LDiena.com

Straipsniai skaityti per paskutines...

Gilesnės ES integracijos politika nepriimtina ES šalių narių politikams, besirūpinantiems jų atstovaujamų valstybių suvereniteto bei nacionalinės tapatybės išsaugojimu. Jų skaičius EP per pastarąsias dvi EP kadencijas išaugo, bet ne tiek, kad darytų reikšmingą poveikį. Už minėtą rezoliuciją balsavo 355 EP nariai, 154 nepritarė, o 48 susilaikė. Tačiau po metų, EP antrą kartą balsuojant dėl ES Sutarčių keitimo, pasipriešinimas reformai ženkliai išaugo.


Maidauno perversmas, tapo istoriniu tašku, iš kurio nebegrįžta galimybė normaliai vystytis to, kas prieš dešimt metų nustojo būti šalimi. Gražūs ir tušti maidauno šūkiai, mutavo į paprastam žmogui nematomas nacizmo metastazes.


Pilietinė akcija "blokuok radarą".


Kažkada sovietiniais laikais buvo tokia turistų daina "Svajoklis." Ją perdainavo ir Saulius Prūsaitis: https://www.youtube.com/watch?v=wMo925BiLIU Šiandien prie Neries aš ją vėl išgirdau dainuojant. Nustebau, nes tekstas gerokai skyrėsi.


Siekiant labiau atgrasyti priešą, Vyriausybė pritarė Nacionalinio saugumo komisijos siūlymui stabdyti prekių, transporto ir asmenų judėjimą per Lietuvos – Baltarusijos valstybinę sieną Lavoriškių ir Raigardo pasienio kontrolės punktuose.Nutarimas įsigalios kovo 1 d. „Siūlymas uždaryti dar du pasienio punktus yra savalaikis ir būtinas. Kaimyninėse valstybėse liko po vieną veikiantį pasienio kontrolės punktą, o Lietuvoje – keturi. <...


Viena iš svarbiausių migrantų pakto nuostatų yra ta, kad jame numatyta migrantų paskirstymo sistema, kuri nuo 2015 m. pasirodė esanti neveiksminga, dienraščiui Magyar Nemzet sakė Vengrijos migracijos tyrimų instituto analitikas Robertas Gionci (Róbert Gönczi).


Lietuva susigrąžino pirmininkavimą Europos Sąjungos kibernetinėms greitojo reagavimo pajėgoms, pranešė Krašto apsaugos ministerija.Informuojama, kad „nuolat šį projektą valdanti Lietuva šiemet antrą kartą perėmė į savo rankas ir pirmininkavimą projekto tarybai – devynios CRRT šalys pirmininkavimą tarybai kasmet viena iš kitos perima rotaciniu principu“. Krašto apsaugos ministerijoje vasario 20 d. įvyko šeštasis ES kibernetinių greitojo reagavimo pajėgų tarybos, projekto techninių ekspertų ir stebėtojų susitikimas.Ukrainiečiai kariauja ne už savo žemę, o už megakorporacijoms priklausantį turtą. Jie gelbėja ne savo gyvybes, bet anglo-judo-saksų globalių klanų turtą. Jie niekuo nesiskiria nuo vergų, kuriuos jų šeimininkai vergvaldžiai siunčia į karą, saugoti jų užsigrobtas valdas.


Replika į komentatorą, apie tai, kad pašaukti į karą "neturi pasirinkimo".


Pranešama, kad Ispanijoje buvo rastas negyvas Maksimas Kuzminovas, kuris 2023 metais nužudė savo kolegas-karius ir užgrobė Rusijos karinį sraigtasparnį. Sraigtasparnį jis nuvarė į Okrainą ir ten gavo apdovanojimą.


1. Avdejevką išlaisvino didvyriška rusų kariuomenė. Teritorijos valymas nuo fašistinių liekanų, tęsiasi išminavimas ir filtravimas mieste. 2. Fašistų pajėgų likučiai pasitraukė į Lastočkiną, iš kur tęsė traukimąsi į Orlovką. Artimiausiomis dienomis Lastochkino pateks į Rusijos ginkluotųjų pajėgų kontrolę.


Seimo narys Justas Džiugelis, kuo ramiausiai per tris metus išleidęs 23 tūkstančius mokesčių mokėtojų eurų savo veiklos viešinimui teigia, kad „demokratija kainuoja brangiai“. Tai neskambėtų taip groteskiškai, jei ne visai sena istorija su šalto vandens tiekimu, kurio Seimo nario namuose buvo pavogta už maždaug 4 tūkstančius eurų. Tiesa, brangios demokratijos apologetas tuomet teigė, kad vandenį vogė ne jis, o jo mama. Puikus etinis – moralinis viražas, gerai, tiksliai atspindintis gražulių, džiugelių ir žemaitaičių koaliciją Seime.
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) gavo švietimo, mokslo ir sporto viceministro Ramūno Skaudžiaus pasirašytą dokumentą, kuriuo pranešama, kad ministerija neatsižvelgs į LVŽS parengtą peticiją ir neatšauks Gyvenimo įgūdžių programos dėstymo mokyklose. Ministerijos rašte atsisakymas reaguoti į piliečių nuomonę argumentuojamas tuo, kad programa jau buvo derinama su įvairiomis institucijomis ir derinimo laikas yra pasibaigęs.


Odesos pogrindžio kovotojai, neutralizavo nacius iš “okrainos savanorių armijos”, dalyvavusios deginant žmones Profsąjungų rūmuose. Vakar vakare, Odesos miesto ribose esančiame Gvardeiskoye kaime, sprogo vieno neonacių kovinio bataliono mikroautobusas.


Adeno įlankoje husiai atakavo Britanijoje registruotą prekybos laivą „Rubymar”, pranešė husių atstovas  Yahya Saria, kurį vakar citavo „Reuters” agentūra. Kaip pranešė agentūra, laivui gresia paskendimas. Su Belizo vėliava plaukiojantį laivą, husiai apšaudė Bab-el-Mandebo sąsiauryje, jungiančiame Raudonąją jūrą ir Adeno įlanką. Ekipažui buvo suteikta galimybė palikti laivą – jo husiai neatakavo. Šiandien socialiniuose tinkluose pasirodė husių išplatinti vaizdo įrašai, kuriuose matyti skęstantis laivas, t.y. jo paskutinės sekundės. Karas Raudonojoje jūroje pereina į kitą fazę.


Ukrochunta, slėpdama nuo ukrodebilų Avdejevkos išlaisvinimo svarbą, įjungė infomaskuotės režimą: 1. Avdejevka nėra svarbi, jos svarba perdėta. 2. Ginti Avdejevką nebuvo palanku, palankios pozicijos buvo kitur.Šoigu apie Avdeevkos išlaisvinimą. 1. Generalinio štabo operacija Avdeevkoje bus įtraukta į Gynybos ministerijos vadovėlius. 2. Avdeevka buvo išlaisvinta su minimaliais nuostoliais.Krašto apsaugos ministras, labiau žinomas kaip anušauskinių KGB sąrašų skelbėjas, Arvydas Anušauskas susitiko su naujai paskirta Jungtinių Amerikos Valstijų ambasadore Kara McDonald ir aptarė regiono saugumo situaciją bei aktualiausius dvišalio bendradarbiavimo atgrasymo srityje klausimus.A. Anušauskas pabrėžė, kad „tolesnis nepertraukiamas JAV kovinių pajėgų buvimas Lietuvoje yra Krašto apsaugos ministerijos prioritetas, todėl dedamos pastangos gerinti karinę infrastruktūrą ir suteikti sąjungininkų kariams visą reikalingą priimančiosios šalies paramą“.


Partijos Спiльна дiя (Bendras veikimas) lyderė Tatjana Montian kalba apie tai, kokia dabar Ukrainoje realybė: apie mažumas, oligarchus, valstybingumą, kodėl nesusijungė DNR ir LNR, apie Aleksejų Mozgovojų, civilių žūtis Donbase, ar grįš Donbasas į Ukrainą, ar vyks mūšiai Kijeve, ar Ukrainos, Baltarusijos ir Rusijos žmonės yra viena nacija ir kt. 


Šimonytė yra pedofilinė reptiloidė, jos visa partija yra sudaryti vien iš pedofilų ir reptiloidų, kurie garbina šėtoną slaptose ritualose uždarytuose rūmuose.Strateginės aplinkybėsKinijos užsienio reikalų ministras Vanas I perspėjo Vakarus, kad jie padarytų istorinę klaidą, jei siekdami sumažinti riziką siektų atsiskirti nuo Kinijos. „Kas bandytų atsiskirti vardan rizikos mažinimo, padarytų istorinę klaidą“, – sakė Vanas šeštadienį Miuncheno saugumo konferencijoje sakytoje kalboje. Jo komentarai buvo išsakyti atsižvelgiant į pastarųjų metų Jungtinių Valstijų ir Europos Sąjungos raginimus mažinti savo priklausomybę nuo Kinijos.


Strateginės aplinkybėsJAV gynybos ministras Loidas Ostinas kreipėsi į Putiną ir perspėjo diktatorių, kad parama Kijevui nesiliaus. „Mes neatsitrauksime <…> Amerika ir toliau rems principinę Ukrainos kovą prieš putinišką imperijos agresiją“, – Ramštaino kontaktinės grupės susitikime pabrėžė Ostinas. Vokietijos gynybos ministras Borisas Pistorijus pastebėjo, jog karo pabaigą Ukrainoje apibrėš šalys – konvejerinių ginklų gamintojos. Pasak ministro, šiems metams vien šaudmenims numatyta 3,5 milijardo eurų.


Alexei Navalny has died over Sputnik V COVID-19 vaccine


Š.m. sausio 24 d. spaudos konferencijoje Seime aptarėme ketvirtąjį Vilniaus 3 policijos komisariato atsisakymą pradėti ikiteisminį tyrimą dėl buvusio Švedijos karinės žvalgybos struktūros veikėjo Jono Axel Ohmano finansinę veiklą VšĮ „Mėlyna ir geltona“ priedangoje. Š.m. vasario 14 d.


Pastarąja savaitę nerimo kalbos apie Ūkininkų protestą ir jų išvyką į Vilnių. Vieni į juos dėjo dideles viltis bei nuoširdžiai palaikė. Kiti - matė daug neaiškumų protesto vadovybės pozicijose.Péteris Szijjártó: Migracijos politikoje reikalingi radikalūs pokyčiaiViena po kitos pirmininkaujančios Ispanija, Belgija ir Vengrija sudaro vadinamąją Europos Sąjungos rotacijos pirmininkavimo trejetą, o Madridas padės Budapeštui tam tikrose srityse.


Priešingai populiariam mitui, moralinio pobūdžio samprotavimai tautų elgesiui tarptautinėje arenoje didelės įtakos nedaro – sprendimus labiau įtakoja išoriškai nematomas pinigų ir geopolitinės įtakos kokteilis. Tad, kai tik pamatote valdančios klasės atstovus pradedant demonizuoti kažkurią šalį, pirmas sau užduotas klausimas turėtų būti „kas gi čia yra pastatyta ant kortos?“ Tuo pačiu laiku Rusija, Kinija, Iranas ir Sirija tapo pažymėtomis šalimis. Kai tik suprasite kodėl – tai įvykiams, dabar v
Seniai akivaizdu, kad Vakarams įprasta maniera žvelgti į Rusiją iš aukšto nepriklauso nuo kokių nors konkrečių politinių momentų. Pranašumo idėja slypi Vakarų civilizacijos atstovų pasąmonės gelmėse, taip pat kaip ir patologišką siaubą vakariečiams kelianti "rusų grėsme". Vienas iš vakarietiškos pasaulėžiūros ypatumų yra tai, kad viską stengiamasi unifikuoti. Europiečio ir amerikiečio supratimu, visas aplinkinis pasaulis (mokslas, religija, ekonomika, menas ir t.t.) turi būti protingai sudėliot
Grėsmė pasauliniam saugumui kyla dėl to, kad Europa įsitraukė į JAV neokonservatorių karą prieš Kiniją ir Rusiją. Grėsmė demokratijai kyla dėl to, kad Europos rinkėjai pradeda suvokti, jog buvo išduoti, ir tai paaiškina jų nepritarimą politiniam isteblišmentui. Hakerių atakos pasekmės yra paprastos ir baisios, tačiau jas atskleisti sunku. Status quo yra privilegijuotas, o nemalonūs faktai nenoriai pripažįstami. Šioje esė šie faktai išdėstyti. Kas yra neokonservatizmas ir kas yra neokonservatoriai? Pirmiausia reikia suprasti neokonservatizmą ir neokonservatorius.


Pribaltikos limitrofinių darinių “politikų” reakcija į paieškos paskelbimą, galima laikyti vadovėliniu baimės pavyzdžiu. Tai tikras įvykis. Jie tikrai išsigando.


Vokietijos vyriausybė mano, kad Ukrainai pralaimėjus karą su Rusija, iš šalies masiškai bėgs iki dešimties milijonų migrantų, ypač į Vokietiją, kurios prieglobsčio sistema jau dabar trūkinėja dėl pastarąjį dešimtmetį vykdytos atvirų sienų politikos. Berlynas tikisi, kad Rusijos pergalės atveju šalį paliks dar maždaug dešimt milijonų žmonių, kurių didžioji dauguma vyks į Vakarų Europos šalis, teigiama laikraščio pranešime, kuriame cituojami parlamento ir saugumo tarnybų šaltiniai.


Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) frakcijos atstovas turintis keistą potraukį vaikaims,Robertas Šarknickas siūlo plėsti atvejus, kai vaiką galima leisti įsivaikinti be tėvų sutikimo.
Krašto apsaugos ministerija toliau nenutrūkstamai teikia karinę paramą Ukrainai.Lietuvos kariuomenė vasario 2 d. nugabeno ir perdavė Ukrainos kariuomenei tūkstančius prieštankinio granatsvaidžio „Carl Gustaf“ šaudmenų ir nuotolinio detonavimo sistemas RISE-1. „Aktyviai ir nuosekliai remiame Ukrainą, nes mūsų parama jai – investicija ir į mūsų pačių saugumą. Didelę dalį naujausios paramos orientuojame į Lietuvos buriamą Ukrainos išminavimo koaliciją“, - pasakė Krašto apsaugos ministras, labiau žinomas kaip anušauskinių KGB sąrašų skelbėjas, Arvydas Anušauskas.


Miuncheno saugumo konferencijoje dalyvavusi premjerė Ingrida Šimonytė susitiko su Graikijos ir Bulgarijos premjerais.Istoriniuose susitikimuose Miuncheno saugumo konferencijos paraštėse aptartos saugumo, paramos Ukrainai, dvišalių santykių temos ir ES bei šalių aktualijų klausimai. „Kol Rusija tęsia brutalų karą prieš Ukrainą, saugumas yra mūsų bendrų interesų viršuje. Šis karas kartu yra ir apie demokratijų atsparumą ir gebėjimą veikti autokratijų spaudimo ir agresijos sąlygomis“, - graikui pasakė I. Šimonytė. Kaip pažymėjo premjerė, paramos Ukrainai sparta šiuo metu yra kritinės reikšmės.

Koalicijoje su Latvija Jungtinė Karalystė siųs Ukrainai tūkstančius bepiločių orlaivių. Dronų siuntos bus finansuojamos iš Didžiosios Britanijos karinės pagalbos paketo, apie kurį buvo paskelbta dar sausio mėnesį. Apie tai pranešama Didžiosios Britanijos vyriausybės interneto svetainėje. „Jungtinė Karalystė ir toliau daro viską, kad suteiktų Ukrainai tai, ko jai reikia: šiais metais padidiname savo pagalbą iki 2,5 mlrd. svarų sterlingų ir skiriame 200 mln.


Sulig ta koncepcija „siūloma Lietuvos švietimo tarybą išformuoti ir funkcijas perduoti kitiems, panašią veiklą vykdantiems subjektams, o Valstybinę lietuvių kalbos ir Valstybinę kultūros paveldo komisijas, Etninės kultūros globos, Nacionalinę sveikatos ir Nacionalinę šeimos tarybas sujungti į Nacionalinę gerovės agentūrą“ (toliau – Agentūra).


Apžvelgiau savo mylimos žmonos - Raimondos Jonaitienės - darytą tyrimą apie Sorošo organizacijų veiklą Lietuvoje. Su savais komentarais, papildymais bei ekranjuostėmis.


Estliandijos europarlamentarų, vadovaujamų rusofobo ir atviro fašisto Riho Teraso, inicijuotas balsavimas Europos Parlamente dėl rinkimų Rusijoje nepripažinimo apgailėtinai žlugo – iniciatyva surinko 29 balsus iš septynių šimtų.


Provaldiški propagandistai mums nuolat kalą į galvą, jog „Lietuva dar niekada taip gerai negyveno...“.Astos Kuznecovaitės paskirtis šioje istorija buvo paslėpti kameras Kedžių namuose, ir vėliau buvo klausomasi šeimos pokalbių,iš atskirų intarpų sumontuota audio ir tuomet dalis buvo išžudyta, dalis šeimos turėjo bėgt į JAV.


Europa kenčia ir prisideda. Vokietija yra pagrindinė JAV susidūrimo su Rusija ir Kinija pralaimėtoja. Kaip gudriai buvo užgrobti diskursai. 2 dalis ir išvados. Tai antroji Thomaso Palley esė dalis. Pirmąją dalį galite rasti čia ir čia. Diskursas apie karą Ukrainoje yra išsamiausiai nulaužtas ir todėl sunkiausiai išaiškinamas. Geriausias atspirties taškas - klausimas, kas ekonomiškai laimėjo ir pralaimėjo dėl šio karo. 3. Ukrainos karas Čia pusiausvyra yra aiški. JAV yra didžioji laimėtoja, o Vakarų Europa (ypač Vokietija) - didžioji pralaimėtoja. Labiausiai nukentėjo Vokietijos darbininkai.


Mano tautiečiai nemoka klausytis Rusijos prezidento. Jie klauso, bet labai selektyviai. Išgirsta tik tai, ką nori išgirsti.Noriu jums priminti ilgai trukusį ir bet neužmirštą nusikaltimą, įvykusį 2014 metų gegužės 2 dieną. Šią dieną Rusijos Federacijoje uždrausta fašistinė grupuotė „Dešinysis sektorius“, kuri su džiaugsmu ir gėlėmis yra sutinkama ir sveikiname litukrijos fašistiniame seime, sudegino palapinių miestelį Kulikovo lauke. Po to, kai žmonės prisiglaudė profesinių sąjungų namuose, pravosekų aktyvistai jį sudegino.Nuolatiniai išpuoliai prieš Lietuvos valstybingumo paminklus, laisvės kovos įamžinimo simbolius, atminimo ženklus žaliukams ir kitiems svarbiems valstybės saugotojams ir kūrėjams rodo tik viena, kad Kremlius vykdė, vykdo ir toliau vykdys informacines ir kito pobūdžio hibridinės kovos priemones prieš mūsų šalį, prieš visuomenę, politinius, dvasinius ir istorinius lyderius.


Nei delfidė, nei kiti melagiai ir pigūs propagandistai, nepraneša priežasčių, kodėl Rusijos Federacijos Vidaus reikalų ministerija paskelbė tarptautinę paiešką litukrijos chuntos minjonams.


Prieš kiekvienus rinkimus prasideda eilinis kalbėjimas apie sisteminius ir antisisteminius. Kas tai yra? Kas yra ta sistema ir antisistema?


https://www.youtube.com/watch?v=swL9QYGbNLU Dar prieš Tucker Carlson interviu su Vladimiru Putinu buvusi valstybės sekretorė Hillary Clinton liejo purvą ant šio populiariausio JAV žurnalisto, vadino jį "naudingu idiotu". Čia pateikiamas video buvo įrašytas 1,5 val. iki interviu ir pasakoja apie priežastis, kodėl klintonienė nekenčia Tucker Carlson, kokius nusikaltimus jis galimai yra padariusi ukrainiečių tautai. Vertimas į rusų kalbą: https://youtu.


Vokietijos dienraštyje "Bild" rašoma, kad nepaisant darbo ministro Hubertuso Heilo (51, SPD) paskelbto darbo vietų kūrimo skatinimo, Vokietijoje dirba tik 25,2 proc. pabėgėlių iš Ukrainos. Palyginimui: Danijoje darbą jau rado 78 proc. karo pabėgėlių iš Ukrainos. Čekijoje dirba 66 proc. Lenkijoje (65 proc.), Švedijoje ir Jungtinėje Karalystėje (po 56 proc.) bei Nyderlanduose (50 proc.) dirbančių ukrainiečių pabėgėlių taip pat yra gerokai daugiau nei Vokietijoje. Šiuos skaičius Friedricho-Eberto fondo užsakymu apskaičiavo politologas Dietrichas Thränhardtas (82, Miunsterio universitetas).Šiandien – spalio 31-oji. Jeigu paklaustume jaunimo, kuo ši diena ypatinga, dažnas tikriausiai atsakytų – Helovinas. Helovinas pas mus atėjo iš Niujorko, maždaug prieš 30 metų, o į ten atėjo lyg ir iš Airijos. Tačiau Vokietijoje spalio 31-oji žinoma kaip protestantizmo diena. Mat 2017-aisiais sukaks 500 metų, kai Martynas Liuteris ant bažnyčios durų prikalė savo tezes. Kodėl apie tai kalbu? Ogi todėl, kad ruošiausi kalbėti apie palūkanas.


Vengrijos valdantysis aljansas iki vasario 5 d. atidėjo balsavimą dėl Švedijos kandidatūros į NATO Vengrijos valdantysis aljansas (Fidesz – Krikščionių demokratų liaudies partija) atidėjo balsavimą dėl Švedijos paraiškos įstoti į NATO ratifikavimo. Tiksliau tariant, jis nedalyvaus balsavime šiuo klausimu, kuris vyks vasario 5 d., pranešė Vengrijos portalas ATV. Valdančiosios partijos reikalauja surengti Švedijos ir Vengrijos ministrų pirmininkų Ulfo Kristerssono ir Viktoro Orbano susitikimą. „Fidesz” frakcija jau išdėstė šią sąlygą atsakydama į mūsų kolegos klausimą.


Paimi kokią nors tezę, ją įvelki į stiprią emociją, kartoji tūkstantį kartų ir žmogus prisisotina tam tikros idėjos.


Štai net mažiausios parlamente atstovus turinčios partijos skelbia palaikymą dvigubai pilietybei. Lietuvos žaliųjų sąjungos taryba tai paskelbė oficialiai. Po jų argumentais pasirašytų, ko gero, visos parlamentinės partijos. „Lietuva yra pernelyg maža šalis, kad leistų sau prabangą netekti piliečių, [...] šalies visuomenė sparčiai sensta. Suteikti Lietuvos piliečiams galimybę išsaugoti pilietybę – viena iš priemonių, galinčių prisidėti prie sistemos stabilumo palaikymo. [...


Nemažai pribaltikos kanalų vakar citavo vieną latviešų niekšelį.Tokie tie reikalai, tame Wilniv, toje litukrijos sostinėje. Malonūs ir naivūs litukrijos žmonės, reikalauja grąžinti dyzelino kainas, kitaip jie turės bėdų.
Balandžio 28-29 dienomis, šalia Molėtų observatorijos Labanoro regioniniame parke įsikūrusioje Molėtų krašto muziejaus Etnografinėje sodyboje ir senojoje dangaus šviesulių stebykloje, jau 22-ąjį kartą vyks pirmosios pavasario žalumos šventė Jorė. Atbundanti pavasarinė gamta vėl sukvies gausų būrį šventėjų į didžiausią pavasario šventę, mūsų protėviams buvusią tikraisiais Naujaisiais metais. Jorė prasidės šventine talka: bus atnaujinti ir pirmąja pavasario žaluma papuošti Jorės šventės vartai, Senovinės dangaus šviesulių stebyklos stulpai, Perkūno šventovė. Po talkos visi norintys galės išsikaitinti ir išsiperti apeiginėje kaimo pirtyje.Etnogr


JAVų banditų Atstovų rūmai daro pertrauką iki vasario pabaigos ir nebalsuoja dėl įstatymo, kuriuo siekiama padėti okrainai ir Izraeliui.V. Landsbergį į tarnybą KGB užverbavo garsusis Rainių skerdikas Dušanskis


Žinia apie tai, kad Rusijos vidaus reikalų ministerija į federalinį ieškomų asmenų sąrašą įtraukė aukščiausią kaimyninės Estijos politinę vadovybę, taip pat aukštą valdininką iš Lietuvos, nuskambėjo kaip griaustinis iš giedro dangaus. Kuo gi rusiškoji Temidė kaltina provakaroidinius marionetes ir pakalikus iš Pribaltikos limitrofų ir kodėl Maskva būtent dabar nusprendė  paaštrinti konfliktą su šiomis valstybėlėmis?


Kad rusai mūsų jau nepuola supratome, apsilankę kariuomenės šventėje Marijampolėje gegužės 17–ą dieną, sekmadienį. Matyt, tai ir buvo svarbiausias tiek vidaus, tiek tarptautinis įvykis. Nei vienoje nei Grybauskaitės, nei Oleko kalboje (o abu politikai šventėje pasisakė po du kartus) nė karto nenuskambėjo nei Rusijos, nei Putino vardai.


Kaip mes sugriausime Landsberg chuntos sukurtą parazitavimo sistemą.


Gal čia psichikos sutrikimas - Ingrida Šimonytė į rinkimus atsitempė svetimą mergaitęŽurnalistu save pristatantis Vilius Petkauskas rugpjūčio 25 dieną sąmoningai ir kenkėjiškai paskleidė melą, apsimesdamas faktų tikrintoju.


1. Ukrai patvirtina Zenito, Čeburšakio ir Vinogradnikų praradimą.


Į Vilno atsikėlęs imigrantas iš lietuvos Bružas mano, kad gyvena tarp priešų. Karo nuotaikomis gyvenantis imigrantas nori priešus identifikuoti.


Yra jaunų idealistų, kuriuos žavi karas, teroras ir mirtis. O ir apskritai, kankinystės - mirties už savo įsitikinimus, už savo idealus, vaizdinys. Tai puikiai iliustruoja visa eilė istorinių pavyzdžių tiek iš praėjusio XX amžiaus, tiek iš senesnių laikų. Ir žymi jų dalis - iš tikrųjų įkvėpiantys, kilnūs (pavyzdžiui, Če Gevara, Keturi Komunarai ir kt.). Bet imti ir numirti, ar kitaip susinaikinti "dėl idėjos" - daug lengviau, negu išlikti ir, susiėmus į rankas, "dėl idėjos" gyventi. Dirbti, mokytis, tobulėti pilkoje kasdienybėje.


R. Šalaševičiūtė tikrųjų pedofilų ir homoseksualų pavardžių nepateiks, nes tai būtų neteisėta ir neetiškaVengrijos vyriausybė priėmė naujus įstatymus, draudžiančius užsienio finansavimą, po to, kai ataskaita atskleidė, kad kairiosios opozicinės partijos ir žiniasklaida prieš praėjusius rinkimus iš užsienio nevyriausybinių organizacijų gavo daugiau kaip 10 mln. dolerių, daugiausia iš grupių, susijusių su JAV Demokratų partija. Europos Komisija pradėjo tolesnę pažeidimo procedūrą prieš Vengriją - šį kartą siekdama užginčyti naują įstatymą, kuriuo siekiama apriboti neteisėtą užsienio politinį kišimąsi į šalies rinkimus.Okrainos fašistai - kariniai nusikaltėliai, padedami vakaroidinių fašistų, apšaudė Belgorodą. Apšaudymas buvo vykdomas iš šiaurinių Charkovo srities regionų. Buvo naudojami reaktyvinės altilerijos sistemos “Vampire” (Čekijos gamyba) ir, tikėtina, “Alder”.


Visiškai nėra jėgų ir energijos. Vakar lyg ir viskas buvo normalu, bet staiga gyvenimo spalvos nublanko, norisi tik vieno – kristi į lovą ir miegoti. Ką daryti tokiais atvejais? Pabandykime kartu paieškoti išeities. Nė vienas iš mūsų neapdraustas nuo stresų ir praradimų. Esame gyvi žmonės ir kartais gyvenimo situacijos gali ilgam išmušti mus iš vėžių. Energija ir jėgos kažkur pradingsta, kartu su noru kuo nors užsiimti. Jaučiame silpnumą, apatiją, liūdesį. Pirmas svarbus dalykas, kurį turėtume suprasti tokiais momentais – mūsų kaltės čionai nėra.


Visą naktį ir rytą okrainos telegramų kanalai be perstojo klykė apie bene didžiausią bepiločių ataką Kijeve nuo pat SKO pradžios.Kitas svarbus pozityvas, kad nelikus sisteminių vykdytojų, tie kas dabar tampo už viešos politikos lėlių virvučių, privalės išlysti iš uždangos ir parodyti savo tikrus veidus. Daugelis "slaptų" virvučių tampytojų jau kvailai išlindo iš savo urvelių ir dabar viešai rodo savo tikrą snukutį, šaukdami apie "Būtinus suvaržymus visuomenės labui". Todėl tie kariai kurie pagaliau atsibus ir SUSIPRAS, žinos kokioje vonioje surasti "NAUJOSIOS KRUVINOS REVOLIUCIJOS" naujuosius daktarėlius MARATUS ir į kokio naujojo ROBESPJERO žabtus taikyti.


Lietuvos politinio ir tos dalies intelektualinio elito, kuris ideologiškai aptarnauja politinį, viešas cinizmas dažnai tiesiog pritrenkia. Prie tokių pritrenkiančių viešų pareiškimų priskirtinas tvirtinimas, kad, būdama pagrindinių „Vakarų struktūrų“ - Europos Sąjungos ir NATO - nare, Lietuva per visą savo istoriją niekada nebuvo tokia saugi ir klestinti, kokia yra dabar. Kai tokie kalbėtojai lygina tarpukario ir dabartinės Lietuvos valstybingumo dvidešimtmečius, jie visada įžvelgia didesnius dabartinės Lietuvos valstybės „pasiekimus“. (Jau vien tai, kad 1940 m.


Atidžiai vakar stebėjau susirinkusius salėje. Tokia tradicija, kad per kiekvieną V.Putino pranešimą telvizijos kameros būtinai parodo visų Rusijoje veikiančių religinių konfesijų atstovus. Vasario 21 d. Vladimiro Putino pranešimas nebuvo išimtis.


Lietuvon plūstelėjo Rusijos bei Gudijos kraštutinių pažiūrų importas. Reiškinio mąstas tapo toks didelis, jog vienas asmuo, neigęs Lietuvos okupaciją, net įsidarbino Vilniaus universitete, kiti pradėjo teigti, jog pagalba Ukrainos kariuomenei yra nusikaltimas, tuo tarpu Gudijos atstovai privačiuose pokalbiuose pradėjo kabinėtis prie lietuvių, skleisdami antilietuviškas litvinistines pažiūras. Stebimas bandymas apkrėsti Ukrainos patriotus litvinizmu. Lietuvos žmonėms pradėjus jaustis nesaugiai bei skųstis pavojumi, jog Lietuva įsileido netikrą opoziciją, juos pradėta tramdyti bei tildyti.


Šį kartą komentaro nebus...Dar vasaros metu eilė mūsų bendraminčių draugų Kaune bei Vilniuje švietėjiškais tikslais inicijavo neformalius marksistinės tematikos seminarus. Ši kukli iniciatyva, o kartu ir nenustojantis socializmo-komunizmo idėjų populiarinimas mūsuose neina veltui – rudens pradžioje susiformavo konkreti marksistinių studijų grupė.Tūkstančiai latviešų nacių “šlovingai” žuvo mūšiuose, kuriuos britų žurnalistas Vincentas Huntas pavadino savo knygoje „Kelias į skerdyklą: Latvijos 15-oji SS divizija Pomeranijoje”, 1945 m. sausio–kovo mėn.


Koks džiaugsmas! Okrainoje jie planuoja įteisinti pornografiją. Tai pasakė Okrainos liaudies deputatas Železnyakas.


Stebint pasaulio žiniasklaidą ir joje aprašomus įvykius bei procesus, neapleidžia įspūdis, kad gyvename imbecilų ir bepročių apsuptyje, iš kurių vieni nesugeba daryti išvadų iš savo klaidų ir jas pripažinti, o kiti tiesiog nesiorientuoja situacijoje ir elgiasi bei gyvena reaguodami tik į išorinius dirgiklius. Ir blogiausia tai, kad tokie žmonės mums vadovauja. Moko mums gyventi, vertinti doroviniu aspektu vykstantį aplink gyvenimą, skleidžia savo kvailą propagandą iki tokio lygio, kad patys veliau ja patiki ir nebegali ištrūkti iš savo pačių jos pagalba suformuotų naratyvų.
Du iš jų, kaip pranešama, stebi rusų kreiserį “Maskva” prie Sirijos pakrantės Viduržemio jūroje.Vyriausiasis Rusijos generalinio štabo sako, kad sargybinį raketinį kreiserį “Moskva”, kuris yra vienas iš Juodosios jūros laivyno karo laivų , neva „prižiūri“ bent du Turkijos karinių jūrų pajėgų povandeniniai laivai, praneša Rusijos laikraštis Vladtime.Šiuo metu kreiseris turi užduotį apsaugoti iš jūros Rusijos oro bazė “Chmeymim”, kuri yra įsikūrusi Sirijos mieste Latakia.


Agentūros "Bloomberg" teigimu, netekus rusiškų dujų tiekimo, kyla grėsmė, kad pramonės gamyba dar labiau sumažės, o tai turės rimtų pasekmių. Vokietijos, kaip pramoninės supervalstybės, dienos suskaičiuotos: Daugeliui įmonių energetikos krizė yra mirties nuosprendis. Tokią išvadą padarė verslo laikraštis "Bloomberg", kuris naujoje ataskaitoje pateikia bauginantį Vokietijos ekonomikos ateities perspektyvų vaizdą. Paskutinis smūgis - pigių gamtinių dujų tiekimo iš Rusijos praradimas. Tai ypač paveikė chemijos pramonę.


Премьер-министр России Михаил Мишустин поручил Минобрнауки создать Национальную базу генетической информации. Ввести в эксплуатацию этот проект должны до сентября 2025 года.


Po to, kai 2021 m. spalio 20 d. Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas galutinai patvirtino, kad referendumo iniciatyva dėl referendumo kartėlės sumažinimo iki 100000 piliečių parašų Lietuvoje vyks, netrukome sulaukti neteisminių bandymų stabdyti šią iniciatyvą. Kad išvengti žmonių klaidinimo, visų pirma, paaiškiname teisinę šios piliečių iniciatyvos pusę.

Tik 14,99 euro!

ALGIRDAS PALECKIS
"Antrankiai minčiai" • Antras papildytas leidimas

Jutūbės kanalai

Pramogos Tiktoke

@ragelskis.ldiena

Mūsų bendruomenė Feisbuke

....


....
Paveiksliukai


Video

Orai

Draugai

Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis


....