D.Trampas perspėjo vokiečius, kad šie gali prarasti valstybę

Autorius: Petras Šuliauskas, respublika.lt Šaltinis: https://minfo.lt/pasaulis/stra... 2022-09-20 18:44:00, skaitė 168, komentavo 4

D.Trampas perspėjo vokiečius, kad šie gali prarasti valstybę

Buvęs JAV prezidentas Donaldas Trampas (Donald Trump), kalbėdamas Ohajuje vykusiame savo šalininkų mitinge, papasakojo, su kokiomis pasekmėmis dėl Vakarų Rusijai taikomų sankcijų gali susidurti Vokietijos gyventojai. Jis perspėjo vokiečius, kad dėl sumažėjusio rusiškų dujų tiekimo jie, galiausiai, gali prarasti ir pačią valstybę, informuoja c-span.org.

Buvęs šalies prezidentas teigė, kad jis ne kartą perspėjo Vokietiją apie tokį galimą scenarijų. D.Trampas priminė, kad prieš kelis metus tuometinei Vokietijos kanclerei Angelai Merkel nusiuntė baltą vėliavą, kad ši galėtų ja pasinaudoti „kapituliuodama" prieš Rusiją.

„Nusiunčiau jai vėliavą. „Bet Donaldai, kodėl tu man atsiuntei šią vėliavą?" Aš atsakiau, kad jeigu jūs 72 proc. būtinų energetinių išteklių gaunate iš Rusijos, tai prašom jums baltą vėliavą, nes jums greitai teks pasiduoti. Tik kas, velniai rautų, galėjo pagalvoti, kad tai nutiks taip greitai", - pareiškė D.Trampas.

Pasak vėl apie prezidento postą svajojančio politiko, tuomet vokiečiai nepaisė jo perspėjimų ir net išjuokė, tačiau dabar darosi akivaizdu, kad jiems nebėra taip linksma. D.Trampas atkreipė dėmesį į tai, kad šiandien Vokietija, nebeturėdama kito pasirinkimo, priversta grįžti prie „tokių senovinių dalykų", kaip anglis.

„Jie nebeturės valstybės. Jos tiesiog nebeliks", - buvo įsitikinęs 45-asis JAV prezidentas.

Šaltinis