Jei mirti – tik su muzika!

Autorius: RESPUBLIKOS vadovybė Šaltinis: https://ekspertai.eu/jei-mirti... 2023-11-19 20:58:00, skaitė 502, komentavo 4

Jei mirti – tik su muzika!

RESPUBLIKOS vadovybės pareiškimas

Greitai jau bus du metai, kai „Respublikos" leidiniuose bei portaluose valdančiųjų valia bet kokia reklama yra uždrausta. Pagrindiniuose prekybos tinkluose paskutinis nacionalinis „Vakaro žinių“ dienraštis tapo nepageidaujamas. Kaip senais gerais laikais už tai turime padėkoti mūsų TSKP Partijai (Tėvynės sąjungos ir konservatorių partijai) bei Vyriausybei (LGBT, laisvūnams, palaidūnams, etc, plius, liberalams). Formalus pretekstas: „Respublikos“ portale įsivėlusi politinė klaida, dėl kurios, beje, buvo viešai atsiprašyta, o redaktorius atleistas iš darbo.

Nenuostabu, kad prieš „prasikaltusį“ portalą jokių priemonių nebuvo imtasi, o visos sankcijos užgriuvo niekuo dėtus leidinius: „Vakaro žinių“ dienraštį ir savaitraštį „Respublika“. Būtent šių leidinių auditorija tuo metu pastebimai sparčiai augo, kas labai nervino konservatorių kliką. Tik dėka ilgamečių skaitytojų bei ištikimų prenumeratorių per visą tą sunkmetį mums šiaip ne taip pavyko išsilaikyti. Nuoširdus jiems AČIŪ!

Deja, norom nenorom tenka konstatuoti, kad mūsų prenumeratoriai palengva išmiršta. Kartu su jais ėmė merdėti ir pati „Respublikos“ grupė: kitiems metams mums pavyko surinkti vos dešimtadalį buvusios prenumeratos, kurios dėka mes iki šiol išsilaikome. Jeigu situacija iki Naujųjų metų nepasikeis, būsime priversti savo leidinius ir spaustuvę uždaryti. Užsisakiusiųjų laikraščius prašome neišsigąsti: sumokėti pinigai visiems be išimties bus sugrąžinti. Ir ne per 15 metų, kaip žada apsivogusieji Kreivio energetikai, o tą pačią dieną! Nors leidėjams, kaip ir jiems, irgi buvo išmokėti dividendai.

Žlugus paskutiniams nacionaliniams dienraščiams, vargu ar bepavyks ir „Respublikos“ internetinei svetainei išsilaikyti rinkoje. Nes gautų iš portalo pajamų ne visada užtenka net techniniams darbuotojams išlaikyti. Bet jokiu būdu tai nereiškia, kad mums žūtbūt reikalinga parama ar bet kokia kitokia išmalda: labai norint būtų galima metus kitus ir iš leidėjų santaupų išgyventi. (Kas ne kas, bet jie tikrai nemažai užsidirbo ir prisidirbo!)

Deja, gyvename tokiais laikais ir tokioje „gerovės valstybėje“, kai daugumai jau tenka skaičiuoti ne tik paskutines dieneles, bet ir paskutinius centus. Bet neskubėkime vieni kitų laidoti: nei savęs, nei savo laisvės bei nepriklausomybės, ypač - Lietuvos. O jei kam ir bus lemta, vadovaukimės principu: „Jeigu jau mirti, tai tik su muzika!“ (Pardon už nevykusį vertimą iš rusų kalbos.)

Ta proga prasideda pageidavimų koncertas!!!

Artimiausių dienų anonsas: KADA, KAIP IR KODĖL GIMĖ LANDSBERGIO KULTAS?