Dainininkė Jazzu – būsimoji Lietuvos pederastų ir kitų iškrypėlių Mama?

Autorius: Raimondas Navickas Šaltinis: http://www.sarmatas.lt/02/dain... 2015-02-02 10:48:24, skaitė 3636, komentavo 0

Dainininkė Jazzu – būsimoji Lietuvos pederastų ir kitų iškrypėlių Mama?

Šį kartą apdovanojimo atsiimti į scenos vidurį įžygiavusi panelė Jazzu pirmu veiksmu atkišo sausakimšai žiūrovų salei iškeltus vidurinius pirštus
Šį kartą apdovanojimo atsiimti į scenos vidurį įžygiavusi panelė Jazzu pirmu veiksmu atkišo sausakimšai žiūrovų salei iškeltus vidurinius pirštus

Niekada televizoriuje nežiūriu tokio tipo renginių. Tačiau į visas puses trykštantys skandalo purslai iš Kauno Žalgirio arenoje vykusio popso atlikėjų apdovanojimų ceremonijos pasiekė ir mane.

Per tuos jūsų internetus, kad juos kur galas.

Pasirodo, renginio organizatoriai pasinaudojo senu piariniu triuku – įteikti apdovanojimą vienoje iš nominacijų patikėti kokiam nors pigaus populiarumo ieškančiam politikieriui/visuomenės veikėjui/vakarėlių liūtui.

Paprastai tai daroma už pinigus arba dėl glaudžių ryšių ir neformalių santykių palaikymo. Lietuvoje jau tapo įprasta nušvilpinėti ir pajuokti tokius žvaigždžių spinduliuose pasišildyti ant senos besiropščiančius veikėjus. Tik šį kartą tai buvo ne vietinės reikšmės politikierius, pageidaujantis patekti į miesto tarybą ir nei vienos blyninės ar kebabinės atidarymo nepraleidžiantis vakaruškų liūtas, o visuomeninės organizacijos, užsiimančios pederastijos plėtra, vadukas.

Kauniečiai net nuščiuvo, išvydę, kaip į scena išropojo prieštaringos reputacijos Lietuvos pederastų ir kitų iškrypėlių Lygos prezidentas Vladimiras Simonko.

Tam, kad įteiktų Metų grupės apdovanojimą.

Spauda rašo, jog žiūrovų gretose kilo sujudimas: tribūnose pasigirdo garsus nepasitenkinimo švilpimas, didžioji susirinkusių klausytojų dalis pakilo nuo kėdžių ir adresavo homoseksualizmo plėtros aktyvistui nepritariančius jo veiklai šūksnius, rodė jam žemyn nuleistus nykščius, baubė nesavais balsais.

Tokio smerkiančio triukšmo paprastai galima tikėtis, kuomet kokia su Žalgiriu rungtyniaujanti krepšinio komanda iš Serbijos meta lemiamas baudas. Tarsi tik ir laukęs tokios reakcijos V.Simonko dar pakurstė minios aistras, paragindamas kauniečius „nebūti gražuliais“.

Švilpimas ir nepritariantys šūksniai nesiliovė – žiūrovai ir toliau piktinosi renginio organizatorių provokacija. Juk jie sumokėjo pinigus ne už tai, kad jiems ant scenos būtų demonstruojamas pederastijos ir kitų iškrypimų propagandos šulas. Dar pasišaipęs iš Petro Gražulio, Lietuvos pederastų ir kitų iškrypėlių Lygos vadas V.Simonko paskelbė, kad Metų grupe tapo Leonas Somovas ir Jazzu.

Ir čia vėl atsižymėjo skandalingoji dainininkė Justė Arlauskaitė – Jazzu, garsėjanti ne tiek balsu ar dainavimu, kiek pinigus už bilietus į jos koncertus sumokėjusios publikos auklėjimu bei žeminimu. Kadaise surengusi pasirodymą kažkokioje Londono aludėje ji baisiai piktinosi, kad lankytojai perdėm triukšmingai siurbčioja alų, per garsiai graužia fišendčipsus ir itin taikliai riaugėja į taktą kulminaciniais jos dainų momentais.

Šį kartą apdovanojimo atsiimti į scenos vidurį įžygiavusi panelė Jazzu pirmu veiksmu atkišo sausakimšai žiūrovų salei iškeltus vidurinius pirštus (žr. nuotrauką).

Tarptautiniu gestu “Fuck you” aiškiai parodydama kauniečiams, ką ji mano apie juos pačius ir jų nuomonę dėl pederastijos plėtros verslu užsiimančio veikėjo pasirodymo tinkamumo.

Turiu pasakyti, kad puikiai suprantu kauniečius ir jų reakciją.

JPRST, sumoki pinigus už bilietus, ateini pasižiūrėti mėgstamų muzikantų, pasiklausyti jų dainų – ir še tau:

- vietoje jų ant senos staiposi ir apmokėtą laiką savo PR naudai eikvoja prieštaringos reputacijos politikuojantis veikėjas, profesionaliai užsiimantis pederastijos ir kitų iškrypimų plėtra Lietuvoje.

Kuris nei dainavime, nei šokiuose, nei humore niekuo nėra pasižymėjęs.

Mažiau suprantami renginio organizatorių motyvai pakviesti tokį Lietuvos visuomenėje prieštaringai vertinamą visuomeninės organizacijos vadovą įteikinėti apdovanojimus.

Jis ką, dosniai susimokėjo kažkam į kišenę ar banko pavedimu į įmonės sąskaita?

Ar kame dar glūdi priežastis taip atvirai pasityčioti iš kauniečių, nusipirkusių bilietus į renginį ir nesitikėjusius tokio įžūlaus organizatorių akibrokšto?

Na, o dainorėlės Jazzu atvejis maždaug aiškus. Panašu, kad netrukus ji planuoja dėl vis blogėjančių santykių su žiūrovais nelabai sėkmingą karjerą šou versle iškeisti į ne ką mažiau pelningą tolerancijos plėtros biznį.

Nenustebsiu, jei Sugiharos fondo teikiamuose Tolerancijos Žmogaus premijos nominacijose kitais metais atsiras panelės Justės Arlauskaitės pavardė.

Mergina aktyviai kuriasi Lietuvos pederastų ir kitų iškrypėlių Mamos įvaizdį. Negi šiaip sau?