Stebuklas konservatnikų Lietuvoje — valdžia nori pati save nusiversti!

Autorius: Algimantas Rusteika Šaltinis: http://ldiena.lt... 2023-05-24 20:28:00, skaitė 662, komentavo 9

Stebuklas konservatnikų Lietuvoje — valdžia nori pati save nusiversti!

Visame šiame beprotiškame pasaulyje, visais laikais visose valstybėse opozicijos versdavo ir versdavo vyriausybes, reikalaudavo ir reikalaudavo atsistatydinimų ir priešlaikinių rinkimų.

O konservatnikų Lietuvoj įvyko stebuklas, vertas Gineso knygos! Valdžia pati labai nori prieš laiką atsistatydinti, na, tiesiog nebegali, kaip nori, panašiai kaip į tualetą kad užeina! O opozicija tai ne, nenori - būkit valdžioj, mums jos nereikia!

Kas juokingiausia - matot, truputėlį savivaldybėse kanceliarinių vogė, tai dabar atsistatydinam! Kai Mažeikių naftą, Ignitis, "Independensą" milijardais vogėm, valstybines strategines įmones išsidalinam - tai nieko, vsio zakonno!

O kai kokia skaisti kriuksė ar nagla šiugždė net čekiukų nesugebėjo kelių tūkstantėlių vogimui surinkti - mes pasiduodam, atsiduodam ir dedam į krūmus! Pažiūrėkit visi, kokie mes principingi!

Šiaip tai tikėjimas tuo, kad atsistatydinimai yra dėl nesurinktų čekiukų, dabar yra absoliutaus debilumo ženklas. Net valdiškų politologų nebeliko, kurie tuo bent apsimestinai tikėtų.

Visas šitas cirkas - konservatnikų gelbėjimosi plano dalis, niekas politikoje sau nenaudingų veiksmų nedaro. Konservų klanas paniškai bijo naujų rinkimų, ateinančių naujų politinių jėgų, ir teisėto tautos teismo.

Prasideda didžiulė politinė, ekonominė, karo Ukrainoje sukeltų pasekmių ir globalių permainų krizė ir metas, kai teks atsakyti už tai, ką padarei ir ko nedarei. Viskas tik dėl to, kaip valdžiai išlikti, ponai. Variantai?

1. 'Niekas nepasikeis", "atsistatydinimo" Seimas nepriims, nes opozicijai naudingiau palaukti, kol koalicija galutinai nugarmės į bedugnę ir per eilinius rinkimus pasiimti daugiau. Tada konservų nauda - darom ką norim iki galo, jokių interpeliacijų ir nepasitikėjimų, patys kalti, norėjom atsistatydinti - nepritarėt!

2. Koalicijos skilimas - vietoj liberalų (kaip E.Gentvilas sklaidosi, vadinasi, grėsmė yra) ar vietoj laisviečių pasiimti socdemus(dėl Lietuvos viską juk padarys!) ar vardanlietuvininkus (tas pats).

3. Atsistatydina PIŠ. Tada reikės naujos vyriausybės ir ta pati dauguma patvirtina tos pačios koalicijos vyriausybę, tik pasikeičia personalijos. Blogiausiu variantu įsigalioja variantas Nr.2.

4. Iš tikrųjų skelbiami priešlaikiniai. Tada dar likusios įtakos, reitingų likučių, megztų berečių ir biudžeto erkių - Vilniaus naujalietuvininkų - bei LRT pajėgomis yra dar teorinių šansų bent sudalyvauti naujojoje koalicijoje ir apsaugoti asmeninius užpakalius nuo baudžiamosios atsakomybės už tai, kas pridirbta.

Ir patikėkit, visi variantai jiems realūs. Ši "politinė krizė" yra surežisuota pačių laikinųjų Lietuvos teritorijos administratorių ir skirta vien tik jų interesams.