Jeigu užpuls ufonautai

Autorius: Petras Dargis Šaltinis: http://petrasdargis.lt/rasinia... 2015-02-24 09:05:43, skaitė 8101, komentavo 2

Jeigu užpuls ufonautai

Kaip mes gintume Lietuvą nuo ufornautų, jeigu jie pasikėsintų į mūsų šalies nepriklausomybę?

Ar yra tokia knygelė, kaip elgtis žmonėms tokios okupacijos atveju?

Ar mūsų kariuomenė turi pakankamai ginklų?

Ar gynybai nuo kitos planetos ateivių užtektų Lietuvoje dislokuoto labai jau riboto JAV kariuomenės kontingento?..

Tą klausimą reiktų svarstyti ilgiau, negu įprasti 15 min. svarstymai apie Rusijos grėsmę.

Šiandien nuo ufonautų kyla daugiau grėsmės, negu nuo Rusijos. Kalbos apie tariamą Rusijos lokio "galybę" -  ilgo sėdėįjimo prie televizoriaus pasekmė.

Lietuvos propaganda nutyli du dalykus: tai, kad Rusijoje jau nebėra komunizmo (ten toks pat žiaurus kapitalizmas, kaip ir Lietuvoje) ir kad Rusija jau seniai nebe supervalstybė Tarybų Sąjunga. Jos ekonominė galia lyginant su JAV - smulkmė, o jei sudėsime JAV ir ES, tai bus vos 1/15. Karine galia Jungtinėms Valstijoms neprilygsta penkios kitos galingiausios valstybės. Taigi Rusijai nėra jokių šansų pulti NATO, tai būtų jos savižudybė.

Kodėl Lietuvos valdžios ruporai tai nutyli? Jie nori mus išlaikyti baimėje, neva rusai puls, o iš tiesų puls nebent pati Amerika, jau įvijusi Rusiją lyg kokį žvėrį į kampą. Jeigu ne Rusijos branduolinis arsenalas, jeigu ne Kinija, gal jau būtų ir puolusi Europos rankomis...

Taigi neskleiskime tuščių kalbų apie tariamą Rusijos galybę, nenukreipkim akių nuo daug realesnio pavojaus, kuris gali ateiti iš gretimos galaktkos. Greičiau užpuls ufonautai, o ne rusai pradės karą su NATO.