LDiena.com

Straipsniai skaityti per paskutines...


99 proc. medicinoje nedirbančių žmonių, net neįsivaizduoja koks rimtas ir rizikingas yra dirbtinis plaučių ventiliavimas.


Apie tai žurnalistams pranešė Rusijos ginkluotųjų pajėgų, 110-ojo pulko šaulių bataliono 1-osios šaulių kuopos vado pavaduotojas su šaukiniu „Kupolas“.


2023.12.06, 18 val. vyks tiesioginė YouTube transliacija su Vaidu Žemaičiu.


Įdomu, kokia bus Rusijos reakcija už mūsų, kaip valstybės, įsitraukimą į teroristinių išpuolių organizavimą ir vykdymą?pasivadinoKas gi čia naujo? Dvi lezbietės (moterys) ar du homoseksualai (vyrai)  imituoja biologinę šeimą. Biologija nežino "tapalyčių" sąvokos. Raimondas Šimaitis FB taip komentavo šią anomaliją: "Ar tik nebus Petras Biručių sumaišęs...


Kanados parduotuvių lentynose pradėjo pasirodyti vabzdžių užkandžiai, saldainiai, su pridėtais sliekais ir dar daug ko įdomaus.


Kas tokie yra Igno Vėgėlės piarintojai? Vienas iš jų visuomenėje gerai žinomas ,,vilkas" Gintaras Furmonavičius, teistas už korupciją. Kas toks Gintaras Furm...


| 1970-01-01 | Lietuva | |


War crimes with intent to commit mass genocide by demonstrating activities that create a low immune system and murder by vaccine Government of The United States of America vs Bill Gates, Melinda Gates, Anthony Fauci, Christine Grady, Tedros Adhanom, National Governors Association, CDC, WHO, Bill & Melinda Gates FoundationPas latviešus, Rėzeknėje, buvo denacifikuotas (nušautas) nacis, Ludzos apygardos dūmos deputatas, pareiškęs, kad „iš Pskovo reikia išvežti rusiškas skerdenas“, ir apgailestavęs, kad „naciai 1941 m. neišžudė visų žydų“.


Daugelis, turbūt, žinote teatralą Vytautą Mikalauską, kuris dar gerai žinomas ir kaip politikos apžvalgininkas. Man kyla klausimų, kodėl Vytautas pasako tik dalį tiesos, o kitą dalį nutyli?


Turbūt jau visi matėte tą vaizdą, kai vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos specialistės su policijos pagalba išplėšia berniuką iš mamos glėbio.


Jungtinės karalystės gyventojai raginami apsirūpinti žvakėmis ir belaidžiu radiju, skelbia eidinys anglija.lt.„Nepanikuokite, bet... Didžiosios Britanijos gyventojai buvo paraginti apsirūpinti žvakėmis ir akumuliatoriniais radijo imtuvais, jei dėl elektros energijos tiekimo sutrikimo sutriktų skaitmeninių prietaisų veikimas“, - skelbiama publikacijoje „JK gyventojai raginami apsirūpinti... žvakėmis ir belaidžiu radiju“. Pranešama, kad „tokį perspėjimą paskelbė ministro pirmininko pavaduotojas Oliveris Dowdenas, kurį cituoja „The Daily Mail“.


Nusimato dar vienas kandidatas į LR prezidento postą – jis keliamas nuo tų pačių, kurie sakė, kad palaikys Vėgėlę. Ką palaikys Antanas Kandrotas, jeigu jam nepavyks sudalyvauti rinkimuose į prezidento postą?Putino lažybos, kad Vakarai pavargs nuo konflikto Ukrainoje anksčiau nei Rusija, kasdien vis labiau pasiteisina, skelbia CNN. Atėjo kritinis momentas. JAV pritrūko pinigų, panašu, kad parama greita…


1945 m. vasario 18 d., išlaisvinus Lenkiją, mirė Tarybų Sąjungos didvyris (du kartus) Ivanas Danilovičius Černiachovskis.


Jau praėjo pusė metų po A. Ramanausko-Vanago paminklo išniekinimo Merkinėje prieš Rusijoje švenčiamą gegužės 9 dieną – „pergalės“ dieną. Nusikaltimo vykdytojai nesurasti. Paminklas buvo apipiltas baltais dažais. Buvo išniekintas ir kitas atminties ženklas partizanų vadui – šalia buvusios šeimos sodybos Lazdijų rajone į medinę skulptūrą buvo įsmeigtas kirvis ir ji apipilta panašiais dažais. Paaukotos lėšos stebėjimo kameroms įrengti„Dėl vandalizmo akto išaiškinimo iš ikiteisminio tyrimo įstaigų kol kas jokių žinių nesulaukėme.


Vengrijos ministras pirmininkas Viktoras Orbanas trečiadienį Ciuriche per Šveicarijos savaitraščio "Weltwoche" 90-mečio minėjimą pareiškė, kad Europa nebesugeba pati apibrėžti savo interesų, jau nekalbant apie tai, kaip juos įgyvendinti. Susirinkusiesiems jis sakė, kad Europa "prarado gebėjimą apsispręsti", ir pridūrė, kad žemynas nebeatpažįsta, kokie yra jo tikslai ir kokias priemones turi pasirinkti jiems pasiekti.
Antanas Kandrotas – partijos "Mes Lietuva" pirmininkas apie t. v. "Vaikų teisių" siautėjimą ir nebaudžiamumą.


Priešingai populiariam mitui, moralinio pobūdžio samprotavimai tautų elgesiui tarptautinėje arenoje didelės įtakos nedaro – sprendimus labiau įtakoja išoriškai nematomas pinigų ir geopolitinės įtakos kokteilis. Tad, kai tik pamatote valdančios klasės atstovus pradedant demonizuoti kažkurią šalį, pirmas sau užduotas klausimas turėtų būti „kas gi čia yra pastatyta ant kortos?“ Tuo pačiu laiku Rusija, Kinija, Iranas ir Sirija tapo pažymėtomis šalimis. Kai tik suprasite kodėl – tai įvykiams, dabar v


Džiaugsminga naujiena! JAV MUMS PARDUOS DRONIUKŲ! O kas realybėje?


Tikrieji antivalstybininkai, veikiantys prieš Lietuvą ir viešai rodantys savo nuolankumą šeimininkams, yra Gorienė, Janutienė su Tutkumi, visokiais masonais ir Butkevičiais. Šį kartą savo galimai p…


Visuomenėje kylantis maištas prieš VAIKŲ PREKYBOS MAFIJĄ ir jos suburtą ŠAKALIENĖS GAUJĄ privertė norvegiškų pinigų godžius "vaikų gynėjus" kontratakuoti. Tam yra pasitelkiamas melas, šmeižtas ir (vaje, koks netikėtumas!) - skandinavams priklausanti "lietuviška" žiniasklaida, vadintina Masiniais Durninimo Organais. Kaip kontratakos taikinys - pasirinktas paskutinis rezonansinis atvejis Kaune. Vakar savo riebesnį kąsnį gavo vietinė Kauno presstitutė iš Init TV - Edita Norkienė, ir iškart estafetę perėmė PAGRINDINIS SKANDINAVŲ RUPORAS ir INFORMACINĖS PRIESPAUDOS ĮRANKIS Lietuvoje - DelfisBandantys pateisinti Izraelio veiksmų pasekmes ir daugybę žuvusiųjų Gazos ruože, Izraelio lobistai meta didelius pinigus socialinių tinklų reklamai. Kaip praneša „Politico” leidinys, remdamasis savo analize, Izraelį remiančios grupės išleidžia apie 100 kartų daugiau pinigų, nei propalestinietiįkos grupės, reklamai, kuria siekiama formuoti palankią Izraeliui nuomonę. Tiesa, kaip pažymi „Politico”, kai kurių dalykų už pinigus nusipirkti nepavyksta.


Ką Ukrainos teritorijoje veikia Lietuvos piliečiai.


Мы уже привыкли к тому, что любое упоминание с высоких трибун о том, что Россия – православная страна у прогрессивной российской общественности вызывает стойкое отторжение. Особое негодование традиционно вызывают слова об уникальности российской цивилизации, «русском мире» и внешнеполитических задачах России. Любая апелляция к Богу и напоминания о великом прошлом и больших задачах, стоящих перед страной, воспринимаются не иначе как проявление сектантства.


1988 m. liepos 26 d. grupė patriotinio judėjimo aktyvistų kreipėsi į Lietuvos gyventojus, kviesdama visus rugpjūčio 23 d. susirinkti Vilniuje Gedimino aikštėje ir gedulo mitingu paminėti Molotovo – Ribentropo pakto metines. Kai šis kvietimas buvo paskelbtas per užsienio radiją, iškilo klausimas, kokią poziciją ruošiamo mitingo atžvilgiu turėtų užimti Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdis. Rugpjūčio 9 d. Sąjūdžio posėdyje, dalyvaujant visuomenės atstovams, buvo svarstoma ar Sąjūdis parems mitingo organizavimą.


Intermarium yra šlapia imperinė-fašistinė svajonė, kurios jiems reikia, kaip naujosios LDK/ATR versijos.Strateginės aplinkybėsUkrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis vakar dėkojo Ukrainos kariuomenei už kovą su teroristinės Rusijos išpuoliais. Jis taip gyrė gelbėjimo tarnybas už ekstremalių žiemos orų padarinių likvidavimą, dėl kurių, pasak jo, apie 400 gyvenviečių 10 regionų neteko elektros energijos. Savo naktiniame vaizdo kreipimesi V. Zelenskis sakė, kad rytiniuose Donecko ir Charkovo regionuose vyksta nesiliaujantys intensyvūs mūšiai, o nuo Kijevo srities šiaurėje iki Odesos pietuose siautėja „itin sudėtingi orai“.


Šiais sunkiais laikais, kai stengiamės išgyventi gūdžiame postmoderne ir užsidirbti duonai su sviestu, mąstančiai visuomenės daliai vis dažniau iškyla klausimas „Kaip?“ Iš tiesų šis klausimas gerokai ilgesnis, tačiau visi likusieji jo žodžiai necenzūriniai. Pamėginsiu į jį atsakyti, bet iškart sakau – atsakymas jums nepatiks. Kaip galima 30 minučių kalbėti ir nepasakyti nė vieno tiesos žodžio? Kaip galima būti daugybę kartų pagautam akiplėšiškai meluojant ir vis tiek likti gerbiamu politiku, žurnalistu, ekspertu? Kas ištiko mūsų pasaulį? O mūsų pasaulį ištiko naujas mąstymo būdas.


Lietuvos geopolitikos sunkumus lemia visiškas valdančiųjų abejingumas tautai. Jie jau universitetuose buvo išmokyti niekinti Lietuvą ir lietuvius.Štai ką apie valdančiuosius parašė poetė, žurnalo „Nemunas“ redaktorė Erika Drungytė: „Korumpuota ir kažkieno interesus ginanti teisėsauga, neįgali psichopatijos ir sociopatijos požymių turinti valdžia, totali žmonių gyvenimo kontrolė, jokio skatinimo, tik prievarta ir baime reguliuojamas „tvarkos“ palaikymas, <...Šioje paskaitoje aptartas kūrinys, kuris, nors ir rašytas prieš šimtą metų, puikiai aprašė dabartinės santvarkos pradžią. Didžiųjų korporacijų ir finansinės oligarchijos gimimą, jos susiliejimą bei užvaldymą gamybinio kapitalo.Kada pagrindinis žmonių žudymo įrankis - dirbtinio kvėpavimo aparato masinis naudojimas buvo paviešintas, pasaulinės aferos įpūtėjams nebeliko nieko kito, kaip pradėti lengvinti karantiną. Nes numatyto mirusiųjų skaičiaus, be šio aparato pasiekti neįmanoma. Tiesiog atkreipkite dėmesį į tai jog mirusieji nuo koronoviruso gydymo aparatu (bent jau Italijoje ir Ispanijoje) yra kremuojami, tokiu būdu paslepiant nusikaltimo pėdsakus.


Amerikiečių žurnalas „Time” paskelbė trumpąjį pretendentų į „Metų žmogus” titulą sąrašą. Į jį pateko devyni žmonės, tarp jų – Didžiosios Britanijos karalius Karolis III, lėlė Barbė ir Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas. „Metų žmogumi” pagal „Time” kasmet išrenkamas asmuo, grupė ar sąvoka, kurie dažniausiai formavo naujienų antraštes, neatsižvelgiant į jų savybes”, – rašoma „Time” apžvalgoje.Eduardas Vaitkus atsako į Vaido Žemaičio Lestučio žiūrovų klausimus.


Pranešama, kad Izraelio kariuomenė įgyvendino prieštaringai vertinamus ir labai rizikingus planus jūros vandeniu užtvindyti didžiulį Gazos požeminių tunelių, kuriais naudojasi "Hamas", tinklą. Svarbiausiose Gazos ruožo vietose jau įrengti didelės galios siurbliai. Planuojama priversti "Hamas" kovotojus pakilti virš žemės paviršiaus arba juos paskandinti, panaudojant daugybę siurblių, kurie iš Viduržemio jūros semtų vandenį, kurio, kaip tikimasi, per kelias savaites pakaks tuneliams visiškai užtvindyti.Lietuvos vyriausybė (KAM) praėjusių metų pabaigoje pasirašė sutartį dėl „AeroVironment“ gaminamų „Switchblade 600“ kovinių dronų pirkimo iš JAV Vyriausybės. Gamyklos „AeroVironment“ vadovas Wahidas Nawabi ministrą, Arvydą Anušauską, patikino, kad dronai bus pristatyti 2024 metais. „Esame pirmoji šalis pasaulyje po pačios JAV, perkanti naujuosius  kovinius dronus „Switchblade“. Tai bus itin reikšmingai mūsų kariuomenę sustiprinsiantis perdislokuojamas pajėgumas, įgalinsiantis naikinti šarvuotą priešo techniką iki 40 kilometrų atstumu.


Globalusis Prediktorius toliau stumia globalųjį dehumanizacijos projektą. Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) neseniai įsitraukė į kultūrinius karus ir išleido pareiškimą, kuriame teigiama, kad visos šalys privalo pašalinti apribojimus abortams (net vėlyvo nėštumo atveju), sudaryti galimybes lyties keitimo operacijoms ir pašalinti bet kokius kriminalinius apribojimus nesantuokiniams lytiniams santykiams, prostitucijai ir homoseksualiam elgesiui.


Ko galima pasimokyti ir sužinoti iš gyvosios gamtos? Skruzdėlių ir lamechuzų atvejis - kaip plėšrūs atėjūnai apgaule sunaikina darnią ir tobulą visuomenę.


BRICS Pay platforma pamažu žengia į alternatyvą tarptautinėje mokėjimo sistemoje. Tai vertinama kaip priemonė, kuri supaprastindama mokėjimus pakeis prekybos ir finansinių sandorių tarp BRICS narių…


Daugiausia ponas Arkadijus yra prirašęs ir pripasakojęs apie Holokausto nusikaltimus ir lietuvių dalyvavimą žudynėse. Dėmesys lietuvių nusikaltimams jo pasisakymuose yra taip aiškiai fokusuotas, kad gali susidaryti įspūdis, jog II-ąjį pasaulinį karą pradėjo ir Holokaustą sukėlė lietuviai.Kaip praneša teismai.lt – Pasvalyje uždaromi Pasvalio teismo rūmai, atitinkamai teisminės paslaugos Pasvalyje nebebus teikiamos. Teks vykti į Biržus. Tai siejama su vyriausybės inicijuota „Teismų reforma”, skirta palengvinti žmonėms gyvenimą, teikiant kokybiškesnes paslaugas. Juk reformos daromos tam, kad reformuojamo objekto būsena taptų geresnė – tiesa? Šiuo atveju paties objekto anksčiau buvusioje vietoje nebelieka. Kiek tai geriau žmonėms – spręsti jiems. Pasak paskelbto pranešimo, nuo 2024 m. sausio 1 d. Panevėžio apylinkės teismo Pasvalio rūmai bus uždaryti.


Tapalyčių problemų sprendimams, valdančioji dauguma vis dar nesutelkė pakankamai balsų, konstatavo Laisvės džiaugsmo partijos lyderė Aušrinė Armonaitė.„Kadangi, jos teigimu, tokiu būdu nėra laikomasi koalicinės sutarties, „laisviečiai“ turi teisę atitinkamai vertinti ir savo įsipareigojimus“, - skelbia valstybinis transliuotojas publikacijoje „Armonaitė: nesant palaikymo civilinei sąjungai, „laisviečiai“ spręs dėl įsipareigojimų“.


Šeštadienį 13 val. prie Brandenburgo vartų prasidėjo mitingas ir demonstracija "Ne karams - sustabdykite ginklavimosi beprotybę - kurkite taikią ir teisingą ateitį". Apie tai rašoma "Berliner Zeitung" (1, 2, 3). Renginys prasidėjo šeštadienį 13 val. ir tęsėsi iki 17 val. Dalyvių skaičius, organizatorių duomenimis, siekė 20 000 žmonių. Tarp žymių kalbėtojų buvo: Sahra Wagenknecht, Gabriele Krone-Schmalz ir Michael von der Schulenburg.  Berlynas - Nepaisant šalčio ir šlapdribos, tūkstančiai žmonių Berlyne dalyvavo demonstracijoje už taiką Ukrainoje ir Gazos ruože.


XX amžiuje tapome liudininkais, kaip žlugo viena didžiausių iliuzijų per visą žmonijos istoriją – socialinio teisingumo mitas. Atseit, suorganizuosime teisingą turtų paskirstymą, sukursime teisingą valstybės valdymo mechanizmą, prirašysime krūvą teisingų įstatymų, ir bus mums laimė neišpasakyta. Kodėl tai iliuzija? Nejaugi neįmanomas socialinis teisingumas? Įmanomas. Tik pasiekiamas jis ne kuriant „teisingą visuomenę“. Jokia santvarka pati savaime negali garantuoti socialinio teisingumo. Kodėl? O todėl, kad žmonės pasidaliję į plėšrūnus ir žolėdžius. Žolėdžiai – tai dauguma iš mūsų.


Strateginės aplinkybėsEuropa abejoja, ar Jungtinės Valstijos kitais metais galės skirti pakankamai lėšų Ukrainai, todėl Briuselis ragina nemažinti paramos Kijevui. ES vyriausiasis įgaliotinis užsienio reikalams Džozefas Borelis pareiškė, jog Ukrainos pergalė prieš Rusiją nebus greita. Labai svarbu, jog šiame Ukrainos paramos „štilyje“, Vokietijos gynybos ministras Borisas Pistorius pareikalavo skirti kariaujančiai šaliai papildomus 5 mlrd. eurų. Pranešama, jog Bundestagas iš dalies sutiko su šiuo reikalavimu ir nusprendė padidinti karinį biudžetą 4 mlrd. eurų. Tad 2024 m.Strateginės aplinkybėsŠiandien G-7 grupės šalys surengs skubų virtualų susitikimą su Ukrainos prezidentu Volodymyru Zelenskiu. Dienotvarkėje trys pagrindiniai klausimai – „padėtis“ Ukrainoje, kariniai veiksmai Artimuosiuose Rytuose ir dirbtinio intelekto keliami iššūkiai pasauliniam saugumui. Susitikimas vyks už uždarų durų, žiniasklaidos atstovai į jį leidžiami nebus. Tai reiškia, kad pagaliau pliurpalai baigėsi ir pasaulio galingieji nori pasišnekėti atvirai. Arba tai reiškia, kad pasaulio galingieji tik nori parodyti, kad labai rimtai vertina vis mažiau optimistinę ateitį Ukrainoje ir Gazos ruože.


Vadinamieji kalbos karai nėra lietuvių išradimas. Dėl kalbos, jos reguliavimo ar nereguliavimo įvairių šalių žmonės nuolat kaunasi, ir seniai. Tuose kalbos karuose kristalizuojasi priešingos stovyklos: vieni reikalauja palikti kalbą ramybėje, t. y. leisti jai laisvai pačiai reguliuotis („žmonės geriausiai jaučia, ko jai reikia“). Kiti skundžiasi, kad kalba nuolat išsigimsta ir turi būti griežtai kontroliuojama, neleidžiant jokių pokyčių. Arba, nesuvokdami, kaip vyksta kalbos pokyčiai, siūlo: leksiką paleiskime vėjais, o gramatiką užrakinkime ir nekeiskime. Rita Miliūnaitė | A. Šleinotienės nuotr.


Absurdas. Šv. Tapinas priverstas rinkti pinigus, tam kad aprūpinti Lietuvos medikus būtiniausiomis apsaugos priemonėmis Pradėkime nuo to, kad Lietuvos politikai be vazelino ir kitų pagalbinių priem…


Savanoriai iš Afrikos padeda kovoti su nacizmu okrainoje. Jie turi patirties išvarant baltuosius bvanas iš kolonijų.


Aurelijus Veryga sulygintas su arkliu ir asilu. Ir sulygino ne šiaip kokia kaimo mužikė ar mužikas, kaip aš, o buvusi prezidentė ir esamas prezidentas.Džiaugiamės visuomenės politiniu aktyvumu. Taip, tai iš tikrųjų didelė paspirtis nepriklausomybės kelyje. Būtume dar stipresni ir tikresni, jei tas mūsų aktyvumas būtų šviesesnis ir kultūringesnis.Kuo skiriasi vergas nuo laisvo žmogaus? Čia suvokiant "vergystę" ir "laisvę" būtent kaip skirtingus žmogaus dvasios stovius.


Paryžiaus apeliacinis teismas nusprendė, jog Prancūzijos politikė ir buvusi aprūpinimo ministrė Christine Boutin turės sumokėti baudą dėl to, kad 2014 metais žurnalui Charles duotame interviu citavo Bibliją ir iškrypėlių elgesį pavadino „pasibjaurėtinu“.


Strateginės aplinkybėsJAV siunčia naujus signalus teroristinėms šalims bei kariaujančioms pusėms, ragindamos nutraukti smurtą ir kraujo liejimą. Prezidentas Džo Baidenas pareiškė, kad Valstijos neįtraukia šalies karių į Rusijos ir Ukrainos karą, tačiau teikia ginkluotę ir ekonominę pagalbą, kad sustabdytų V. Putino užkariavimo siekį, kol konfliktas dar labiau neišplito. Baidenas pridūrė, kad Valstijos veikia ne vienos, o remiamos daugiau kaip 50 šalių. JAV vadovo teigimu, kai Izraelis likviduos „Hamas“, Vakarų Krantas ir Gazos ruožas turėtų būti sujungti į atnaujintą Palestinos savivaldą.Užsienio reikalų ministerija suorganizavo konferenciją b, kuriuvo skirta Ukrainos atstatymui, Lietuvos įgyvendintų projektų patirčiai ir tolimesnei plėtrai aptarti.Premjerės Ingridos Šimonytės dešinioji ranka, Vyriausybės kanclerė Giedrė Balčytytė pranešė, kad „stengtis atstatyti Ukrainą yra ne mažiau svarbu nei remti ją žiauriame kare ginklais ar humanitarinėmis priemonėmis“.


Viešai klaidingai teigiama, kad Juozas Kuolelis priešinosi Lietuvos "nepriklausomybės" atkūrimui. Kuolelis priešinosi ne "nepriklausomybei", bet kapitalizmo atstatymui Lietuvoje.


Ukrainiečių rašytojas Janas Valetovas rašo apie tai, kaip Rusija praranda šimtus tūkstančių gyvybių ir milijardus dolerių ne kurdama geresnį gyvenimą savo šalyje, o norėdama sugriauti normalų gyvenimą kitose šalyse:


Kas kovoja prieš sionistinį režimą, užgrobusį Palestiną?


Jei įmanoma įvykdyti politinę savižudybę, Europos Sąjunga būtent tai ir daro. Nes ko gi nori Europos liberalusis elitas: paversti žemyną vieninga Europos valstybe, panaikinti nacionalines valstybes, drastiškai pakeisti kiekvienos šalies etninę sudėtį nelegaliais migrantais, o po to atskiestas visuomenes perduoti centrinei Briuselio kontrolei. Tokiu būdu liokajų vaidmeniui pasmerktos vyriausybės turėtų daugiausiai rajono tarybos galias, spręstų dėl vienpusio eismo gatvių - galbūt net dviračių takų dažymo kelyje -, šiukšlių surinkimo tvarkos ir šunų vedžiojimo vietų nustatymo.Neseniai paskelbtos paliaubos yra palaiminimas tiek palestiniečiams, tiek izraeliečiams - galimybė apsikeisti kaliniais, išdalyti humanitarinę pagalbą tiems, kuriems jos reikia, ir atvėsinti emocijas abiejose konflikto pusėse. Nors dėl paliaubų, dėl kurių Izraelis ir "Hamas" derėjosi su Kataru, abi pusės susitarė abipusiu susitarimu, tegul niekas neapsigauna manydamas, kad tai buvo ne kas kita kaip "Hamas" pergalė. Izraelis laikėsi labai agresyvios pozicijos, kad, atsižvelgdamas į savo deklaruojamą tikslą sunaikinti "Hamas" kaip organizaciją, jis nesutiks nutraukti ugnies jokiomis sąlygomis.


Altestove, Odesos srityje, okrainoje, garsusis nacis Jevgenijus Nikolajevičius REZVUŠKINAS, ypač gerai žinomas dėl savo žiaurių veiksmų prieš Ukrainos rusų gyventojus, buvo sunkiai sužeistas ir vėliau mirė.


Koks jis, šiuolaikinis fašizmas?Prasidėjus Rusijos „specialiajai karinei operacijai“ Ukrainoje, interneto portale „Ekspertai.eu“ teko pristatyti jau mirusio buvusio LKP(TSKP) sekretoriaus ideologijai ir buvusio politinio kalinio atkūrusioje nepriklausomybę Lietuvoje prieš pat mirtį išleistą, viešojoje erdvėje tada, po išleidimo, blokuotą knygą „Gyvenimas post factum“ (V., Politika, 2017). Tai – šio politiko bei žurnalisto skausmingi pamąstymai apie įvykusį lūžį pasaulyje ir prarastą politinę pusiausvyrą jame po Tarybų Sąjungos žlugimo.


Po to, kai imigrantas iš Alžyro peiliu užpuolė tris moksleivius ir du suaugusiuosius ir kai kuriuos iš jų sunkiai sužeidė, įsiutę protestuotojai prieš kelias minutes padegė valstybinę imigracijos tarnybą ir tramvajų, rašoma telegram. Ketvirtadienio vakarą Dublino centre kilo smurtiniai susirėmimai, per kuriuos buvo padegtos transporto priemonės ir užpulta riaušių policija, po to, kai anksčiau tą pačią dieną per išpuolį peiliu buvo sunkiai sužeista penkerių metų mergaitė ir į ligoninę paguldyta moteris bei dar du mažamečiai vaikai.


Daugelis susižavėjimą maišo su meile, todėl susižavėjimui išnykus, manoma, kad dingsta meilė. Ne! Viskas yra ne taip!Prokurorai šią savaitę pranešė, kad ikiteisminis tyrimas tėvo atžvilgiu nutrauktas, tuo metu mama turės atsakyti dėl neva įvykdyto viešosios tvarkos pažeidimo. Ketvirtadienį paaiškėjo, kad E. Kručinskienei vėl grąžintas kaltinimas dėl "smurto prieš vaiką".


Rusijoje sugautas teroristas, kurį užverbavo Ukrainos spectarnybos, o teroristinės veiklos metodų apmokė ... Latvijos specialiosios tarnybos.


Geopolitinė padėtisVakar JAV prezidentas Džo Baidenas pareiškė, kad palestiniečių islamistų grupuotės „Hamas“ išpuolio prieš Izraelį tikslas buvo sužlugdyti galimą Izraelio ir Saudo Arabijos ryšių normalizavimą, kurio siekia Rijadas. Saudo Arabija, kurioje yra dvi pagrindinės islamo šventovės, palaimino Persijos įlankos kaimynių Jungtinių Arabų Emyratų ir Bahreino santykių su Izraeliu užmezgimą 2020 m. Pats Rijadas šiuo pavyzdžiu nepasekė, sakydamas, kad pirmiausia turėtų būti sprendžiami Palestinos valstybingumo tikslai.


Banderos statula Lvove, apšviesta Izraelio vėliavos spalvomis.


Plėtodamas vakaroidų strategijos okrainoje temą, pastebėjau naujausią medžiagą iš jankių leidinio „The National Interest“, kurio specializacija yra gynyba, saugumas ir žvalgyba.Kiekvienais metais pažymint Rugsėjo 11-ą dieną įvykdytus teroristinius išpuolius Niujorke kartojama oficiali JAV Vyriausybės versija – išpuolius suorganizavo Osama bin Ladenas, įvykdė Al Qaeda, Afganistano Talibano vyriausybė bendrininkavo.


Partijos Спiльна дiя (Bendras veikimas) lyderė Tatjana Montian kalba apie tai, kokia dabar Ukrainoje realybė: apie mažumas, oligarchus, valstybingumą, kodėl nesusijungė DNR ir LNR, apie Aleksejų Mozgovojų, civilių žūtis Donbase, ar grįš Donbasas į Ukrainą, ar vyks mūšiai Kijeve, ar Ukrainos, Baltarusijos ir Rusijos žmonės yra viena nacija ir kt. 


Izoliuotas Vladimiras Vladimirovičius Putinas, ciniškai atskrido į JAE. Kitas vizitas bus toks pat ciniškai izoliuotas. Rijade.


Naujienų portalas „The Watcher” pranešė, kad buvęs policijos pareigūnas Derekas Chauvinas, nuteistas 22,5 metų kalėti už afroamerikiečio George Floydo mirtį, mirė Tuksono pataisos komplekso ligoninėje Arizonoje. Oficialaus patvirtinimo apie 47 metų D. Chauvino mirtį kol kas nėra. Vakar JAV žiniasklaida rašė, kad buvęs policininkas patyrė daugybines durtines žaizdas ir buvo paguldytas į reanimaciją. Televizijos kanalas „Sky News” teigia, kad jį užpuolė kameros kolega.


Atėjus naujiems 2015-iems metams jau panaikinama ligi šiol egzistavusi mūsų šalies nacionalinė valiuta, litas, ir vietoje jos įvedamas euras, kuo valdantieji stengiasi kiek įmanoma labiau įsiteigti savo ponams Briuselyje. Bet kuriam racionalaus mąstymo ir sveiko proto nepraradusiam žmmogui turėtų būti akivaizdu, kad euro įvedimas ir lito panaikinimas reiškia paskutinio Lietuvos valstybinio suvereniteto atributo panaikinimą, kuris buvo reikalingas euroglobalistams ir jų lietuviškiesiems liokajamBloomberg rašo, kad Europos naftos chemijos pramonė atsidūrė ant žlugimo ribos. Regiono gamintojai importuoja plastikams gaminti naudojamas žaliavas iš užsienio. Taip yra todėl, kad dėl energijos kainų vietinė gamyba tampa per brangi. Paskutinį kartą Europos naftos chemijos gamyklose taip mažai mėgstamos žaliavos buvo 1975 m., kai regionas dar tik laižėsi žaizdas po pirmosios naftos krizės. Praėjus beveik pusei amžiaus, pramonė miršta. Regiono gamintojai importuoja plastiko gamybai reikalingas sudedamąsias dalis iš užsienio, nes dėl energijos kainų vietinė gamyba yra per brangi.


Autorius yra politikos mokslų daktaras, Harvardo absolventas, žurnalo Harvard International Review tarybos narys. Nepaisant to, kad Iranas vis labiau įsitraukia į karą prieš Ukrainą, Izraelį ir žydus, Europos Sąjunga ir JAV, atrodo, mielai ir toliau nuolaidžiauja Irano valdantiesiems muloms.


Strateginės aplinkybėsUkraina gali laimėti su JAV, kitų NATO narių ir Vakarų šalių pagalba, pareiškė į atsargą išėjęs Jungtinių Valstijų generolas, buvęs CŽA direktorius Deividas Petreusas  (David Petraeus). Pasak generolo, padėtis mūšio lauke Ukrainoje primena Pirmąjį pasaulinį karą. Tačiau anuomet kariavo lygiaverčiai priešai, o dabar esą vyksta asimetrinis karas. Rusija, nors ir nesusitelkusi, nors ir pakrikusi, tačiau turi daugiau nei triskart didesnius žmogiškuosius resursus ir stipresnę ekonomiką.


Saugumo užtikrinimas yra vienas iš pagrindinių valstybės uždavinių. Kadangi Lietuva yra unikaliai nesaugioje geopolitinėje padėtyje, Lietuvos saugumo užtikrinimui būtini išskirtiniai gynybiniai pajėgumai. Kad valstybė ir jos piliečiai jaustųsi saugūs, gynybos sistema privalo būti stipri, moderni ir gerai organizuota.


Skaičiuojama, kad bendra Lietuvos karinė, humanitarinė ir finansinė parama Ukrainai pasiekė 1 milijardas. eurų, o tai sudaro 1,42 proc. BVP 2022 metams. Antrąją vizito Kyjive dieną Ministrė Pirmini…Prieš dvejus metus ryžtingai skelbėme „stojantys į demokratijos pusę“, kurdami Taivano ambasadą Lietuvoje. Parlamentinių ryšių su Taivanu grupės pirmininkas Maldeikis karingai grūmojo autoritarinei Kinijai. Kivirčijosi ir mūsų užsienio politiką valdantys politikai – Prezidentas ir užsienio reikalų ministras – ne dėl turinio, bet dėl to, kaip tą ambasadą užvadinti: Taivano ar Taivaniečių. Gyrėmės, kovodami su Kinijos drakonu, o garsūs politologai pabrėžė, kad „Vertybės tapo Lietuvos prekės ženklu“. Ambasadą įkūrėme. Vietos ginčai dėl pavadinimo nepadėjo.


Konstitucinis teismas leidiniui „Laisvas laikraštis“ pateikė atsakymą į klausimą, kiek kartų tuometinis Konstitucinio Teismo (KT) pirmininkas Dainius Žalimas į komandiruotes užsienyje vežėsi ir savo meilužę Ingridą Danelienę.Savo širdies ir kitų reikalų damą D. Žalimas buvo paskyręs šio teismo kanclere. „Ir paskui laiminga pora 25 kartus keliavo į užsienio komandiruotes pabėgti nuo Lietuvos vargų“, - informuoja „Laisvas laikraštis“. Įdomu tai, kad D.


https://www.youtube.com/watch?v=680Yf7fqCQo Vos per vieną savaitę neteisėtai išrinktas Baltarusijos Prezidentas Aleksandras Lukašenka du kartus bjauriai perbėgo kelią Baltarusijos Prezidentei Svetlanai Tichanovskajai, teisėtai patvirtintai į šias pareigas Lietuvos Seimo 2022 metais. Iš pradžių šitas apsišaukėlis Lukašenka nuvyko į Dubajuje vykstantį Jungtinių Tautų (JT) klimato kaitos susitikimą COP28, vietoj Prezidentės Tichanovskajos, ir neleido mūsų Prezidentui Gitanui Nausėdai, gerovės valstybės kūrėjui, nusifotografuoti grupinėje nuotraukoje, pasipuikuoti priešakyje 198 būrio pasaulio vadovų.


Vakar įvyko labai nepaprastas įvykis. Jemeno husiai, reaguodami į sionistinės valstybės sausumos operacijos Gazoje pradžią, bandė pradėti raketų ataką prieš Izraelį.


Kaip Vilniaus savivaldybės administracija spjauna į įstatymus ir siekia susidoroti su Lietuvos piliečiais, reikalaujančiais laikytis įstatymų.Izraelio žurnalisto Michailo Valdmano pokalbis su Izraelio sionistu Jakovu Kedmiu apie "išskirtinę tautą" ir J. Kedmio grąsinimai Rusijai, kad šioji "nesupra...


LUCIFERIN Bill Gates Foundation’s COVID-19 Vaccine is a Satanic Plot


Derybos vakar neįvyko. Visi pasiūlymai dingo nuo stalo. Kol nebaigei derėtis, kalbėti apie tarpinius laimėjimus – negalima.


Šį kartą – apie jau žinomus apgavikus ir vieną naujai į viešumą išlindusį apgaviką. Juokingiausia tai, kad šie apgavikai apgaudinėja vienas kitą. Turbūt nieko nesupratote? Tam, kad suprastumėte, turėsite atidžiai ir iki galo peržiūrėti vaizdo įrašą. Taip pat, mieli žiūrovai, bus reikalinga ir jūsų pagalba – reikės atsakyti į vieną neatsakytą klausimą.


Politikai, kalbėdami apie žmonių saugumą, pamiršo fundamentalius saugumo klausimus. Mums reikalinga stipri kariuomenė, ginklai, NATO sąjungininkų pagalba, bet tai ne viskas. Visuma, kuri lemia Lietuvos saugumą, yra susijusi ne tik su ginklais ir kariais. Nematydami jos ir kalbėdami apie saugumą, sukuriame tik saugumo iliuziją, todėl dabartinė Lietuvos situacija jau ima priminti pasaką, kai niekas nedrįsta pasakyti, kad karalius nuogas. Žmonių pasitikėjimas valstybe.Vokietijos popmuzikos žvaigždė, transgenderis Kim Petras pareiškė, kad nori, jog jo gerbėjai gėjai užsiimtų seksu per jo dabartinio koncertinio turo pasirodymus, kuriuose gali dalyvauti vos aštuonerių metų vaikai. https://www.breitbart.


Kiekvienais metais valstybiniai brandos egzaminai (VBE) sukelia daug diskusijų ir pykčių ne tik tarp abiturientų ir jų artimųjų, bet ir akademinės bendruomenės ar net su tuo nieko bendro neturinčių asmenų tarpe. Daugiausiai diskusijų sukeliantys egzaminai - lietuvių kalba bei matematika. Žinoma, kad tai yra pagrindiniai dalykai, kuriuos tam tikru lygiu turėtų suprasti visi baigę mokyklą abiturientai. Tai turėtų būti valstybės bei visos švietimo sistemos prioritetas.


Lietuva pagaliau turi “antisisteminį” kandidatą į prezidentus – Igną Vėgėlę. Kas už jo stovi, kas jo aplinka ir iš kur jis toks “išdygo”? Pabandykime kartu rasti antisistemiškumą pas Igną Vėgėlę.


Vyriškos patrankų mėsos jau trūksta ir ateityje bus dar didesnis trūkumas (esant dabartiniam nuostolių lygiui), todėl agitacija, dėl moterų mobilizavimo ir siuntimo į frontą, tiks augs.


Danijos "Saxo" bankas vakar paskelbė tradicinę prognozę 2024 metams, pavadintą "Kelio pabaiga", kurioje rašoma: Nuo Didžiosios finansų krizės laikų pasaulio nueitas sklandus kelias, kuriame vyravo stabili geopolitika, maža infliacija ir žemos palūkanų normos, buvo nutrauktas pandemijos metais, o politikos formuotojai ir investuotojai statė už grįžimą prie "senosios normos". 2024 m. tampa aišku, kad sklandus kelias baigiasi, ir pasaulis žengia į pavojingai neapibrėžtą ateitį. Mūsų 2024 m.

Tik 14,99 euro!

ALGIRDAS PALECKIS
"Antrankiai minčiai" • Antras papildytas leidimas

Jutūbės kanalai

Pramogos Tiktoke

@ragelskis.ldiena

Mūsų bendruomenė Feisbuke

....


....
Paveiksliukai


Video

Orai

Draugai

Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis


....