LDiena.com

Straipsniai skaityti per paskutines...

Aptikęs žinutę, jog vienas didžiausių vokiškų infoportalų BILD.de nerodo Rusijos federacijos rezultatų bendroje medalių įskaitoje, patikėjau, tačiau nuėjau į Bildą pasitikrinti. Mažu ką, vakarofobai, šmeiždami vakarietišką žodžio laisvę gali prirašyti. Akurat. Milžiniško, superturtingo medijos koncerno valdomas šūdportalis, kuriam skandinavų samdinių - delfio durnalistų prieglauda net į padurkus netinka, šitaip primena vargšams nacibiurgeriams, kad jeigu negali nugalėti - tai bent jau apšik.Мы уже привыкли к тому, что любое упоминание с высоких трибун о том, что Россия – православная страна у прогрессивной российской общественности вызывает стойкое отторжение. Особое негодование традиционно вызывают слова об уникальности российской цивилизации, «русском мире» и внешнеполитических задачах России. Любая апелляция к Богу и напоминания о великом прошлом и больших задачах, стоящих перед страной, воспринимаются не иначе как проявление сектантства.Kit Kniggtly straipsnio, "40 faktų, kuriuos privalote žinoti: Tikroji "Covid" istorija", paskelbto kovo 24 d. portale Off-guardian.org. vertimas. https://off-guardian.org/2023/03/24/40-facts-you-need-to-know-the-real-story-of-covid/ I DALIS: SIMPTOMAI 1. "Covid19" ir gripo simptomai yra IDENTIŠKI. Nėra jokių simptomų ar simptomų rinkinių, unikalių arba specifinių tik "Covid" ir vien tik "Covid". Visi "Covido" simptomai yra bendri su daugeliui kitų ligų ir būklių, įskaitant visumą kvėpavimo takų infekcijų, liaudiškai vadinamų "gripu".


Ar Lenkija ir Lietuva - suverenios šalys? Ar jos turi savarankišką politiką, ar tik vykdo kitų, didesnių, žaidėjų interesus? Štai į šiuos nepatogius klausimus tiesiai šviesiai atsako kaimyninės Baltarusijos lyderis, Aleksandras Lukašenka.


Norėjau trumpai aptarti 2023 m. kovo 5 d. Lietuvoje prasidėjusius rinkimus. Buvo renkami savivaldybių merai ir savivaldybių tarybų nariai. Į rinkimų apylinkes atėjo 48,93 proc. visų rinkimų teisę turinčių rinkėjų. Rinkimų komisijos duomenimis, pirmoje vietoje atsidūrė socialdemokratai, gavę 17,45 proc. visų rinkėjų balsų. Jie jau pirmajame ture išrinko 10 merų, o antrajame ture - 14 kandidatų.
which underlies the New World Order was again exposed in the last few months by another brave whistleblower. Australian woman Fiona Barrett showed a ton of courage in going public at a Sydney press conference in October 2015 and naming names. Fiona, a former victim of Satanic ritual abuse and part of an international VIP pedophile ring, not only exposed the existence of the Satanic pedophilia network and its international child trafficking ring, but actually named 3 former Australian Prime Ministers and 1 former US President as perpetrators. She reveals that this network, composed of famous actors, celebrities, judges, politicians and other h


Rita Miliūtė - kruvinoji VSD marčia, turtingiausių Lietuvos žmonių ir verslo grupių advokatė, moteris pagal kurios dūdelę šoka VSD, STT, moteris su kuria per lovą karjerą padarė Jakilaitis, kruvinoji mirties našlė, žmogus iki šiol galintis pakreipti ištisus politinius procesus norima linkme. Rita Miliutė, žemaitė. Kretingiškė, buvusi pionierių vadovė. Komjaunuolė. Dar būdamas jauna žurnalistė sugebėjo apsukti galvą tuometiniam Valstybės saugumo departamento generaliniam direktoriui Arvydui Pociui.


„FAINA KUKLIANSKI TURI ATSISTATYDINTI. Faina Kuklianski savo keistais pareiškimais ir neetišku politiniu spaudimu provokuoja tautinę neapykantą Lietuvoje. Po savo viešo pareiškimo "aš jums pasakysiu labai atvirai: žydai nekenčia lietuvių daugiau, negu lietuviai žydų", ji turėjo iš karto atsistatydinti iš žydų bendruomenės vadovės pareigų.


Žemiau pristatysime visą nuo pradžios iki pabaigos karų, kuriuose dalyvavo Jungtinės Amerikos Valstybės, suvestinę, kuri atskleis kai ką įdomaus: Nuo to laiko, kai JAV tapo nepriklausoma ir įkurta 1776m. – ji kariavo 222 metus iš 239 kalendorinių savo egzistavimo metų. Kitais žodžiais tariant buvę tik 21-neri kalendoriniai metai, kai JAV nekariavo.Aš, tik dabar supratau kaip aš nekenčiu tuometinės Tarybų Sąjungos ir iš savo prisiminimų Jums papasakosiu ką man teko išgyventi tuometinės santvarkos laikais, kai buvau vaikas. Aš pamenu kaip tėvai gavo nemokamai butą ir jie negalėjo pasirinkti kito, nes jiems buvo suteiktas vienintelis butas iš kurio jie tuomet galėjo pasirinkti.


Prieš kelis mėnesius patyriau blogiausią savo gyvenime – mirė tėvas. Nuo vėžio. Tačiau mūsų visuomenėje nepriimta ilgai gedėti artimo žmogaus: reikia dirbti. O dar reikia surinkti krūvą popierių ir informuoti apie įvykį begalę įvairiausių instancijų. Kai visa tai užbaigiau, nutariau pašalinti iš tėvo buto jau niekam nebereikalingus daiktus. O tai – itin nedėkingas užsiėmimas. Rūšiuodama krūvas daiktų, jaučiau, tarytum dūstu. Beveik kiekvienas daiktas buvo susijęs su kokiais nors prisiminimais. Nusimatė daug darbo.


Kai pagalvoji, yra du pasauliai – tas „normalusis“, kuriam ir tu priklausai, ir tas „hollywoodiškasis“, kur žmonės tikrai negyvena paprastą mirtingojo gyvenimėlį… Tas pasaulis nelabai kam suprantamas ir pažintas, nebent tu pats/pati jam priklausai. Įvairios taisyklės, taisyklėlės, visko perteklius, apsauga ir uždarų durų orgijos. Žmonės palaipsniui tampantys plastikinėmis lėlėmis ir visai neįsivaizduojantys, kad egzistuoja ir visiškai kitoks pasaulis – su skurdu, karais, bet ir su mokslu, naujais atradimais ir puikiais literatūriniais pasiekimais.


Tragedija Kemerove padoriam žmogui pirmiausia nelaimė, netekties skausmas, sielvartas. Tačiau JAV karo nusikaltėlių gaujos fanams tokios tragedijos yra tik dar viena proga atidirbti Vašingtono sidabrinius ir dar viena galimybė kurti baimės, neapykantos, nestabilumo atmosferą Rusijoje.


Dalai Lama realiai atstovauja tik vienai Tibeto Budistų sektai – vadinamajai “Geltonajai Kepurei” (Gelug mokykla), kuri dominuoja Tibeto regiono Lhasos mieste. Nuo 8-ojo amžiaus Tibetas visada buvo autonominis regionas, valdomas vietinių karalių, tarnaujančių Kinijos imperatoriams.2009 metais sausio 19 d. Lietuvos konservatoriai ir liberalai žiauriai susidorojo su taikia demonstracija, išėjusia į protesto mitingą prieš nusikalstamą dešiniųjų "naktinę" reformą, Lietuvos žmonių įžūlų apiplėšimą.


Europos sąjunga ir JAV taip nuoširdžiai palaikiusios betvarkę Kijeve valdant Janukovičiui, šiandien choru smerkia spalio 14 dienos įvykius prie ukrainiečių parlamento. Kaip tas priimta Vakaruose, apie demokratiją prisimenama, kai naudingoms marionetėms atsiranda grėsmė prarasti valdžią. “Demokratinėje valstybėje parlamentas turi turėti galimybę apsvarstyti teisėkūros iniciatyvas be prievartos ir gąsdinimų“ – pareiškė ES pasiuntinys Ukrainoje Yang Tombinski.Jeigu eidami į parduotuvę kaukę užsidedate, tarkim, dvidešimčiai minučių, tai dvidešimčiai minučių jūs tarsi virstate avinu arba avimi.


IP Cam Shell is a command line script for testing and exploiting a wide range of IP cameras as demonstrated by Craig Heffner in Exploiting.

Lapkričio 9 dieną JAV Valstybės departamentas patvirtino leidimą Lietuvai įsigyti didelio mobilumo raketines artilerijos sistemas M142 (HIMARS). Sutartis dėl sistemų įsigijimo planuojama pasirašyti…


Lietuvos žydai toliau sėkmingai organizuoja lietuvių padugnes. Lietuvos žydų mėšlą.


VILNIUS, balandžio 22 — Sputnik. Baltarusijos užsienio reikalų ministerija sureagavo į Lietuvos pusės pareiškimą apie galimą Baltarusijos vizos neturinčios JAV ambasadorės Baltarusijoje Džuli Fišer akreditavimą Baltijos šalyje. Anksčiau Lietuvos užsienio reikalų viceministras Mantas Adomėnas pareiškė, kad Lietuvos vyriausybė gavo JAV kreipimąsi su prašymu akredituoti ambasadorę Lietuvoje. Rengiamas oficialus atsakymas.Balandžio 12 d. statistikos portalo worldometers.info duomenimis, su pasauline koronaviruso pandemija 24 val. per parą kovojančioje Lietuvoje vienam milijonui gyventojų mirusių nuo Covid-19 tenka:1 tūkstantis 369 žmonės. Mažai kovojančioje Švedijoje vienam milijonui gyventojų mirusių nuo Covid-19 tenka:1 tūkstantis 342 žmonės.


Nesibaigiantis netiesioginis karas pagal planą


Analitikai ir atsargos generolai skelbia savo prognozes apie tai, ar Maskva ketina užgrobti visą Ukrainą, ar tik dalį jos, tuo pat metu koziriuoja geografiniais pavadinimais, pirmą kartą matytais žemėlapiuose. Na, o tada eina jau beveik šiokadieniai samprotavimai apie tai, ar ryšium su tuo prasidės trečiasis pasaulinis karas, ar ne, rašo RIA Novosti autorius Vladimiras Kornilovas.


Тео-Paul Löwengrub Išgyvenimas be skiepų Afrikoje - stebina ne tik "baltąją tradicinę mediciną"  Iki šiol daugiau kaip penki milijardai žmonių, t. y. 65,7 proc. pasaulio gyventojų, buvo paskiepyti viena ar keliomis "Corona" vakcinomis. JAV ir Kanadoje kartą ar daugiau kartų paskiepyta 78 proc. žmonių, Lotynų Amerikoje ir Azijos-Ramiojo vandenyno regione - po 77 proc., Europoje - 68 proc., Artimuosiuose Rytuose - 55 proc. Pagal pasaulinio skiepų kartelio įtikinėjimo mantrą, tai esą yra precedento neturinti pasaulinė visuomenės sveikatos sėkmės istorija, išgelbėjusi daugybę gyvybių.
NATO ir „laisvoji rinka“: Makro-ekonominių ir prekybos reformų įvedimo tikslai prižiūrint TVF, Pasaulio Bankui ir Pasaulinei Prekybos Organizacijai (PPO) – „taikiai“ kolonizuoti šalis per sąmoningą rinkos poveikio manipuliaciją. Nors negailestingos priverstinės ekonomikos reformos nereikalauja atviro jėgos naudojimo, nepaisant to‚ „laisvosios rinkos“ reformų padariniai prilygsta karo formai. Toms šalims, kurios atsisako „laisvosios rinkos“ ekonomikos, kurios atsisako įsileisti užsienio bankus ir užsienio kapitalo bendroves, kaip to reikalauja PPO, padidėja realaus karo grėsmė.


Stebint policijos pranešimus, pasidaro keista, kad būtent Šiaulių apskrityje vos ne kasdien pranešama apie be smurto žymių rastus žmonių lavonus. Kas keisčiausia, miršta ir jauni žmonės. O dar keis…


1991 m. griuvę kompartijų sekretoriai Beloveže išardė antrą chazarų kaganatą – TSRS. Priminsiu, Antrasis Chazarų kaganatas (1917 m.) buvo suorganizuotas tam, kad sunaikinti carą, Rusijos imperiją, rusų aristokratiją, elitą, etapais perimti nuosavybę, padarant ją, pradžiai, „visaliaudine“. Lietuvai pasisekė, atsirado sąlygos atgauti nepriklausomybę (1, 2)


Žodis „vėžys“ yra pavadinimas ligos, kurios išgydymo būdo nei medicinai, nei biologams iki šiol nepavyksta rasti. Tik neseniai oficialus mokslas nustatė dvi vėžio pasireiškimo priežastis: 1. organizmo reakcija į vitamino B17 trūkumą organizme; 2. ypatingas organizmo imuninės sistemos nusilpimas, esant vitamino B17 deficitui.


Nors nuo pirmojo koronavirusu užsikrėtimo Lietuvoje praėjo truputį mažiau negu trys metai, daug ką mes jau primiršome. Atmintyje liko tik blankūs prisiminimai apie nežinomybės ir baimės jausmą, apėmusį pirmaisiais pandemijos mėnesiais.Elonas Muskas, kuriam priklauso akcijų paketai bendrovėse „SpaceX“ ir „Tesla“, pakilo į antrąją vietą kasmetiniame „Forbes“ turtingiausių žmonių pasaulyje reitinge su 151 milijardo dolerių turtu, per metus padidinęs savo turtą šešis kartus, rodo reitingo duomenys.


Kaip galima vertinti pranešimus, kad Lietuvai jėga ir šantažu Briuselio ponų primetamiems vadinamiesiems „pabėgėliams“ bus skiriama net 600 eurų per mėnesį!? Daugiau kaip dvigubai daugiau nei pensininkams, daugiau net nei sąžiningai dirbantiems ir net ne minimalų, o vidutinį atlyginimą uždirbantiems lietuviams? Tai yra dar neregėto masto pasityčiojimas iš visų Lietuvos žmonių.


Niekada taip nebuvo, o štai ir vėl. Užteko dviejų mandagių didaktinio pobūdžio komentarų tolerantiško žurnalisto Dovydo Pancerovo sienoje prie posto apie LIDLo atsakymą dėl skundo apie J.Panką - ir po minutės buvau bakstelėtas bei užblokuotas amžiams. Komentarai, savaime suprantama, ištrinti be pėdsakų.


Štai, vis netylant kalboms apie K. Bartoševičiaus pedofilinę epopėją ir jos dangstymą TS-LKD ir Vyriausybės lygiu (pradedant R. Morkūnaitės-Mikulienienės skambučiu, baigiant dviprasmiška Seimo pirmininkės laikysena) - galų gale savo žodį tarė Patriarchas Vyt. Landsbergis.


Rimantas Stankevičius, marijampolietis, "susirgo" kosmosu, kai, baigęs Černigovo aukštąją karo aviacijos mokyklą, 1975 metais įstojo į lakūnų bandytojų mokyklą. Iki to laiko jis turėjo kovines misijas Egipte ir dirbo instruktoriumi Karinių oro pajėgų Kovinio naudojimo centre Turkmėnistano Mary mieste.Naftos ir dujų pramonėje dirbantis vadovas, rengiantis didelių korporacijų įpėdinystės planus, perspėjo, kad įmonės visame pasaulyje jau dabar numato, kad per artimiausius kelerius metus turės pakeisti "paskiepytus" darbuotojus.


Dovilė Šakalienė (g. 1978 m. birželio 1 d. Kaune) – visuomenės veikėja, 2016–2020 m. Seimo narė išrinkta su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga.


Socialiniame tinkle „Facebook“ pasklido „Landsbergistų“ atstovės Europarlamentarės Rasos Juknevičienės vaizdo kreipimasis į visuomenę apie skiepus. Ji kaip pediatrė sako, kad reikia ir būtina skiep…


Kas skaito Delfi, tas pastebėjo reguliarius TJA vaduko, žymaus homoseksualizmo plėtros aktyvisto Artūro Rudomanskio straipsnius, raginančius tolerantišką publiką kuo džiaugsmingiau pasitikti pabėgėlius. Ir visai įmanomais būdais stengtis juos įtraukti į ... ėė, integravimo į progresyvaus jaunimo aplinką veiklas. Tenka pastebėti, kad pabandę sekti Rudomanskio siūlomu modus operandi tolerantiški jaunuoliai labai rizikuos. Sveikata, o gal net ir gyvybe. Liūdnas likimas ištiko jų kolegą Švedijoje.


Didėjantis karinio bloko aktyvumas "rytiniame flange" arba "rytiniame fronte" verčia Rusiją imtis atsakomųjų priemonių. Vasario 17–18 dienomis NATO gynybos ministrai aptarė aljanso karinio aktyvumo prie Rusijos sienų finansavimo išplėtimą. Priminsiu, kad blokas oficialiai Rusiją laiko pagrindine karine grėsme savo saugumui iki mažiausiai 2030 metų.Prieš 32 metus, Lietuvos nacionalistai surengė kruviną provokaciją Vilniuje, siekdami ją įteigti kaip Tarybų Sąjungos išpuolį


Svarbiausias susitikimas moteriai dar iki santuokos – tai susitikimas su pačia savimi. Tik tai gali jai padėti ne šiaip ištekėti, bet ir pasirinkti reikalingą žmogų ir teisingai įveikti visus santykių etapus. Kol netapsite vientisa ir pilnavertė, vyrai tebus jums tik veidrodžiai, atspindintys jūsų nepilnavertiškumą, psichoterapeutai, skausmingi momentai, problemos, traumomos, tragedijos – kas tik norite, bet tik ne partneriais keliaujant link šeimyninės laimės.


1. Po Valstybės Dūmos, Federacijos taryba taip pat patvirtino dokumentus dėl keturių naujų Rusijos Federacijos subjektų – DLR, LLR, Chersono ir Zaporožės regionų – priėmimo į Rusijos Federaciją.


"Tokie" muzikantai visada glaudžiasi prie "elito" ir labai greit persivelka uniformas.Anksčiau "tokie" gaudavo aukštesnes pareigas, naują "Volgą", geresnį butą, keliaudavo į užsienį, kad galėtų apsilankyti prekybos centre, stodavo į partiją, atsakinėdavo į KGB klausimus. Jie staigiai moka pasisukti pagal politinio vėjo kryptį, turi puikią "klausą" bei politinę uoslę. Už tūkstančius tokie muzikantai "bečilindami" parduotų bet ką: garbę, sąžinę, dūšią, Tėvynę.


VILNIUS, birželio 12 - Sputnik. Opozicinis politikas, buvęs Socialistinio liaudies fronto lyderis Algirdas Paleckis pareiškė, kad prokuratūra daro viską, kad išvengtų atvirų jo bylos nagrinėjimų. Vaizdo įrašas su Paleckio pareiškimu paskelbtas YouTube. "Mal labai keistas vienas dalykas, o būtent, kad prokuratūra akivaizdžiai vengia atviro teismo. Ir aš noriu tai pabrėžti: žmonės, kurie  pradėjo šitą bylą prieš mane, vengia atviro teismo.Gruodžio 12 dieną mirė pirmasis (ir kol kas vienintelis) Lenkijos kosmonautas Miroslavas Germaševskis (1941-2022). Į kosmosą jis išskrido tarybiniu erdvėlaiviu Sojuz-30 1978 m. Ir jo biografijoje buvo epizodas, kurio tarybiniais laikais nelabai mėgo prisiminti ...


Шотландский парламент против выхода Великобритании из ЕС / Шотландия хочет быть независимой / Процедура Brexit будет продолжена / Сепаратистские тенденции в Евросоюзе усиливаются


Did you know that Bill Gates' real name is William Henry Gates III? Nowadays, he is known as Bill Gates (III) where III means the order of third. So what's so eerie about this name?


Graži ar protinga? Amžina dilema, kurią šį kartą pabandė išnarplioti blogerė Lena Miro. Gana netikėta iniciatyva iš jos pusės. Anksčiau ji be galo ir be krašto kritikavo storas, apsileidusias, prastai apsirengusias. Kitaip sakant, kalbėjo išimtinai vien tik apie kūną. Įdomu būtų sužinoti, kas privertė ją atkreipti dėmesį į vidinį pasaulį. Štai ką ji rašo: Mūsų dienomis grožis pats savaime jau nieko nevertas. Bet kuri višta gali paimti kreditą ir pasikeisti veidą, prisisiūti papukus, prisiauginti plaukus ir tapti standartine gražuole.
„Bučiuoju. Rūta“ lapkričio 25 d. laida pavyko. Vakar LNK žiūrovai turėjo galimybę įsitikinti, kad valdžios vykdoma arši vakcinavimo propaganda – faktais neparemtas muilo burbulas. Ginti šį muilo burbulą yra beviltiškai sunku, todėl vienam Santariškų propagandonui teko mikčioti ir užsikirtinėti, o kitiems dviem tešlagalviams propagandos verslininkams aš nuoširdžiai dėkoju: - Jūs galutinai sudeginote rūkstantį PIŠ-istų melo namelį, pademonstravote savo kvailumą, nekultūringumą ir demagogiją. Ačiū! Kokia smulki propagandos gnyda yra buvęs premjero S.


He is a homosexual with pedophile orientation.This week a case of massive proportions has hit Norway´s judicial, political and CPS system full-fledge: Dr. Jo Erik Brøyn has practised as Child Psychiatrist for 20 years with special roles as «expert» for Norway´s infamous Barnevernet.


| 1970-01-01 | Lietuva | |


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Pasaulio ekonomikos forumas skelbia, kad pedofilai "išgelbės žmoniją"Oficiozinėje žiniasklaidoje vis šnekama apie dvigubos pilietybės klausimą – mat taip vadinami „globalieji lietuviai“, vakaruose sėdintys lietuviškos kilmės buržujai su žymia dalimi mūsiškių eurobiurokratų ir šiaudinių patriotėlių bijo Lietuvą „prarasiančią savo piliečius“. Girdi, suteikime ir tiems, katrie paliko Lietuvą, priimdami kitos valstybės pilietybę, teisę kartu turėti ir lietuvišką pasą! Tada viskas gražiai išsispręs ir galėsime priskaičiuoti dar mažiausiai keliasdešimt tūkstančių statistinių „lietuvių“.


Austrų portale Wochenblick pateikiamas reportažas apie vakar Vienoje įvykusią demonstraciją prieš privalomą skiepijimą. "VYRIAUSYBĖ TURI IŠEITI!" - reikalavo demonstrantai, kurių Austrijos sostinėje susirinko per 100000 žmonių. Su šūkiais "Prieš privalomą skiepijimą", "Už taiką, laisvę ir demokratiją" jie iki pat vakaro žygiavo Ringstrasse gatve ir prekybos gatvėmis. Demonstrantai skelbė "Jūs niekada mūsų nepasieksite" ir "Mes esame žmonės". Pažymima, kad tarp šeštadienį ryžtingai pasipriešinusių KORONOS DIKTATŪRAI buvo daugiau moterų nei vyrų, daug vaikų.


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Ne atsitiktinai Dievulis nuplėšė Katedros stogą, oi ne neatsitiktinai! „Kaip gi valstybinė LRT televizija nerodys šėtono ženklo, velniu persirengusio Gyčio Ivanausko, jei patys dvasininkai rodo velniškus ženklus iš Šventos Eucharistijos – Ostijos“, - rašoma vilniečio laiške, gautame po mano straipsnių apie šėtono simbolius Lietuvoje, ES, Vatikane, Kazachstane. Laiške toliau nurodomą, kad „Vilniaus katedroje pats arkivyskupas rodo per Mišias mįslingus ženklus, kaip povo uodegą, kai už jo nugaros, ant sienos kabančiame paveiksle šventasis rodo iškėlęs Grušui kaip reikia Ostiją rodyti tikintiems.


Rugsėjo 1 d.  – Mokslo ir žinių diena, šventė. Tačiau ši diena kartu yra ir tragiško įvykio diena. 2004 m. rugsėjo 1 d.

Tik 14,99 euro!

ALGIRDAS PALECKIS
"Antrankiai minčiai" • Antras papildytas leidimas

Palaikyk mus Feisbuke

....


....
Paveiksliukai


Video

Orai

Draugai

Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis


....