LDiena.com

Straipsniai skaityti per paskutines...

Kaip žinia, neužilgo įvks Rusijos Federacijos Prezidento Vladimiro Vladimirovičiaus Putino vizitas į Korėjos Liaudies Demokratinę Respublią. Ta proga Rusijos Prezidentas parašė straipsnį, kurio vertimą talpinu čia.


Birželio 17-ą dieną lygiai vidurdienį Lietuvos respublikos pilietis Raimonndas Šimaitis patikrino ar jis turi lygiai tokias pat teises į protestą kaip Sorošo universiteto augintinis, profesionalus homoseksualistas, pedofilų ir narkomanų partijos atstovas Lietuvos Seime – Raskevičius. Atlikdamas savo Pilietinio nepaklusnumo akciją R. Šimaitis viešai sudegino tas pačias knygas, kurias toje pat vietoje sudegino aukščiau minėtas Raskevičius.


Andrulėnas Zenonas. KREIPIMASIS Į LRT DĖL INFORMACIJOS SUTEIKIMO Lietuvos Respublikos alkoholio kontrolės įstatymo 23 straipsnio 3 dalį Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos laidose ne rečiau…


Eduardas Vaitkus, politinė partija KARTU SU VYČIU ir NPJ toliau skelbia gerąją naujieną apie tai, kad galima pasiekti taiką Lietuvai ir nedalyvaujant kare. Į Seimo rinkimus einame nešdami žinią, kad Lietuva neparsiduoda nei rytams nei vakarams. Tauta patikėjusi mandatą Eduardui Vaitkui KARTU SU VYČIU gaus garantiją, kad visi pažadai rinkiminėje programoje bus įgyvendinami prisiimant asmeninę atsakomybę, žmonėms bus atskleisti užsienio agentai dirbantys Lietuvoje, o korupciniams nusikaltimams nebus taikoma senatis.


Vokietijos (IV reicho sostinės) užsienio reikalų ministrė Annalena Bärbock, atsakydama į žurnalistų klausimus apie leistinumą Ukrainos kariuomenėje naudoti Trečiojo Reicho simbolius.Orveliško postmodernizmo pasaulyje tiesa nėra svarbi. Todėl karas finansuojamas per "taikos fondą" nacių režimas vadinamas demokratija, o visų žmogaus teisių panaikinimas – europietišku keliu.


Brigados generolas Raimundas Vaikšnoras mano, kad būtina keisti požiūrį į privalomąją karo tarnybą atliekančius eilinius. Kartu jis neneigia, kad vyresniųjų vadų požiūris į eilinius, pašauktus 9 mėnesiams, nėra žmogiškas.


Didžioji Britanija yra antirusiškos politikos lyderė pasaulyje. Britai nekenčia V. Putino ir uoliai skatina ukrainiečius kovoti su savo pusbroliais rusais iki paskutinio kraujo lašo. Rusai ir ukrainiečiai buvo pasirengę pasirašyti susitarimą 2022 m. vasarį, kol į Kijevą atvykęs britų premjeras B. Johnsonas įtikino ukrainiečius jo atsisakyti. Jie taip ir padarė. Nuo to laiko britai buvo pagrindinė jėga, stumianti ukrainiečius kovoti ir įtikinėjanti NATO nares padėti jiems kovoti. Britai vadovauja pasaulinei antirusiškai kampanijai. Štai faktai. Tačiau šių faktų paaiškinimas man iki šiol buvo nežinomas.


LRT rašo, kad užsienio kapitalo įmonės BNS atliktas tyrimas parodė, kad net 39 proc. apklaustųjų priimtų migrantus, o 34 proc. mano, kad geriau mokėti pinigus ir tegul migrantais rūpinasi kitos valstybės. Tačiau net 27 proc. neturi nuomonės arba neatsakė į klausimą. O ar daug kas Lietuvoje žino ką nors apie šį "Migracijos paktą?"


Nepaprastas susitikimas Šveicarijoje artėja prie galutinės NATO parengtos deklaracijos. Tai, kad vakaroidinėje žiniasklaidoje šis renginys vadinamas „taikos konferencija“, geriau nei bet kuris Kremliaus propagandistas paaiškina organizatorių esmę ir tikruosius tikslus.Gerovės valstybės kūrėjas, Sąjūdžio laikais įstojęs į TSRS komunistų partiją ir taip iš jos ir neišstojęs, Gitanas Nausėda Šveicarijoje vykstančios Ukrainos taikos konferencijos paraštėse susitiko su Moldovos prezidente Maia Sandu. Susitikime valstybių vadovai aptarė Moldovos eurointegracijos procesą, skelbiama Prezidentūros pernešime visuomenei „Prezidentas: derybos su Moldova ir Ukraina dėl narystės ES turi prasidėti kuo greičiau“.


Tie narkotikai jau atsėlino net iki mūsų kaimo! Taip savo nerimu dalinasi regionų gyventojai. Jei dar prieš kelis dešimtmečius mokyklose, kaip su grėsminga blogybe, buvo kovojama su rūkymu ir alkoholio vartojimu, tai dabar prie šių priklausomybių prisidėjo nevaldomai plintantys narkotikai. Atokesnių rajonų gyventojai sako, jog apie narkotikus buvo galima išgirsti tik per televizorių, skaityti laikraščiuose, atrodė, kad tie baisumai vyksta tik kažkur užsienyje, didmiesčiuose, bet dabar jau jaučiame, kad ši problema palietė mūsų jaunimą.Tęsinys. Ankstesnės dalys ČIA. Kai aukščiausios vertybės nuvertėja, tai viskas eina tik į į tai, kas blogiausia ir į tuštybę. (Heidegeris) Pedofilijos slopinimo politika. Kur ji? 61. „Necivilizuota civilizacija“. Nuo blogio žmonės bėgo visais laikais, tik skirtingai įsivaizdavo jo sukėlėjus. Dažniausiai prie jų buvo priskiriami priešai, užkariautojai, grobikai, laukiniai (barbarai), svetimšaliai, nepažįstamieji, nusikaltėliai, vagys, skriaudikai, apgavikai ir pan. Keisčiau ir nemaloniau atrodo, kai blogis surandamas patį aukščiausią pažangos lygį pasiekusioje moderniojoje civilizacijoje.


Stanislovas Tomas – geriausias advokatas Lietuvos istorijoje, Paryžiaus Sorbonos daktaras, Maskvos profesorius, jauniausias profesorius lietuvių tautos istorijoje, poliglotas, mokantis 17 kalbų. Laimėjo Rolando Pakso bylą EŽTT ir JTO, laimėjo Baltarusijos Vyriausybės bylą prieš Lietuvą JTO, laimėjo pirmąjį Viktoro Uspaskich bylos etapą EŽTT, laimėjo pensininkų bylą JTO, keliautojas (132 valstybių). Veda daug garsių ir skandalingų bylų prieš Lietuvą ir dar prieš 40 kitų pasaulio valstybių. PRISIRAŠYKITE PRIE KANALO ;) Advokatas yra išėjęs į pensijąUkrainiečių žurnalistas ir politikas Anatolijus Šarijus žaismingai papasakojo apie G7 susitikimą, į kurį buvo pakviestas ir V.Zelenskis. https://www.youtube.com/watch?v=W_3Vj7yXN5Y Vis tiktai, centrine figūra italų spaudoje tapo nusenęs JAV prezidentas Dž.Bidenas. https://www.youtube.com/watch?v=pKtudwc9Y-0 Virusiniu tapo vaizdo įrašas, "kuriame G7 šalių vadovai stebi Folgore brigados desantininkų pasirodymą, o J. Bidenas akimirkai nusigręžia, bet jį atgal pakviečia Giorgia Meloni, kuri paliečia jo ranką". Apie keistą JAV prezidento elgesį parašė Italų dienraštis Corriere it.


Vengrija atsisako priimti migrantus, todėl Europos teisingumo teismas šiai valstybei skyrė 200 milijonų baudą. Premjeras Viktoras Orbanas pasakė, kad "Sorosas turi planą kasmet į ES įvežti milijoną migrantų, kad pakeistų tradicinius ES gyventojus ir sukurtų mišrią Europos populiaciją. Jo žodžiais vengrai patys spręs su kuo gyvens. Gal tai ir atsitiktinumas, bet bausmė Vengrijai už atsisakymą priimti migrantus sutapo su ETT sprendimu plačiai atverti duris į ES palestiniečiams.  Milijonus palestiniečių saugo Jungtinių Tautų Palestinos pagalbos ir darbų agentūra (UNRWA).


NATO šalys pradėjo konsultacijas dėl branduolinių ginklų kovinės parengties įvedimo, pranešė Aljanso generalinis sekretorius Jensas Stoltenbergas. Jis pareiškė, jog skaidrumas padeda siųsti „tiesioginę žinią”, kad NATO yra „branduolinis aljansas”. J. Stoltenbergas interviu laikraščiui „The Daily Telegraph” sakė, kad blokas turėtų parodyti pasauliui savo branduolinį arsenalą, kad pasiųstų „tiesioginį signalą savo priešininkams”. „Nesigilinsiu į operatyvines detales apie tai, kiek branduolinių galvučių turi būti veikiančių ir kaip jas laikyti, tačiau šiais klausimais turime konsultuotis.


Kalbos kalbelėsUkrainos prezidento kanceliarijos vadovas Andrijus Jermakas Šveicarijoje vykstančiame Taikos aukščiausiojo lygio susitikime paskelbė, kad svarbiausia su partneriais suderinti taikos planą ir tada jį bus galima pateikti Rusijai. Tuomet esą, tai yra antrajame susitikime, galės dalyvauti ir Maskvos atstovai. Šveicarijoje šiuo metu vykta bene didžiausias pastarojo meto pasaulio lyderių suvažiavimas, kuriame dalyvauja 100 delegacijų iš 92 šalių bei 8 organizacijų.


Šiandien Lietuvą ginantis frontas yra Charkove. Todėl nėra svarbesnės kovos Lietuvai šiandien, negu ta, kuri vyksta Charkovo laukose. Europos gynybos linijai Charkove lūžus, mūsų saugumas blogėja dramatiškai. Šalin putinizmą. Putinistinė Europa būtų ruso-fašizmo pergalė pagal planą. Viskas pagal planą. Ir žmoniškumo civilizacijos galas.Mes matome pirmuosius taikos šauklius, vaikščiojančius Vilniaus gatvėse, besirenkančius Vengrijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje. Matome labai daug norinčių. Nes jis, Putinas, investuos būtent į tuos žmonės, kurie jam padėtų trečią kartą pasiekti taiką.Praėjus vos 24 valandoms po Šveicarijos konferencijos, Vakarų šalys pažeidė savo pačių susitarimus. Daugeliu tarptautinių susitarimų siekiama užtikrinti taiką ir stabilumą pasaulyje. Tokių susitarimų pažeidimas gali sukelti konfliktus, grėsmes saugumui ir net ginkluotus konfliktus. Susitarimų laikymasis politiniu lygmeniu padeda stiprinti tarptautinį bendradarbiavimą ir taiką.


Šiandien taip vadinamųjų „Taikos viršūnių susitikime“ Šveicarijoje, buvo pasirašytas tam tikras komunikatas. Neva, „baigęs galiojimo laiką“ okrainos prezidentas ir jo fašistiniai bendrininkai iš IV reicho jau skelbia, kad būtent ši „pasaulio bendruomenė“ tikrai privers Rusiją... iš esmės kapituliuoti. Na, o jei neprivers, tai, anot Italijos ministrės pirmininkės ponios Meloni, „privers Rusiją pasiduoti“ (kaip aš suprantu jėga).


Šios savaitės žinių temos: - Daugiau nei 25 metus veikusi Ukmergės baldų gamintoja „Optimata“ planuoja nutraukti šią veiklą; - Lietuva Ukrainos kariuomenei perduos 14 šarvuotų transporterių M113. ;


Очередной скандал для Латвии: оттуда сбежала - Ольга Чернявская, кандидат в депутаты Европарламента (2024). В данном интервью мы узнаем её мотив, познакомимся с нею поближе, поинтересуемся её прошлым и настоящим.


Pasaulio Ekonomikos Forumo (WEF) finansuojamas universiteto profesorius teigė, kad vienintelis klimato kaitos problemos sprendimas yra depopuliacija per „pandemiją”, praneša „The Counter Signal” leidinys. WEF finansuojamo Londono universitetinio koledžo profesorius Billas McGuire’as „Twitter” tinkle paskelbė prieštaringai vertinamą žinutę, kurioje teigė, kad vienintelė kovos su visuotiniu atšilimu priemonė yra mirtina pandemija, dėl kurios išnyktų milijardai žmonių.„Garbusis, tautos žmonių išrinktasis Seime“, kažkada Prezidentas Valdas Adamkus kreipėsi į naujai išrinktus, ką tik priesaiką davusius Lietuvos parlamentarus. Nemanau, kad tuometiniam mūsų šalies vadovui visi naujieji Seimo nariai buvo vienodai priimtini, o ir jų požiūris į Prezidentą gerokai skyrėsi. Vakarietišką gyvenimo patirtį turintis V. Adamkus mokėjo savyje suderinti subordinaciją, diplomatiją ir elementarų žmogišką padorumą bendraujant tiek su politikais, tiek su juos išrinkusiais Lietuvos žmonėmis.


Krašto apsaugos ministras Laurynas Kasčiūnas baigė istorinį vizitą NATO gynybos ministrų susitikime Briuselyje, kurio metu aptartas NATO gynybos ir atgrasymo stiprinimas bei sąjungininkių parama Ukrainai. Tai paskutinis Aljanso narių gynybos ministrų susitikimas prieš viršūnių susitikimą Vašingtone liepos mėnesį, skelbiama Krašto apsaugos ministerijos pranešime visuomenei „Ruošiantis NATO viršūnių susitikimui Vašingtone – Lietuvos raginimas didinti lėšas gynybai“. „Mūsų lūkestis Vašingtono viršūnių susitikimui – pasiekti sprendimus dėl NATO kolektyvinės gynybos stiprinimo.


Tai tie patys žmonės, kurie 2022 metų pavasarį tikėjo, kad iki metų pabaigos Rusijos ekonomika žlugs, o ne aplenks Vokietijos ir Japonijos (kaip iš tikrųjų ir atsitiko). Tai tie patys „politinių prognozių genijai“, kurie 2023 metais tikėjo, kad Kijevas yra pajėgus nugalėti Maskvą mūšio lauke (be komentarų. Ir taip viskas aišku).


Žemiau pateikiamas tekstas nepriklauso propagandos žanrui jau vien todėl, kad „liaudies masės“ – o būtent joms ir skirta propaganda – jo niekada neperskaitys. Jį perskaitys dalis konservatyvių pažiūrų Rusijos intelektualų. Ir todėl darosi nejauku, neramu ir net baisu. Nes šitas tekstas – ne masių „smegenų plovimui“. Tai – ne „propaganda“.


Seimas skubos tvarka pradėjo svarstyti teisingumo ministrės Ewelinos Dobrowolskos pristatytą projektą, kuriuo siūloma denonsuoti 1992 m. liepos 21 d. Vilniuje pasirašytą Lietuvos ir Rusijos sutartį dėl teisinės pagalbos ir teisinių santykių civilinėse, šeimos ir baudžiamosiose bylose, ratifikuotą Aukščiausiosios Tarybos nutarimu. Tokiu būdu siekiama nepalaikyti glaudesnio teisinio bendradarbiavimo su valstybe agresore.Liuksemburge įsikūręs Europos Sąjungos teismas ketvirtadienį priimtame sprendime nurodė Vengrijai sumokėti vieno milijono eurų baudą už kiekvieną vėlavimo laikytis taisyklių dieną, nes ji neįvykdė 2020 m. gruodžio mėn. teismo sprendimo dėl Priėmimo sąlygų direktyvos ir Grąžinimo direktyvos pažeidimo. Apie tai rašoma Vengrijos dienraštyje "Magyar hirlap".


Udalcovas pasakė spaudos konferencijoje: „Šalys, kuriose žmogaus teisių padėtis yra labai sunki, mūsų vertinimu, šiuo metu išlieka Ukraina, Latvija, Lietuva, Estija, JAV, Lenkija, Čekija. Čia sistemingai pažeidžiamos mūsų tautiečių teisės.“ „Jie bando įbauginti tautiečius ir priversti juos atsisakyti bet kokių ryšių su Rusija, atimti iš jų teisę vartoti gimtąją kalbą ir mokytis ja.“


Tęsinys. Ankstesnės dalys ČIA. Apie bausmių griežtinimą59. Paslaptis po devyniais užraktais. Kaip žinoma, visos valstybių įvedamos bausmės gali būti kaip griežtinamos, taip ir švelninamos. Autoritarinės šalys paprastai valdo daugiausia bausmes griežtindamos, o demokratinės – švelnindamos. Tačiau tam tikromis sąlygomis ir demokratinės valstybės būna priverstas bausmes griežtinti. Prie tokių sąlygų pirmiausia priklauso stichinės nelaimės, karai ir kitokios suirutės. Tada tenka įvesti terminuotą ekstremalią arba nepaprastąją padėtį iki tol, kol krašte bus sugrąžinta normali padėtis.


ModRNR gamintojų planuose yra daug vakcinų nuo vėžio. Kad investicijos į mokslinius tyrimus ir plėtrą pasiteisintų, reikėtų milijonus vėžiu sergančių pacientų gydyti modRNR vakcinomis, nepriklausomai nuo to, ar jos duoda naudos. Klausimas lieka atviras: Ar yra nauda? Praėjusią savaitę Čikagoje vyko Amerikos klinikinės onkologijos draugijos (ASCO) susitikimas. Jame apsilankė 45 000 lankytojų, tai didžiulis renginys, kuriame susipina mokslinė konferencija ir komercinė mugė. Kodėl jis toks populiarus? Todėl, kad galima uždirbti daug pinigų.


2023 metų birželio mėnesį bandė įsikurti net 6 opoziciniai judėjimai Lietuvoje. Visi bandymai baigėsi niekuo. Tad likus kiek daugiau negu mėnesiui (liepos 22 dienos) iki dienos kada užsidarys galimybė registruoti partiją/sąrašą bei kandidatus į 2024 metų Seimo rinkimus, esame gilioje nežinioje.RAIMONDAS ŠIMAITIS: "Spalvos sušildo" Konflikto su parado apsauginiu pradžia. Štai kas nusprendė ir ištransliavo jog tai buvo vėliava. Spėju akiniai pigūs, kinietiški, vaizdą suliejo... – Ką apsauginis pažeidžia? Ir kaip tą tipą teisingai nuleisti ant žemės?


Priešingai populiariam mitui, moralinio pobūdžio samprotavimai tautų elgesiui tarptautinėje arenoje didelės įtakos nedaro – sprendimus labiau įtakoja išoriškai nematomas pinigų ir geopolitinės įtakos kokteilis. Tad, kai tik pamatote valdančios klasės atstovus pradedant demonizuoti kažkurią šalį, pirmas sau užduotas klausimas turėtų būti „kas gi čia yra pastatyta ant kortos?“ Tuo pačiu laiku Rusija, Kinija, Iranas ir Sirija tapo pažymėtomis šalimis. Kai tik suprasite kodėl – tai įvykiams, dabar v


V.V. Putinas įgarsino reikalavimus pradėti taikos derybas su okrainos chuntos šeimininkais: 1. Okrainos kariai turi būti visiškai išvesti iš DLR, LLR, Chersono ir Zaporožės regionų teritorijos; Regionų statusas turi būti nustatytas tarptautinėse sutartyse. 2. Okrainos įsipareigojimas neprisijungti prie NATO; 3. Okrainos statusas - neutrali, neprisijungusi prie ES reicho ir prie NATO šutvės;


Мы уже привыкли к тому, что любое упоминание с высоких трибун о том, что Россия – православная страна у прогрессивной российской общественности вызывает стойкое отторжение. Особое негодование традиционно вызывают слова об уникальности российской цивилизации, «русском мире» и внешнеполитических задачах России. Любая апелляция к Богу и напоминания о великом прошлом и больших задачах, стоящих перед страной, воспринимаются не иначе как проявление сектантства.


Ernestas Če Gevara įėjo į mūsų atmintį ir apsigyveno joje amžiams ne bėgdamas per džiungles su kulkosvaidžiu ar skelbdamas uždegančias kalbas aukštose tribūnose. Savo asmeniniu kasdieniu pavyzdžiu jis iškėlė aukščiausią etikos ir nuoseklumo standartą, kuriame nėra prieštaravimų tarp jausmų, žodžių ir veiksmų, kur jis visada buvo griežtesnis ir reiklesnis sau, kaip vadovui, nei savo pavaldiniams.
Surinkau oficialiai skelbiamą medžiagą apie Klaipėdos suskystintų dujų terminalą. Kadangi Vyriausybė sugalvojo tokią statybos schemą — Vyriausybė užsakė „Klaipėdos naftai“, „Klaipėdos nafta“ norvegų įmonei „Hoegh LNG“, o pastaroji Korėjos laivų statybos įmonei. Va tokia keista grandinė; lyg tai Vyriausybė negalėtų užsakyti tiesiai pas laivų statytojus korėjiečius. Todėl pirmiausia apie norvegų kompaniją „Hoegh LNG“


Tbilisio meras Kakha Kaladze: „Reikia persvarstyti santykius su JAV, nes strateginis bendradarbiavimas tokia forma neįmanomas. Gruzija nėra kažkieno vasalas, Gruzija nėra šalis, kurią kas nors panaudos savo interesams, sunaikins pasaulį ir kartos Ukrainos likimą."


​​​​​​​Bendras latviešų, litukrijos ir estliandijos auditas atskleidė, kad ilgai kenčiančio siaurojo geležinkelio tiesimo sąmatos buvo išpūstos keturis kartus, projekto įgyvendinimas penkeriais metais atsiliko nuo bendrojo plano, o projekto pabaigimui trūksta 19 milijardų eurų.
Kad rusai mūsų jau nepuola supratome, apsilankę kariuomenės šventėje Marijampolėje gegužės 17–ą dieną, sekmadienį. Matyt, tai ir buvo svarbiausias tiek vidaus, tiek tarptautinis įvykis. Nei vienoje nei Grybauskaitės, nei Oleko kalboje (o abu politikai šventėje pasisakė po du kartus) nė karto nenuskambėjo nei Rusijos, nei Putino vardai.


Lenkijos užsienio reikalų ministras Radoslavas Sikorskis (Radosław Sikorski) teigia, kad visos Europos Sąjungos šalys turėtų įvesti pašalpų apribojimus ukrainiečiams, vengiantiems atlikti savo pareigą kare Ukrainoje. Pasak R. Sikorskio, to nepadarius, ukrainiečiai, vengdami vykdyti savo pareigas, ims keliauti iš vienos ES šalies į kitą. „Netikiu, kad žmogus turi teisę gauti pašalpas už vengimą atlikti savo karinę prievolę. Tie, kurie kovoja fronte, taip pat turi žmogaus teises“, - pasakė R. Sikorskis. Ekspertai.


Taip jau sutampa, kad kai į valdžią ateina dešinieji, valstybėje prasideda sunkūs, kriziniai laikai. Ir nors patys dešinieji įpratę girtis, kad tauta atsisuka į juos tuomet, kai reikia gelbėti Lietuvą, mes su Jumis puikiai suprantame, kad priežastinis ryšis čia yra atvirkščias – visos krizės prasideda tada ir dėl to, kad valdžią gauna dešinieji ir jų parankiniai.


Baigiasi metai – tai pakalbėkime dar kartą apie kaukes. Portalas LRT gruodžio 30 d. paskelbė publikaciją su tokia antrašte: „Kėvalas atmeta skeptikų argumentus dėl kaukių žalos vaikams: vienas kvailiausių klausimų, kuriuos man teko girdėti.“ Kadangi manau, kad būtent šis argumentas yra vienas kvailiausių mano iki šiol girdėtų iš medicinos profesoriaus lūpų, darantis didelę reikšmę visuomenės nuomonės formavimui – parašysiu paskutinį šiemet postą „pandemine“ tema, skirtą kaukėms.


Kaip sakoma, supuvusiuose vakaruose nieko naujo. Jie ir toliau pūna. Kame gi reikalas?Esminis sprendimas nepratęsti sutarties suteikia Saudo Arabijai galimybę parduoti naftą ir kitas prekes įvairiomis valiutomis, įskaitant Kinijos juanį, eurą ir jeną, o ne tik JAV doleriais. Be to, gali būti svarstoma galimybė naudoti skaitmenines valiutas, pavyzdžiui, bitkoinus, praneša „The Business Standart” leidinys. Tą patį skelbia žurnalistė Katja Hamilton „MSN” leidinyje, remdamasi „SindyGate” leidiniu. Finansų pasaulio potencialiai laukia dideli finansiniai sukrėtimai, nes Saudo Arabija nusprendė neatnaujinti 80 metų trukusios naftos dolerio sutarties su Jungtinėmis Valstijomis.


Čekijos VRM vadovas Milanas Chovanec, kalbėdamas sekmadienį per respublikinę TV pareiškė, kad jo šalia nedalyvaus priverstiniame pabėgėlių paskirstyme, o ir savarankiškai nepriims pabėgėlių. „Mes niekada nepriimsime kvotų ir niekada šią sistemos nevykdysime“, - pasakė Chovanecas. Tuo pačiu ministras sukritikavo ES pirmininkaujančią Maltą, kuri ketina sugrąžinti kvotų sistemos galiojimą. „Tai tiesiog utopija“, - pasakė ministras.


Mūsų šalyje ypač populiarus ir labai dažnai cituotas buvęs Ukrainos prezidento patarėjas Aleksejus Arestovičius išsakė savo nuomonę apie Ukrainos perspektyvas. Aleksejus Arestovičius – labai gerai Lietuvoje žinomas ir populiarus žmogus. Jį dažnai kalbino Lietuvos nepriklausomi užsakomieji kanalai, didelį dėmesį nuolatos skyrė ir valstybinis transliuotojas. A. Arestovičius dar visai neseniai buvo laikytas vienu įtakingiausių Ukrainos prezidento Vladimiro Zelenskio aplinkos žmonių, buvo paskelbęs, kad dalyvaus Ukrainos prezidento rinkimuose.


Vyksta dar vienas Ukrainos prezidento Volodymyro Zelenskio vykdomos ukrainiečių mobilizacijos etapas. Atsižvelgiant į didžiulį ginkluotės, logistikos, apmokymų trūkumą, smunkančią Ukrainos kariuomenės moralę ir į tai, kad rusai pamažu, bet užtikrintai užima vis daugiau kaimų prie fronto linijos, tai turi ne mobilizacijos, o mogilizacijos požymių. Didelė dalis ukrainiečių patikėjo Vašingtono ir Londono propaganda, kad jie gali tapti Vakarų dalimi, nematydami, kad jie bus (ir šiuo metu yra) naudojami kovai su Rusija JAV ir Didžiosios Britanijos interesais.


Nuo paminklų, pastatytų ant Tarybinių karių kapų, valdžią Lietuvoje užgrobusi fašistinė chunta pereina prie kapų naikinimo. Litukrijos seimas leido perkelti Tarybinių karių kapus. Dabar kapai ir kapinės nebus saugomi įstatymų, jei jie bus pripažinti „totalitarinių, autoritarinių režimų ir jų ideologijų propaganda“.
Pastaraisiais metais mes matėme, kaip bendra neapykanta Rusijai nesugebėjo suvienyti lenkų ir ukrainiečių nacionalistų. Galiausiai strateginis Lenkijos ir Ukrainos aljansas nepasiteisino, nors už tokį aljansą buvo visi: JAV, ES, NATO fašistai, britaškė ir pačios Lenkija bei okraina.


Karbauskis parašė apie tai visą straipsnį. Kiek pagrįsta jo pozicija ir kiek realus toks projektas? Pirmiausiai Karbauskis labai tiksliai užfiksavo pagrindinius esamos padėties šioje srityje momentus. Pirma, Lietuvos gyventojai (ypač regionuose) susiduria su banko paslaugų prieinamumo problema, nes komerciniai bankai uždaro savo skyrius kaip "nereikalingus".


JAV portale Zerohedge lapkričio 4 d. pranešama, kad nors JAV ligoninėse ir skubios pagalbos skyriuose COVID atvejų ir toliau mažėja, visoje šalyje skubios pagalbos skyriai tapo pilni pacientų, kurie kreipiasi dėl pilvo skausmo, kraujo krešulių, širdies ir kvėpavimo sutrikimų. Visi šie simptomai sutampa su įvairiais oficialiais COVID simptomais, apie kuriuos praneša CDC. Dauguma gyventojų jau paskiepyti.


Konstitucinis Teismas - korumpuotas, šališkas ar teisinis beraštis? Bankrutavusi teisinė valstybė. Spręskite patys, o dabar pradedam teismo sprendimo analizę.Balandžio 28-29 dienomis, šalia Molėtų observatorijos Labanoro regioniniame parke įsikūrusioje Molėtų krašto muziejaus Etnografinėje sodyboje ir senojoje dangaus šviesulių stebykloje, jau 22-ąjį kartą vyks pirmosios pavasario žalumos šventė Jorė. Atbundanti pavasarinė gamta vėl sukvies gausų būrį šventėjų į didžiausią pavasario šventę, mūsų protėviams buvusią tikraisiais Naujaisiais metais. Jorė prasidės šventine talka: bus atnaujinti ir pirmąja pavasario žaluma papuošti Jorės šventės vartai, Senovinės dangaus šviesulių stebyklos stulpai, Perkūno šventovė. Po talkos visi norintys galės išsikaitinti ir išsiperti apeiginėje kaimo pirtyje.Etnogr


Amerikiečių bulterjerai (American Bully) yra laisvai apibrėžta šunų veislė, kurią lengviausia atpažinti pagal didžiulę galvą ir karikatūrišką raumeningumą. Teigiama, kad ši veislė atsirado sukryžminus baisų ir liūdnai pagarsėjusį amerikiečių pitbulterjerą su didesniais, bet panašios išvaizdos amerikiečių buldogais ir anglų buldogais. Amerikiečių veisėjai jį skirsto pagal dydį. Nuo mažiausio iki didžiausio jie būna kišeniniai, klasikiniai, standartiniai ir XL. Kad amerikiečių bulterjeras būtų priskiriamas XL veislei, jis turi sverti ne mažiau kaip 100 svarų.


1990 metais Lietuva politiniu ir teritoriniu klausimu tapo laisva demokratiniais pagrindais atkurta Respublika. Nors Lietuva tapo politiškai nepriklausoma,  energetinis priklausomumas nuo Rusijos buvo itin didelis, o tai, kaip suprato Lietuva ir kitos Baltijos valstybės, buvo tik esama ir, galimai viena iš priemonių ateityje Rusijai „siųsti“ į Lietuvą ne tik dujas, bet ir savo įtaką. Todėl nenuostabu, jog Lietuva šiandien yra orientuota būti absoliučiai nepriklausoma nuo Rusijos energetikos.


Norint suprasti dabartį, būtina pasinerti į praeities įvykius. Istorija kartojasi. Ji sugrįžta įvairiais bruožais ir įvykiais. Tarpukario Lenkija skelbėsi esanti palanki ir draugiška tautinėms mažumoms. 1921 m. Lenkijos Konstitucijos 109 straipsnyje tautinių mažumų teisės buvo apibrėžtos taip: „Kiekvienas pilietis turi teisę kalbėti savo kalba ir išlaikyti savo tautinį tapatumą. Atskiri valstybiniai įstatymai užtikrina Lenkijoje gyvenančioms mažumoms visapusišką ir laisvą jų tautiškumo plėtrą, leidžia visuotinės savivaldybės struktūrose jungtis į viešus teisinius autonominius vienetus.


Europos Komisija pradėjo oficialų tyrimą dėl programėlės „Tiktok Lite”. Europos Komisija mano, kad kai kurios jos funkcijos lemia naudotojų, ypač vaikų, priklausomybę nuo jos. Bendrovė į Europos Komisijos teiginius turi atsakyti iki balandžio 24 d. Jei atsakymas bus nepatenkinamas, programėlė ES gali būti užblokuota jau kitą dieną. Programėlė yra „Tiktok Lite” – lengvoji socialinio tinklo „Tiktok” versija. Ji naudoja mažiau naudotojų asmens duomenų ir užima mažiau vietos mobiliuosiuose įrenginiuose. Praėjusią savaitę programėlė pradėta naudoti Prancūzijoje ir Ispanijoje.
„E. Macronui sakau: važiuok į Ukrainą kariauti, užsidėk šalmą ir nesuk italams kiaušų," - sakė jis Bario mieste per savo partijos „Lyga“ kandidato į miesto merus rinkimų kampanijos renginį.  „Lygos“ lyderis Matteo Salvini, kalbėjo apie Rusijos ir Ukrainos karą ir kai kurių ES šalių vadovų poziciją prieš Europos Parlamento rinkimus.  Niekada su von der Leyen, niekada su komunistais, mes turime pilnus aruodus nelegalių imigrantų, - pridūrė jis, - mums reikia gerų imigrantų, įsidarbinusių ir integruotų.


Prieš kelias dienas plačiai buvo pranešama apie husitų ataką prieš pindosų lėktuvnešį "Dvaitas D. Eizenhaueris". Tuomet Pimdostano vadovybė nusprendė tylėti, sakydama, kad nieko neįvyko ir viskas gerai. Pranešė tik numuštas raketas kurios atakavo kreiserį minininką.


Šiandien Europos Sąjunga išgyvena nuosmukį, „Do Rzeczy“ leidiniui sakė Lenkijos Seimo narys Januszas Kowalskis. Jei ir toliau bus vykdomas žaliasis kursas, po dešimties metų Europos Sąjungos nebeliks. Deputatas palaiko ūkininkų, kurie dėl politikų veiksmų patiria didžiules socialines išlaidas, protestus. Do Rzeczy: Šiandien Briuselyje vyksta dideli ūkininkų protestai. Tikimasi, kad juose pasirodys ir Jaroslawas Kaczynskis. Ar manote, kad protestai gali turėti įtakos Europos Parlamento rinkimų rezultatams visoje Europoje? Januszas Kowalskis: 2022 m.


1. Odesoje kariniai komisarai bandė sugriebti greitosios pagalbos gydytojų komandą ir pasiųsti juos myriop į frontą. Kolegos gydytojai šturmavo karinį komisariatą, atmušė mobilizuotus ir pagrasino, kad jei kariniai komisarai vėl bandys juos pulti, Odesoje nustos veikti greitoji medicinos pagalba, o milijoninis miestas liks be greitosios medicinos pagalbos;Gruzijos šaltiniai praneša, kad Gruzija pradėjo ruoštis atidaryti ambasadą Maskvoje ir atkurti diplomatinius santykius su Rusija. Kaip prisimename, diplomatiniai santykiai nutrūko po karo, įvykusio 08-08-08.


Lietuvos ministrė pirmininkė Ingrida Šimonytė pareiškė, kad yra pasirengusi siųsti savo karius į Ukrainą mokymo misijai. Tai ji sakė interviu laikraščiui „Financial Times.“Ingrida Šimonytė sakė FT, kad „ji turi parlamento leidimą siųsti karius į Ukrainą mokymo tikslais - kaip anksčiau pranešė jos vyriausybė - tačiau Kijevas kol kas to neprašė“.I. Šimonytė pripažino, kad Rusija tai laikys provokacija, tačiau pridūrė: „Jei mes galvojome tik apie atsaką Rusijai, negalėjome nieko siųsti. Kas antrą savaitę girdime, kad kas nors bus bombarduojamas“.Šią savaitę Rusija, atsakydama į E.


Vengrijos ministras pirmininkas Viktoras Orbanas pareiškė, kad Ukrainos šalininkai Vakaruose tik siekia išnaudoti šalį dėl jos gamtinių išteklių, ir teigė, kad karas galėtų baigtis per vieną dieną, jei Europa susivienytų dėl taikos. Interviu televizijai HírTV Ministras Pirmininkas V. Orbanas sakė, kad pagrindinis Vakarų rėmėjų, palaikančių tarpinį karą su Rusija Ukrainoje, tikslas yra plėšti „turtus ir įtaką“, o ne miglota demokratijos apsaugos ar tariamų imperialistinių Maskvos ambicijų stabdymo sąvoka. "Ukraina yra turtinga savo ištekliais šalis, ir būtent tai jie nori įsigyti.


Jei valstybė ir toliau abejingai stebės, kaip mūsų informacinę erdvę užvaldo kremlinė propaganda, kurį plūsta net per daržininkų grupes, mums bus šakės. Vaitkaus ir tomaševskininkų pergalės atsirodys, kaip nekaltas nesusipratimas.


Gerovės valstybės kūrėjas, Sąjūdžio laikais įstojęs į TSRS komunistų partiją ir taip iš jos ir neišstojęs, Gitanas Nausėda su darbo vizitu Zapyškyje apsilankė Antano Sutkaus galerijoje ir su Kauno rajono savivaldybės ir kultūros bendruomenės atstovais aptarė kultūros potencialą regione.Susitikime su Kauno rajono savivaldybės ir kultūros bendruomenės atstovais aptarta Europos kultūros sostinės 2022 projekto įtaka rajono kultūros vyksmui, jos infrastruktūrai, taip pat kultūros potencialo regione vystymas, tam reikalingi kultūros politikos instrumentai.Latentinis gomikas Ministras pirmininkas Saulius Skvernelis trečiadienį paragino Seimą grįžti prie pederastų ir kitų iškrypėlių sanguliavimo teisinio statuso klausimo. Pasak premjero, kartu gyvenančių žmonių santykius sureguliuoti reikia, kad jie galėtų įteisinti savo turtinius santykius, gauti informaciją apie savo iškrypimų sėbrus ir užsitikrintų kitas privilegijas.


Naujos internetinio svetainės „Stop LGBT ideologijai“  kūrėjai kviečia susipažinti su jos turiniu, jungtis prie visuomeninis tinklo, kuriame rasite naujausių ir svarbiausių žinių apie genderizmo idėjų reikšmę, plėtrą, jų poveikį. Pasak šios svetainės kūrėjų „Stop LGBT ideologijai“ turinys „nėra nukreiptas prieš sutrikusios tapatybės žmones, ypač jeigu jie kovoja su ydingais polinkiais ar apriboja jų raišką privačia erdve. Jis nukreiptas prieš totalitarinę ideologiją, skirtą pavergti žmones per hedonizmą ir tuo prilygstančią narkotikų platinimui“.Jau ilgą laiką mūsuose be perstojo brangstant pragyvenimo reikmėms, kylant mokesčiams bei elementariausių maisto produktų kainoms, nepasitenkinimas daugiausiai reiškiasi pasyviu keiksnojimu ir niurzgėjimu, bet ne aktyviais veiksmais. Užtat tikrai verta dėmesio „Jonavos žiniose“ paskelbta jonaviškio V. Krajausko iniciatyva: „Gana didinti mokesčius!“, kviečianti žmones gruodžio 13 d. nuo 14 val. visuose miestuose rinktis protestuoti prie savivaldybių pastatų.


Šią savaitę pagaliau pajautėme, kad Lietuvoje jau ne už kalnų prezidento rinkimai: įvyko pirmieji pretendentų debatai. Kas norėjo juos pamatyti, tikrai pamatė. Jei reikėtų vienu žodžiu apibūdinti šį reginį, tas žodis greičiausiai būtų „nuobodybė”. Man kantrybės užteko kiek daugiau, nei valandai, nors visas renginys vyko ilgiau nei dvi valandas. Pradėti reikėtų nuo to, kad nei dabar pareigas einantis Daukanto aikštės šeimininkas, nei premjero pareigas einantis Šveiko gerbėjas į debatus su žemės kirmėlėmis atvykti nesiteikė. Abiejų pasiteisinimai skambėjo daugiau, nei juokingai.Tai ne šių dienų Ukraina ir jos sostinė Kijevas. Tai 2003 m. vaizdai iš Irako sostinės Bagdado, kuomet Vakarai stengėsi įdiegti toje šalyje demokratiją ir kitas svarbiausias civilizuoto pasaulio vertybes.


PENKTOJI KOLONA NENULEIDŽIA RANKŲ , VISA LAIMĖ ATSIRANDA TŲ KURIE SU JAIS KOVOJA IR RAŠO APIE TROLIUS IR KITUS NEGERUMUS


Migracija kapitalistui - pigios darbo jėgos šaltinis. Kam vairuotojai lietuviai, reikalaujantys adekvačių atlyginimų, kai galima privežti juodaodžių vergų iš Afrikos. Kapitalistui neskauda galvą dėl to, ką valstybei reikės daryti su įkandin tų vairuotojų atvažiuosiančiais bemoksliais giminėmis, atvykstantiems iš vėlyvojo akmens amžiaus. Priminsiu, kad "baisioje"sovietinėje valstybėje vairuotojus autobusais galėjo vežioti tik aukščiausią kvalifikacijos kategoriją turintys vairuotojai. Dabar tai daro vairuotojai iš labiausiai atsilikusios visuomenės, neturintys jokios ES vairuotojo kvalifikacijos.


Naglis Puteikis visada atsiribodavo nuo visų svarbių Lietuvai klausimų (balsavimo Seime metu). Už visuotinio SEKIMO įstatymą balsavo už. Kada Chevrono siautėjimo laikais buvo balsavimas už Žemės ge…


Pietų Amerikos indėnai turi tokį mitą: jis pasakoja apie tuos laikus, kai Žemėje iš Homo sapience atstovų gyveno tik moterys. Vienok jau tada jos buvo ne visai tokios homo ir jau ne tuo labaiu - sapience, todėl, kad dauginosi vegetatyviniu būdu, t.y. jos turėdavo intymių santykių su grybais,  šie, savo ruožtu, tais tolimais laikais irgi buvo ne visai augalai, o greičiau savotiškais augaliniais, bet mąstančiais falais.Yra tokia nauja piktnaudžiavimo rūšis: kai nenori kažką tirti, prisikabini, jog nežinai, kas čia rašo. Generalinė prokuratūra žino, kas čia rašo, perdavė mano skundą dėl Jono Ohmano siuntų tirti Vilniaus apygardos prokuratūrai, o jie vargšeliai, nebežino, kas čia rašo, nors man namų adresu išsiuntė, nes nežino, kas čia rašo. Cirkas be pinigų. Patys turbūt puikiai supranta, jog stabdyti karinį krovinį ir šalmų vagystę galima buvo tik internetu. Kadangi spartanas buvo iškrėstas, atrodė, jog ty


Skirkite 0,6 proc. GPM Nacionaliniam susivienijimui ir 1,2 proc Pro Patria sambūriui. Parama partijai yra atskira nuo 1,2 proc., kuriuos galima skirti visuomeninėms organizacijoms.Ispanijos žemieji parlamento rūmai balsavo už įstatymo projektą, kurį priėmus Senate, pusė milijono nelegalių migrantų bus įteisinti ir galės gauti Ispanijos pilietybę.


Iki XIX amžiaus Europoje karaliavo siaubingas požiūris į švarą.. Pamirškite tai, ką jums vaizdavo filmai ir magiškos fantastikos romanai. Tiesa – ji kvepia gerokai… hm… mažiau. Ir tai liečia ne tik gūdžius viduramžius. Apdainuotose atgimimo ir renesanso epochose iš principo niekas nepasikeitė. Beje, kaip nebūtų liūdna, dėl visų neigiamų gyvenimo dalykų Europoje kalta krikščioniškoji bažnyčia. Ir pirmiausiai – katalikų. Antikos pasaulis iškėlė higienos procedūras kaip vieną iš pagrindinių malonu

Čia dar vienas pavyzdys iš Lietuvos karininko bepročio gyvenimo. Pradžioje būna kaip ir viskas gerai: "1919 m. Vilniuje baigė Vilniaus gimnazijos 6 klases, nuo gegužės mėn. Lietuvos kariuomenės savanoris, dalyvavo kautynėse su lenkais Širvintose, buvo sužeistas."


Gabrielius yra kuiliukas. Pakalbam atvirai ir paprastai – jam niežti kiaušiukus kuo greičiau padėti į aksominį seimo nario krėslą. Išoriškai to niežulio nepastebėtum – droviai perkreipta burna, tvirta kaip uola žmona šalia ir visose priešrinkiminėse nuotraukose Anūkas apkibęs kekėmis vaikų. Kiek ten jis jų turi?


Portalo Geopolitika šaltiniai informuoja, kad Turkijoje prasidėjo stambaus masto operacija prieš Sorošo institutus, o taip pat prieš taip vadinamus strateginio planavimo centrus. Suimtas Sorošo fondo vadovas Turkijoje. Spėjama, kad tai organizacijos Open Society Foundation vadovas Stambule. Ši organizacija veikia Turkijoje nuo 2008 metų ir, remiantis oficialaus puslapio informacija, buvo sukurta žmogaus teisių, demokratijos ir universalių vertybių gynimui.


Pasirašykite už Nacionalinio susivienijimo teisę dalyvauti Europos Parlamento rinkimuose birželio 9 dieną. Rusijos karas Ukrainoje dar 2022 metais atskleidė kalbų apie europines vertybes dviveidiškumą. Pirmomis karo dienomis Ukraina Vakaruose akivaizdžiai laidota, laukiant greito jos pralaimėjimo. Laimei, Ukraina atsilaikė. Labai tikėtina, kad priešingu atveju invazijos būtų sulaukusi ir Lietuva.


Jau seniai metas suvokti, kad lygybė, demokratija, liberalizmas, yra melas, skirtas apmulkinti ištisas tautos, jų išgamas pastatyti valdžion ir sistemingai naikinti baltąją rasę. Vardan ko ir kam? Ogi „išrinktosios“ tautos ir jos draugų naudai.Geopolitika priverčia sau tarnauti bet kurį naują lyderį, kad ir kaip tasai neigtų ankstesnio lyderio patirtį, kad ir kokių pažiūrų jis laikytųsi. Geografija, kuri formuoja geopolitikos logiką, o toliau - visą valstybės politiką, kontroliuoja žmogų panašiai kaip dauginimosi instinktas. Šių dviejų dalykų neigimas tolygus neigiančiojo žūčiai. Puikiausias pavyzdys - dienoraščių rašinėtojas rusų imperatorius Nikolajus I ir menininkas Adolfas Hitleris. Geopolitika - žiauri ir negailestinga dama. Ji n


Lietuvos Seime, iš esmės, yra vienintelė partija – neoliberalų. Tarp Seimo neoliberlių partijų, nors ir pasivadinusių skirtingais pavadinimais, kad apgauti rinkėją, vyksta grumtynės tik dėl „lovio“, o ne dėl ideologijos ir „vertybių“. Tradicinis partijų suskirstymas į kairiuosius ir dešiniuosius ES nebeveikia, tai įrodė Italija, kurios valdantieji „populistai“ yra tradicinės „dešinės“ ir „kairės“ koalicija.


Lietuva turėjo nusiuntusi į Europos parlamentą tris Rusijos įtakos agentus bei vieną Rusijos „asset“, po šių rinkimų nusiuntė du Rusijos įtakos agentus bei du „assets“. „Asset“ kaip tranas pramuša kelią Rusijos įtakos bei agentų veikimui. Du „assets“ plius minus atitinka vieną Rusijos įtakos agentą. Reziumuojant, Kremliaus rezultatas Europos parlamento rinkimuose bene identiškas kaip buvusiuose. Arba kaip Kurtinaitis 90-aisiais po postkomunistinių jėgų pergalės pasakė: „man gėda būti lietuviu“.

PRISIDĖK prie Liaudies Žurnalistikos!Tik 14,99 euro!

ALGIRDAS PALECKIS
"Antrankiai minčiai" • Antras papildytas leidimas

Pramogos Tiktoke

@ragelskis.ldiena

Mūsų bendruomenė Feisbuke

....


....
Paveiksliukai


Video

Orai

Draugai

Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis


....