LDiena.com

Straipsniai skaityti per paskutines...

„FAINA KUKLIANSKI TURI ATSISTATYDINTI. Faina Kuklianski savo keistais pareiškimais ir neetišku politiniu spaudimu provokuoja tautinę neapykantą Lietuvoje. Po savo viešo pareiškimo "aš jums pasakysiu labai atvirai: žydai nekenčia lietuvių daugiau, negu lietuviai žydų", ji turėjo iš karto atsistatydinti iš žydų bendruomenės vadovės pareigų.


Kas bus po sienų ES sienų uždarymo nuo Baltarusijos ir Rusijos Federacijos? Kokia Pabaltijo ateitis?


Lenkija išdavė aplinkosaugos leidimą statyti pirmąją atominę elektrinę savo teritorijoje. Minėta atominė elektrinė bus pastatyta Baltijos jūros pakrantėje.Lenkijos ekonomika išgyvena nuosmukį, rašo Gazeta Wiborcza. Tai patvirtina ir Pagrindinės šalies statistikos tarnybos duomenys. Rezultatas buvo prastesnis, nei tikėjosi analitikai.  Pramonės gamyba…https://www.youtube.com/watch?v=WVsgT-Dwrug G. Nausėda ir pilietybės atėmimas iš M. Drobiazko: kaip šioje istorijoje atrodo prezidentas? Kas rašo scenarijus Lietuvai? „Giluminė valstybė“ - abstrakcija ar vis dėlto žmonės su pavardėmis ir banko sąskaitomis? Lietuva besikeičiančiame geopolitiniame pasaulyje? Be užsienio agentų įstatymo suverenitetas neįmanomas?  Apie tai Komentaras TV laidoje kalbasi žurnalistė Giedrė Gorienė ir teisininkas Erikas Pavlovičius. 2-as video.


Po pirmųjų dviejų laidų apie Bulgariją (I dalis spausti ČIA, II dalis spausti ČIA) didelė dalis žmonių buvo pasimetę – kas nutiko Vaidui ir Eglei, kad jie tapo tipiniais “zombiais”, televizoriaus praplautomis smegenimis? Atsakymas ir daugiau vaizdų iš Bulgarijos – kaip atrodo kaimai, kaip atrodo miesteliai – šiame vaizdo reportaže.


1. Seimo rinkimų įstatymo pakeitimas, kad jis neprieštarautų Konstitucijai – vienas rinkėjas – vienas balsas. 2. Rinkimų balsų skaičiavimo pertvarka. VRK centrinis balsų skaičiavimo kom…


Slovėnijoje įvesta amnestija už Kovid pažeidimus, kurie vėliau buvo pripažinti prieštaraujančiais Konstitucijai. Liublianos parlamentas trečiadienį priėmė įstatymą, kuriuo panaikinamos pandemijos metu už apribojimų pažeidimus taikytos nuobaudos. Jau sumokėtos baudos bus grąžintos kartu su proceso išlaidomis. Kairiųjų liberalų vyriausybė nori atkurti piliečių pasitikėjimą teisine valstybe. Įstatymą parlamentui pavasarį pateikė liberalų premjero Roberto Golobo vyriausybė. Pagal įstatymą visiems, kuriems buvo skirtos baudos, bus grąžintos visos sumokėtos ar konfiskuotos baudos.


Po viešnagės Niujorke, Svetlana Tichanovskaja, Lietuvos Seimo pripažinta Baltarusijos prezidente, rugsėjo 21 d. davė interviu "Amerikos balso" žurnalistei Viktorijai Kupčineckai. Pažymima, kad Tichanovskajos štabas dabar yra Lietuvoje, o Baltarusijoje neseniai baigėsi jos teismo procesas, kuriame ji už akių buvo nuteista 15 metų laisvės atėmimo bausme už "ekstremistinę veiklą". Interviu pilnas tekstas yra paskelbtas "Amerikos balso" portale ir pavadintas "Baltarusiai pasiryžę ryžtingiems žingsniams". Interviu Svetlana Tichanovskaja sako: ...Britanija grįžta prie prigimtinės lyties sampratos 2023, 23 rugsėjo, 20:59 | kategorija Ideologija | atsiliepimų (3) | peržiūrų 73 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai Didžioji Britanija grįžta prie prigimtinės lyties – berniukai nebegalės užsimanę tapti mergaitėmis, o mergaitės berniukais. Mokyklose nebebus pripažįstami jų įvardžiai ir vardai neatitinkantys tikrosios lyties. O juk visai neseniai buvo privaloma mokinį vadinti tuo, kuo jis nėra, bet nori būti. Tie laikai eina į praeiti, apie ką rašo britų „The Times” leidinys.


Per raketų ataką prieš Juodosios jūros laivyno būstinę Sevastopolyje žuvo vienas kariškis.


Šį kartą pakalbėkime apie Lietuvą gelbėti bandančią Eriką Švenčionienę ir ją supančius vyrus. Daugelis jau, turbūt, žinote Kazimierą Juraitį ir jo buvimą “viskuo”: nuo karaliaus, induisto, krikščionio iki pagonio, bei jo vis dar didelį norą tapti politiku.Ką galėtų pakeisti nesisteminis prezidentas ar partija seime, kad ir turėdama visas vietas, bet neturėdama viso to užnugario apie kurį rašiau auksčiau?HOW TO HIRE A CONTRACT KILLER: We specialize in providing criminal services worldwide, our specialization is contract killings and the arms TRADE. We leave beacons about ourselves on the Internet, so that any interested person can find us from anywhere and hire a killer deep web. We perform our work worldwide in any civilized country, we act on the Territory of the any country all over the world. This is a kind of criminal tourism for us.


Geopolitinė padėtisVakar Jungtinės Tautos Generalinėje Asamblėjoje klausėsi vyriausiojo užsienio terorizmo ministerijos atstovo iš karo nusikaltėlių valdomos Rusijos kalbos. Sergejus Lavrovas kaltino JAV ir Vakarus dėl karų ir kitų pasaulio negandų, tačiau vengė kalbėti apie Rusijos vykdomą plataus masto agresiją ir genocidą Ukrainoje. Šį kartą FSB pasakų departamentas, ruošdamas Lavrovui kalbą, per daug vargo neturėjo: surašė esminius dalykus, kuriuos daro Rusija ir vietoje jos pavadinimo įrašė „JAV ir Vakarai“.


Разведчики ВС РФ уничтожили переданный Украине танк Leopard с полностью немецким экипажем из военнослужащих Бундесвера, сообщил РИА Новости командир разведгруппы.Grupė kongresmenų ryžtingai atsisakė suteikti pagalbą Ukrainai, apie tai praneša naujienų portalas „Breitbart“. Šią iniciatyvą pasirašė beveik trys dešimtys JAV Senato ir Atstovų rūmų narių.  Bevei…Lietuvių Vaido ir Eglės (pavardės redakcijai žinomos) pora, nusprendusi praleisti savaitę poilsio Bulgarijoje net neįsivaizdavo, kokius spąstus jiems paruošė ši Europos Sąjungos valstybė!


Информационный листок о полевых почтовых расходных материалах за применение сил ДЭУ "расширенное прямое присутствие" (eFP LTU) на месте дислокации РУКЛА (Литва ) и в ВИЛЬНЮСЕ временно развернуты силы усиления ДЭУ Полевой пост обычно используют военнослужащие Германии, находящиеся на службе или в рамках учений за рубежом.


Варшава планирует построить свою первую атомную электростанцию на побережье Балтийского моря к 2033 году. Строительство начнется в 2026 году.


Gerovės valstybės kūrėjas Gitanas Nausėda, iki šiol neatsimenantis, ar išstojo iš TSRS komunistų partijos, ar neišstojo, susitiko su Los Andželo lietuvių bendruomene ir diskutavo apie Lietuvos aktualijas, lietuvybės puoselėjimą ir pilietybės išsaugojimą. Valstybės lyderis pabrėžė, kad Lietuvai yra svarbus kiekvienas lietuvis, kad ir kur pasaulyje gyventų. „Lietuva yra ten, kur yra bent vienas ją mylintis lietuvis. Tad Lietuva yra visas pasaulis, ji yra milžiniška, kol mūsų širdyse dega meilė jai, kol ją branginame, kol su ja siejame savo ateitį, kol jos pasiilgstame“, - atskleidė G. Nausėda.


Tamsusis internetas nupirkti mirtį pas killerius seimo nariams valdininkams ir jų vaikamsGeopolitinė padėtisLenkijos ministras pirmininkas Mateušas Moravieckis penktadienį Ukrainos prezidentui Volodymyrui Zelenskiui liepė „neįžeidinėti“ lenkų ir taip pratęsė kietą retoriką, kilusią nesutariant dėl grūdų ir kitų žemės ūkio gaminių iš Ukrainos eksporto. Praėjusią savaitę Lenkija nusprendė pratęsti draudimą importuoti ukrainietiškus grūdus, o V. Zelenskis Jungtinių Tautų Generalinėje Asamblėjoje Niujorke pareiškė, kad tuo metu, kai Kijevas stengiasi išsaugoti sausumos kelius grūdų eksportui, kelių valstybių „politinis teatras“ dėl grūdų importo tik padeda Maskvai.


Stebint pretendentų į politinį, kultūrinį ir socialinį elitą retoriką kyla klausimas: kada? Kada Lietuvos viešajame gyvenime tapo norma kuo šlykščiau ir įžūliau kalbėti ir elgtis, kada tai imta laikyti šaunumu? Gatvės ir kalėjimo subkultūrose, ko gero, taip buvo visada. Klausimas kitas – kada ši norma prasismelkė į bendrąjį viešąjį diskursą, o ypač – į sluoksnį, pristatomą kaip aukštuomenė? Tik apčiuopę reiškinio šaknis galėsime atsakyti, iš kurios pusės pradėti spręsti problemą.


Jungtinės Tautos (JT) Lietuvai vis primena Lietuvai dėl Landsbergių bendruomenės lyderių sugalvotos ir gražiai pavadintos „migrantų apgręžimo politikos“.„Šita kritika tęsiasi nuolatos, čia nėra kažkokie nauji dalykai“, – apie dar vieną kritikos iš JT bangą teigė vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė, skelbiama nepriklausomo Žmonių partijos portalo, kuris cituoja nepriklauosomo Kurlianskio žiniakslaidos tinklo televiziją LNK, publikacijoje „Lietuva purtosi nuo griežtos JT kritikos: tegul tariasi su Lukašenka“.


Nors Lietuvoje ir dalyje Europos dominuoja save antirusiškomis įsivardinančios politinė jėgos, tačiau jų politika duoda priešingą rezultatą negu jie deklaruoja siekiantys.


Vakar Italijos visuomenę sukrėtė žinia, kad afrikiečių antplūdį į Italiją finansuoja Vokietijos vyriausybė.  Vokietijos užsienio reikalų ministerija finansuos du projektus, skirtus padėti migrantams sausumoje ir jūroje Italijoje.  Italijos vyriausybė išreiškia "didelę nuostabą" dėl to, kad Vokietija yra pasirengusi skirti finansavimą projektui, kuriuo siekiama padėti migrantams sausumoje Italijoje, o kitą finansavimą - nevyriausybinei organizacijai, kuri gelbėja jūroje. Italijos vyriausybė, žada nedelsdama kreipsis į Vokietijos valdžios institucijas dėl paaiškinimų.Dyzelino kainos Europoje išaugo 5 proc., Rusijai įvedus laikiną benzino ir dyzelino eksporto apribojimą, siekdama stabilizuoti vidaus rinką. Apie tai ketvirtadienį pranešė britų laikraštis The Guar…


Nėra skirtumo, kokių pažiūrų masė laikosi, o kokių ne. Masei gali būti suteikta intelektinė laisvė, nes ji neturi intelekto.


Nors Lietuvoje ir dalyje Europos dominuoja save antirusiškomis įsivardinančios politinė jėgos, tačiau jų politika duoda priešingą rezultatą negu jie deklaruoja siekiantys.


Rugsėjo 13 d.Baltarusijos Prezidentė Svetlana Tichanovskaja, pripažinta Lietuvos Seimo ir Lietuvos valstybės išlaikoma, viešėjo Europos Parlamente, kur buvo priimta aaS. Tichanovskaja EP paskelbė, kad kitais metais Baltarusijos demokratinės jėgos turėtų pradėti išduoti savo pasus, kurie taptų tremtyje gyvenančių baltarusių kelionės dokumentu. Ji pridūrė, kad netrukus kreipsis į ES vyriausybes, kad jos pripažintų šį naują kelionės dokumentą.


"Gana yra gana" atėmė pilietybę iš čiuožėjos. Kas už jo stovi? A. Jį išrinkę Lietuvos žmonės B. Komisijos, nustačiusios, kad pilietybę galima atimti dėl čiuožimo, nariai C. GlobalistaiKą manote apie faktą, kad 63% jaunų vyrų Amerikoje yra vieniši? Ar įmanoma, kad globali ekonominė krizė sustatys viską ''į vietas''?


Autorius yra istorijos mokytojas, Nacionalinio susivienijimo valdybos narysEsu senas istorijos mokytojas. Kadangi esu senas, mano gyvenimiškoji patirtis leidžia atpažinti dalykų pasikartojimus. O kartojasi jie, nes ir vėl siekiama dar sykį prievarta pakeisti natūralią žmogaus prigimtį. Toks eksperimentas jau buvo sovietmečiu. Jis nepavyko, bet kaina jo buvo tokia, kad dar iki šiol ne viskas sumokėta... Vis dar mokame, prisiimdami dar vieną įsiskolinimą ateičiai.


JAV senatorius-veteranas Bobas Menendesas laikinai atsistatydino iš įtakingo rūmų užsienio santykių komiteto vadovo pareigų, nes kaltinamas kyšininkavimu. Teisingumo departamento prokurorai teigia, kad R. Menendesas ir jo žmona priėmė šimtus tūkstančių dolerių, mainais už pagalbą Egipto vyriausybei. Pora kaltinimus neigia. Senatorius atmetė kolegų demokratų iš jo gimtosios Naujojo Džersio valstijos raginimus atsistatydinti. Ekspertai.eu primena, kad Seimo Užsienio reikalų komiteto pirmininkas Žygimantas Pavilionis anksčiau ne kartą yra skelbęs, kad R.


Zelionka vakar, stovėdamas prieš JAV’ų senatorius pareiškė, kad jei Okraina negaus ginklų iš JAV’ų, ji pralaimės karą.


www.laikmetis.ltVienas mano mėgstamiausių ir, mano galva, geriausiai iliustruojančių šiandieninę mūsų valstybės situaciją anekdotų yra apie daržinę ir komunizmą. Gilus sovietmetis. Kolūkio susirinkimo darbotvarkė: pirmasis klausimas – daržinės statyba, antrasis – komunizmo statyba. Kadangi daržinei nėra lentų, iš karto pereita prie antrojo klausimo.  Ginčai dėl gyvenimo įgūdžių programos verda ir kunkuliuoja.Для многих станет сюрпризом тот факт, что значительное количество поляков одобряет политику Кремля. Тем не менее, было бы странно, если бы поляки продолжали дружно оставаться на стороне США — после всего того, что американцы сделали с Польшей за последние десятилетия. Давайте задумаемся, что выиграла Польша от распада СССР? Население страны постоянно сокращается из-за того, что поляки уезжают работать в страны Западной Европы и США. С политической точки зрения гордая некогда Польша превратилась


Gal aš ir klystu, bet žeminti ir melžti europiečius Amerikoje sugalvota kita priemonė: „Holokausto industrijos“ mutantas, jos pakaitalas – juodųjų rasizmas.


Vargšas Kėdainių berniukas! Šakalienės ir šakalai iš jo tragiškos žūties pasidarė biznelį ir stumia Bernevarneto modelį į mūsų įstatymus Neturėjau galimybių pasisakyti dėl pastarosiomis dienomis mūsų viešąją erdvę apėmusios neeilinės isterikos, kurios pretekstas – nežinia kodėl laisvėje esančio kriminalinio elemento užmuštas mažametis sugyventinės sūnelis.


propagandinė technika, kuria naudojosi sąjungininkai - tai absoliuti priešo demonizacija. Vat taip išgalvodavo tariamus žvėriškumus, kad išprovokuotų visuomenės pasipiktinimą vokiečiais. Tai nepaprastai efektyvi vokiečių demonizavimo strategija . Dar viena puiki taisyklė sukurstyti neapykantą, jei tik iš pat pradžių ji nevirsta įniršiu, yra piktadarybių aprašymai. Šis metodas yra sėkmingai naudojamas per kiekvieną žmonijai žinomą konfliktą"


pranešėRugsėjo 18 d. Lenkijos ambasadorius prie Europos Sąjungos Andrzejus Sadosas paskelbė, kad ES žemės ūkio politikos klausimai bus aptariami tarp 27 valstybių narių. Lenkija kartu su Vengrija ir Slovakija nebedalyvaus Europos Komisijos koordinacinės platformos dėl Ukrainos grūdų darbe. Prieš kelis mėnesius sukurta platforma buvo skirta pernelyg didelio grūdų importo iš Ukrainos problemai spręsti.Informacija apie sėkmingus naujos raketos ZRK "S-400" "Triumf" bandymų užbaigimus yra labai gera žinia Rusijos kariuomenei. Pasak informacijos, išplatintos žiniasklaidoje, remiantis šaltiniu iš gynybinio - pramoninio komplekso , S-400 "ilgąją ranką" raketą - 40H6 , kariuomenė gali gauti jau šią vasarą. Kokie yra šios raketos ypatumai ir kaip ji keičia Rusijos oro gynybos sistemos galimybes ?


Prisipažinsiu – nieko nejaučiu. Nei baimės, nei pykčio, nei nerimo. Matyt, per šiuos kelis mėnesius jau atbukau nuo neapykantos.


Iš pradžių pažiūrėkime į faktus. Čekijos valdžia aiškina, kad Rusijos specialiųjų tarnybų atstovai 2014 metais susprogdino ginkluotės sandėlį šalies teritorijoje. Už tai Prahai išsiuntė daug Rusijos diplomatų. Žinoma, gavo atsaką, bet tęsia konfrontaciją. Tuo pat metu į procesą jau aktyviai įsijungė Lietuva.


Nežinau, kaip kituose miestuose, o Vilnių užtvindė leftistų reklamos raginančios legalizuoti narkotikus. Plakatai autobusų ir troleibusų stotelėse tikina, kad narkomanams reikia padėti, o ne dar labiau juos murkdyti. Plakatai vaizduoja mamą graudžiu veidu, kurios sūnus neva nusižudė nubaustas už narkotikų laikymą. Šita iniciatyva yra didelė velniava ir mes pasitelksime talmudinę išmintį kad nuo savęs nugintume itin tamsius debesis.


Iš tiesų, save "teisine valstybe" vadinančioje šalyje toks pareiškimas – labai provokuojantis – bet argi jisai nepagrįstas? Apie tai ir pakalbėkime. Štai, ką teigia Kuodis: "Teisininkai, kurie yra uzurpavę šią instituciją (joje nėra ne teisininkų), akcentuoja žodį "teismas". Bet tai, ką daro dabartinis Konstitucinis Teismas, dažnai būna smarkiai nutolę nuo siaurų teisminių klausimų. Antai jame dažnai svarstomi pensijų, mokesčių ir kiti ekonominiai klausimai.Į žemiau išvardintas žydų organizacijas gali įstoti tik žydai. Tokiu būdu, šiose organizacijose Rusijos piliečiai praranda savo konstitucines teises į lygiateisiškumą nepriklausomai nuo tautybės, — šiose organizacijose žydai turi išimtines teises, o visų likusių Rusijos tautų atstovai neturi net teisės į jas įstoti. Kai kurių žydų rasistinių organizacijų sąrašas.


Dr. J.Bart Classen moksliniame žurnale Microbiology & Infection Diseases 2021, 5(1): 1-3 paskelbė straipsnį „COVID-19 RNA Based Vaccines and the Risk of Prion Disease“ (COVID-19 Vakcinos, kurių pagrindą sudaro RNR, ir prioninės ligos rizika). Straipsnio autorius medicinos daktaras J.Bart Classen dirba Classen Immunotherapies, Inc., 3637 Rockdale Road, Manchester, MD 21102. https://www.scivisionpub.com/pdfs/covid19-rna-based-vaccines-and-the-risk-of-prion-disease-1503.pdf?fbclid=IwAR1i1tjGybIhyOcLJLR1i-RbTmnxy_42_P5i9P1ZQcHH-anYiGNFsQoAwAc Apie šio straipsnio rezultatus FB puslapyje parašė G.Furmanavičius.


Portale „Vakarinė Maskva“ rašoma, kad vyresni nei 60 metų Rusijos sostinės gyventojai gali gauti premiją, jei yra paskiepyti nuo koronaviruso. Balandžio 27 d. mieste pradėta įgyvendinti programa "Milijonas prizų #Įveiksime COVID kartu“. Pagal ją maskviečiai gali gauti dovanų kortelę arba 1000 prizinių taškų (tūkstantį rublių – vertės. Apie 90 eurų), jei sutinka pasiskiepyti nuo kovido.


Premjerė Ingrida Šimonytė po sausio 13 dienos minėjimo renginio visiems dalyvavusiems priminė, kad laisvė buvo iškovota ir tam, kad susirinkusieji galėtų švilpti prieš juos netenkinančius valdžios sprendimus: „…tai, kad jūs šiandien galite man švilpti, yra taip pat tos iškovotos laisvės dalis“.Vytautas Landsbergis susirinkusius priskyręs „jedinstvo“ ir fašistams, pavadinęs juos pamišėliais ir nežmonėmis, viešai vakar jų atsiprašė: „…man išsprūdo netinkami žodžiai apie kai kuriuos dalyvavusius“.


Oralinio ir analinio sekso įtaka į COVID-19 PGR testų tikslumą, mano manymu, yra labai aktuali ir mažai ištirta tema. Lietuvos sveikatos ministerija, reikia tikėtis, skirs didesnį dėmesį tokiam opiam klausimui.Madonos Lučkaitės, iš nacionalinio ėLėRTė Haš Dė finansuojamo iš biudžeto, straipsnį "INCIDENTAS RUSIJOS ATOMINĖJE ELEKTRINĖJE" pakartoja delfis patvirtina ir 15min. Paimam ir pasigūglinam kas tas MAJAK ir kokia jo veikla. Tai ne atominė elektrinė. Ten nėra atominės elektrinės. Rašiau į LRT laišką dėl Lučkaitės melavimo. Jokios reakcijos. Rašiau naujajai delfio vyrredei į facebūką ant sienos - reakcijos jokios.


„Rusai puola“ partijos (TS-LKD) nariams ir valdančiai koalicijai, juos aptarnaujančiai LRT, jau taip atsišriubavo smegenų pilkoji medžiaga, kad net „Didysis šeimos gynimo maršas“ jiems pasivaideno rusų puolimu, kurį organizuoja vietinis Rusijos šnipų tinklas.Rusijos kariai SKO zonoje Ukrainoje sunaikino Okrainos ginkluotųjų pajėgų 45-osios atskiros artilerijos brigados žvalgybos vadovą, kilusį iš Ivano Frankivsko Andrejų Pavliuką.


The home address of Klaus Schwab, world Great Reset engineerNet jeigu ir esate vakcinų šalininkas, paklauskite savo šeimos daktarų kodėl vakcinų sudėtyje yra formaldehidas, gyvsidabris ( nėra nepavojingos gyvsidabrio dozės ), mononatrio glutamatas E621 ir aliuminis, kuris gali sukelti smegenų pažeidimą arba autizmą? Kodėl sunku surinkti autizmo duomenis Lietuvoje? Lietuvoje nėra jokios patikimos autizmo statistikos. Vedama skirtinga statistika. Viena autizmui, kita nepatikslintam įvairiapusiam raidos sutrikimui, nors tai viena ir ta pati liga. Kodėl taip


Konferencijos vaizdo įrašo kadras „X” socialiniame tinkle (buvęs „Twitter”) paskelbtas šokiruojantis Japonijos profesoriaus Fukušimos (Masanori Fukushima) pranešimas spaudos konferencijoje, susijęs su žala, patiriama po vakcinacijos. Pati konferencija paskelbta pilna apimtimi, oficialiame tyrimo grupės JSVRC puslapyje japonų kalba (puslapyje skelbiami duomenys nesunkiai išsiverčia su google vertėju) Pranešimo teksto, paskelbto infa.lt puslapyje (toliau) originalą rasite žemiau, kuris yra kalbos vaizdo pranešimo transkripcija, išversta į anglų kalbą. Prof.


Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas griežtai reagavo į Ukrainos Gynybos ministerijos parengtų diversantų grupių bandymą surengti Kryme teroro aktus. V.Putinas tai pavadino „kvaila nusikalstama akcija“ ir pabrėžė, kad esant šiai situacijai nėra prasmės rengti susitikimą „Normandijos formate“, pranešė RIA.


Ukrainos konflikto pradžioje Europa planavo paremti Kijevą ginklų tiekimu, o Maskvą “pasmaugti” sankcijomis. Tačiau rezultatas nepateisino lūkesčių, pažymi straipsnio Global Times autor…


Paviešintas šimonytes ir armonaitės kovido suvaldymo planas.Lietuvos covid-19 suvaldymo planas 2021-2022mUbagė nuskurdusi Rusija buvusioje „Renault“ gamykloje Maskvoje prasidėjo serijinis „Moskvich“ automobilių surinkimas, iš iškilmingos gamybos pradžios ceremonijos praneša žiniasklaida. Pirmasis nauj…


Tokį skiepijimą premjerė Ingrida Šimonytė vertina neigiamai, nes dar nėra paskiepytos visos prioritetinės grupės ir gyvuliai


Oficiozinėje žiniasklaidoje vis šnekama apie dvigubos pilietybės klausimą – mat taip vadinami „globalieji lietuviai“, vakaruose sėdintys lietuviškos kilmės buržujai su žymia dalimi mūsiškių eurobiurokratų ir šiaudinių patriotėlių bijo Lietuvą „prarasiančią savo piliečius“. Girdi, suteikime ir tiems, katrie paliko Lietuvą, priimdami kitos valstybės pilietybę, teisę kartu turėti ir lietuvišką pasą! Tada viskas gražiai išsispręs ir galėsime priskaičiuoti dar mažiausiai keliasdešimt tūkstančių statistinių „lietuvių“.


Vakar islamo teroristas policijos pareigūnei kelis kartus peiliu dūrė į kaklą, šaukdamas „Alachas didis“. Prancūzijos spauda ėmė lieti krokodilo ašaras. Le Parisien dienraščio antraštė skelbė: „Čia niekada nebuvo tokios dramos“: vietos gyventojai sukrėsti po užpuolimo Rambouillet“.


Taip jau sutampa, kad kai į valdžią ateina dešinieji, valstybėje prasideda sunkūs, kriziniai laikai. Ir nors patys dešinieji įpratę girtis, kad tauta atsisuka į juos tuomet, kai reikia gelbėti Lietuvą, mes su Jumis puikiai suprantame, kad priežastinis ryšis čia yra atvirkščias – visos krizės prasideda tada ir dėl to, kad valdžią gauna dešinieji ir jų parankiniai.Bundestago prezidentas Wolfgang Schäuble interviu leidiniui Welt am Sontag pasakė, kad ES reikalinga bendra prieglobsčio politika, gyvenimo lygio hormonizacija, kad migrantai pasiliktų ES Rytuose. Tik taip migrantai pasiliks šalyse, kurios yra mažiau dosnios, negu Vokietija. Jo nuomone, reikia sulyginti migrantų gyvenimo sąlygas. Jis pasakė reikalausiąs, kad Briuselis sukurtų prieglobsčio suteikimo sistemą, kurioje prieglobsčio suteikimo procedūros ir sąlygos bus „vieningos“ visame bloke.


Advokatas Arvydas Balčius perdavė generalinei prokuratūrai dar 1991 m. tuomečių VRM vadovų slaptus rašytinius įsakymas stumti žmones po atakuojančių sovietų tankų vikšrais.


Vienos administracinis teismas pripažino, kad „PGR testai netinka diagnostikai.“


Galimybių pasas kiršina ir skaldo Lietuvos visuomenę, žemina žmonių orumą, skatina nelygybę, kursto neapykantą, todėl Darbo partijos taryba kategoriškai nepritaria šiai idėjai. Darbo partijos pirmininko Viktoro Uspaskich teigimu, Galimybių pasas yra diskriminacinis sprendimas, suteikiantis privilegijas vieniems ir menkinantis žmones, propaguojančius sveiką gyvenseną.


„Baltijos šalims šiuo metu yra itin svarbu stiprinti savo visuomenės psichologinį atsparumą ir skatinti norą dalyvauti krašto gynyboje“, – teigė krašto apsaugos ministras Arvydas Anušauskas, duodam…Šitas cinikas dar drįso priekaištauti mano mamai teisme, kad ji nesigaili už neva jos padarytus nusikaltimus. Gal Jakutis atsiprašys mano mamos, kad sukurpęs jai niekuo nepagrįstus kaltinimus, kuri…


Baigiasi metai – tai pakalbėkime dar kartą apie kaukes. Portalas LRT gruodžio 30 d. paskelbė publikaciją su tokia antrašte: „Kėvalas atmeta skeptikų argumentus dėl kaukių žalos vaikams: vienas kvailiausių klausimų, kuriuos man teko girdėti.“ Kadangi manau, kad būtent šis argumentas yra vienas kvailiausių mano iki šiol girdėtų iš medicinos profesoriaus lūpų, darantis didelę reikšmę visuomenės nuomonės formavimui – parašysiu paskutinį šiemet postą „pandemine“ tema, skirtą kaukėms.Rusijos sankcijos Europos Parlamento (EP) pirmininkui reiškia Maskvos atsisakymą pripažinti ES įstatymų leidybos organą  legitimiu tarptautiniu partneriu. Lenkijos ir Pribaltikos deputatų dėka EP virto pagrindine antirusiška irštva Europoje, su kurią beprasmiška turėti reikalų dėl jos išankstinės sąmoningos beprotybės, neturint realios valdžios. Pribaltika pavertė EP moralinio degradavimo kanalu: šlovindama nacių pakalikus, ukrainietiškus neonacius ir čečėnų smogikus. Todėl Rusija nutraukia santykius ne tik su šalimis, kurios užsiima tokia veikla, bet ir su ES struktūromis, per kurias jos veikia.


Supažindiname Jus su fašistinės Europos diktatūra ir priverstinio Jūsų vaikų skiepijimo pradžia. Pasirodo, kad mūsų vaikai yra ir farmamafijos, kuri kraunasi sau turtus, įrankiai.  Europos Žmogaus …Čekija, Latvija, Lietuva išsiunčia Rusijos diplomatus; po to Lenkija sušaukė internetinį Višegrado grupės susitikimą "Rusijos klausimu", kuriame dalyvaujančių šalių ministrai pirmininkai priėmė deklaraciją Čekijos Respublikai paremti; Rumunija paskelbė persona non grata Rusijos karo atašė padėjėją; Italiją įžeidė tai, kad Maskva grąžino diplomatą; Didžioji Britanija dar 14 žmonių padidino sankcijų Rusijai sąrašą. Ir tai nėra visas įvykių sąrašas.


Kai tik prasideda kalbos apie taip vadinamą „nesisteminę opoziciją“, dažnas ima tučtuojau prarasti mastymo dovaną. O jei dar viršaus kas ima kartoti mantrą apie vienybę, tuomet apskritai kai kuriems ją klausantiems ima vaidentis esą įmanoma padėtis, kuomet viename darinyje sutilps tiek prolietuviškos jėgos, tiek visiškai atviri Putino ir Lukašenkos gerbėjai. Pradėkime pirmiausiai nuo to, kad jokios „nesisteminės opozicijos“ , kaip konkretaus aiškiai segmentuoto vieneto nėra. Galime ją vadinti pvz.


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Poltinis strateginis lygmuoVakarai praregėjo. NATO generalinis sekretorius Jensas Stoltenbergas pareiškė, kad nėra jokių ženklų, kad Putinas būtų pakeitęs invazijos į Ukrainą tikslą. „Šiandien niekas negali pasakyti, kada karas baigsis. Tačiau mes žinome, kad tai yra invazinis karas, tai iš tiesų yra prezidento Putino pasirinktas karas.


Pakalbinau visuomenininką Antaną Kandrotą, žinomą "Celofano" slapyvardžiu, apie bylos eigą, kas duoda užduotis prokurorams, apie teisėjų savijautą ir ateitį.Rusijoje baigėsi balsavimas dėl pataisų Rusijos Federacijos Konstitucijoje. Visaliaudiniame referendume dėl pataisų, pagal RF Centrinės rinkimų komisijos pateiktus duomenis, apdorojus apie 99 proc. visų rinkiminių apylinkių protokolų dalyvavo apie 65 procentus balso teisę turinčių rinkėjų.


Realiai vykstantį Skaitmeninį karą arba Kiberkarą kai kurie politikai tiek pas mus, tiek užsienyje iki šiol tebelaikė kažkokia ekstravagantiška tema, tačiau 2013 metais ši tema įsikūnijo realiu pavidalu. Tai susiję su dokumentais, kurie tapo prieinamais žurnalistams ir analitikams dėka Edvardo Snoudeno. Kalba eina anaiptol ne apie programas Prism ir Xkeyskore ar totalinį mobilių operatorių pasiklausymą ir netgi ne apie tai, kad NSA turi priėjimą prie Google, Microsoft, Facebook, Twitter serverių ir bankų sąskaitų.


Gerovės valstybę kuriantis šalies vadovas Gitanas Nausėda dalyvauja Europos Vadovų Tarybos (EVT) sesijoje, sušauktoje ES vidaus rinkos, pramonės politikos, skaitmeninimo klausimams ir užsienio politikos darbotvarkei aptarti. Apie tai skelbiama Prezidentūros pranešime visuomenei „Prezidentas: kviečiu Europos Sąjungą kuo skubiau patvirtinti sankcijas Baltarusijos režimui“. Pirmoji sesijos diena skirta užsienio politikos klausimams – situacijos Baltarusijoje, ES santykių su Kinija ir padėties Viduržemio jūroje aptarimui.


VILNIUS, balandžio 29 — Sputnik. "Nemirtingojo pulko" akcija šių metų gegužės 9 dieną Lietuvoje vyks internetiniu formatu, praneša TASS su nuoroda į Rusijos ambasadą. Pažymima, kad sprendimas buvo priimtas dėl koronaviruso pandemijos. Planuojama, kad Pergalės dieną Rusijos ambasadorius Lietuvoje Aleksejus Isakovas ir diplomatai nuvyks į Antakalnio kapines vainikų prie sovietų karių memorialo padėti.


Lietuvos valdžiagyviai pasijuto Visatos Valdovais ir ėmėsi spręsti svetimų valstybių reikalus.Dėkojame Tomui Vytautui Raskevičiui, kuris pats to nežinodamas ir nenorėdamas paskatino imti šios temos. Jei jus įsivaizduojate užsienio agentą lyg kokį Džeimsą Bodą – jūs didžiai klystate. Šioje „Iš savo varpinės“ laidoje kalbėsime apie užsienio agentus ir kaip su jais tvarkomasi civilizuotose šalyse. Na ir tuo pačiu, kodėl Lietuva nėra niekaip apsaugota nuo tikrų užsienio agentų, kurių griaunamoji veikla gali būti kur kas pavojingesnė nei agento 007.


Profesorius hematologas Eduardas Vaitkus pakomentavo valstybės lyderio valstybės lyderio Gitano Nausėdos kreipimąsi į naciją, kuriame jis papasakojo apie savo vakcinavimosi patirtį. Tačiai jei šalies vadovo išstojimas buvo daugiau humoristinis, tai Vyriausybės skleidžiama propaganda vaikams, jokio juoko nekelia. Tai irgi pakomentavo E. Vaitkus. Jūsų dėmesiui balandžio 9 d. „PressJazz TV“ laidos „2K+“ fragmentas (visą laidą galima žiūrėti ČIA): Visus „PressJazz TV“ laidos „2K+“ įrašus rasite ČIA.


Visų pirma, reiktų nustoti skirstyti renginio palaikytojus į saviškius ir ne saviškius, nes, pamatysite, neužilgo visi drauge tapsime vatnikais ir tautos priešais (tai tiesiog neišvengiama).…


Žmonės galvoja, kad jie galvoja, bet dažnai būna taip, kad už juos galvoja kiti. Šį kartą Kristoferis Voiška, Vaidas Žemaitis ir Vygantas Kelertas apžvelgia kelis momentus, kurie yra glaudžiai susi…


Recently I was contacted by someone who knew an intimate of Bill Gates from the early 1990’s, when Gates was in his late 30’s. I was given the name of this intimate, and he checked out. This intimate “was scary, like the kind of scary you talk about. He was very secretive. He was an originator at many tech companies. But basically he told me Gates did nothing but watch porn all day–and have relations with very deviant women. They found Melinda for him as a cover.Agentas Donaldas ir toliau ištempia pasaulio imperializmo citadelę į dienos šviesą.


Nuotraukoje esantis bebarzdis, yra „spalvotųjų“ revoliucijų, maidaunų, sąjūdžių ir „išsivadavimo“ karų rėmėjas.


Seniai akivaizdu, kad Vakarams įprasta maniera žvelgti į Rusiją iš aukšto nepriklauso nuo kokių nors konkrečių politinių momentų. Pranašumo idėja slypi Vakarų civilizacijos atstovų pasąmonės gelmėse, taip pat kaip ir patologišką siaubą vakariečiams kelianti "rusų grėsme". Vienas iš vakarietiškos pasaulėžiūros ypatumų yra tai, kad viską stengiamasi unifikuoti. Europiečio ir amerikiečio supratimu, visas aplinkinis pasaulis (mokslas, religija, ekonomika, menas ir t.t.) turi būti protingai sudėliot


Tau atrodo balsuoji už žmogų, iš tiesų nebalsuoji už žmogų, o už partiją balsuoji, teigia Lietuvos politikos mokslininkai. Jūsų dėmesiui papildoma Lietuvos politikos mokslininkų, niekaip negalinčių užmiršti prezidento Rolandp Pakso, išminties perlų dozė.


Galutinė revoliucija už žmogaus laisvę bus laimėta per vieną dieną - ne bombomis, badu, masiniais nuodijimais ar elektroniniu išgarinimu, bet keliomis gerai parinktomis frazėmis, ištartomis tinkamu laiku ir tinkamoje vietoje, kurios įžiebs šviesą, apšviesiančią tamsą žvėries, draskančio mus daugiau šimtmečių, nei mes galime sąmoningai suskaičiuoti.Palaikyk mus Feisbuke

....


....
Paveiksliukai


Video

Orai

Draugai

Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis


....