LDiena.com

Straipsniai skaityti per paskutines...

Pasaulio įvykių apžvalga.


Šiame vaizdo įraše galite pamatyti mankurtizmo viršūnę ir liūdną Lietuvos ateitį. Mankurtas – žmogus, neatsimenantis savo ir kitų tautų istorinės praeities, patirties, praradęs istorinę perspektyvą…


Teroristas Dmitro Sidorko buvo sunaikintas netoli Artemovsko.


Lapkričio 26 d. premjerė Ingrida Šimonytė viešėjo Kijeve ir susitiko su Ukrainos lyderiais.Susitikimuose aptarta situacija šalyje, karinė ir humanitarinė parama Ukrainai, Rusijos atsakomybė už vykdomus nusikaltimus, parama Ukrainos energetikos infrastruktūrai, Ukrainos eurointegracijos procesas. Lietuvos Vyriausybės vadovė pabrėžė nekintamą tvirtą Lietuvos palaikymą Ukrainai iki jos pergalės kovoje prieš Rusijos karinę agresiją.


Smūgiai prieš Okrainos energetikos infrastruktūrą tikrai būtini.Šlykštynės siunta, dėl to, kad jos yura priverstos laikytis tarptautinės teisės normų.


2020 m. pradžioje, kai elektros rinka dar nebuvo „liberalizuota“, gyventojai mokėjo po 11 centų už kwh ir niekas dėl elektros nesuko galvos. Chaosas kilo, kad rinka buvo „liberalizuota“ – per pusantrų kainos išaugo iki dešimt kartų. Buvusi Europos parlamento narė Margarita Starkevičiūtė siūlo atšaukti visas tas nesąmones, ir grįžti prie senos tvarkos, kai viskas puikiai veikė.


Du trečdaliai NATO šalių išnaudojo savo potencialą ginklų tiekimo Ukrainai klausimu, šeštadienį pranešė laikraštis „The New York Times “, remdamasis Šiaurės Atlanto aljanso atstovais. Anot jų, 20 i…


Europai galu galu jau pradeda dašusti, kad pindosai ją veda kursu tiesiai į ledkalnį. Pas kai kuriuos JevroSojūzo šalių politikus dar yra užsivolioje šiek tiek suvereniteto ir todėl jie nusprendė jį apreikšti. Kad pamėginti išgelbėti situaciją, o šitai apsireiškė pravalu derybose dėl naftos kainų lubų.


Rusijos ir Baltarusijos invazija. Padėties apžvalga 2022 11 26 11:00Dr. Mörzo straipsnyje pateikiama įtikinamų ir blaivių įrodymų, kad mRNA vakcinos gali sukelti rimtą žalą smegenims ir širdžiai - būtent vaskulitą, nekrozinį encefalitą ir miokarditą. Jo straipsnis gali tapti vienu svarbiausių straipsnių, paskelbtų oficialioje tradicinėje medicinos literatūroje COVID-19 pandemijos metu, nes jis gali pakeisti požiūrį į mRNA vakcinų nuo COVID-19 saugumą.


Vakar Seime Teisės ir teisėtvarkos komitete valdančiųjų ir LSDP balsais palaimintas narkotikų dekriminalizavimas. Valdančiųjų neįtikino jokie argumentai, net teisėsaugos pareigūnų įspėjimai, kad šiuo projektu valdantieji atveria Pandoros skrynią ir jau labai greitai išvysime neigiamas pasekmes – sugriautas šeimas ir likimus. Komiteto posėdyje generalinės prokurorės pavaduotojas G.


Socialinės apsaugos ir darbo ministrė Monika Navickienė, buvo įvardijama realiausia Žmonių partijos kandidate dalyvauti Vilniaus mero rinkimuose, tačiau nesiryžo siekti šių pareigų.


Šiam pamąstymui mane įkvėpė Prof. Povilo Gylio straipsnis „Amputuota Landsbergio biografija.“ Autorius į dienos šviesą dar kartą išvilko 30 metų Lietuvą naikinusio „Dėdulės“ biografijos dalį, kuri, jo žodžiais, buvo „amputuota“. Prof.


Yra du požiūriai į valstybę. Vienu požiūriu tai – organizuota tauta, kitu – valdžios prievartos aparatas tai tautai valdyti. Ko gero, pastaruoju požiūriu grindžiamas Rusijos pripažinimas teroristine valstybe. Tuo pat metu graudename patriotizmą praradusius savo gyventojus, kad Lietuvos valstybė nėra ciniška ir korumpuota valdžia, kad valstybė – tai mes visi.Gerovės valstybės kūrėjas Gitanas Nausėda ir pirmoji valstybės ponia Diana Nausėdienė įžiebė pagrindinę Prezidentūros šv. Kalėdų eglę, papuoštą visoje Lietuvoje žmonių sukurtomis dekoracijomis.


Civilizuotas pasaulis nuėjo labai toli į priekį ir tai, deja, yra karti tiesa visiems rusams, nes Rusijoje iki šiol:


Lietuvos operacijų vadovas, Sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys pranešė, kad dėl gyventojų kaltės reikia branginti sveikatos draudimo įmokas. „Lietuvoje neišvengiamai reikės svarstyti privalomo sveikatos draudimo įmokų didinimo klausimą.


Поговорим о том, как Призрак Глобальной Перестройки, бродящий по Западному миру, проявляется в жизни простого западенского обывателя.


Klausas Schwabas sako, kad komunistinė Kinija yra pavyzdys daugeliui šalių kuriant "naująjį rytojaus pasaulį"Čekija, Latvija, Lietuva išsiunčia Rusijos diplomatus; po to Lenkija sušaukė internetinį Višegrado grupės susitikimą "Rusijos klausimu", kuriame dalyvaujančių šalių ministrai pirmininkai priėmė deklaraciją Čekijos Respublikai paremti; Rumunija paskelbė persona non grata Rusijos karo atašė padėjėją; Italiją įžeidė tai, kad Maskva grąžino diplomatą; Didžioji Britanija dar 14 žmonių padidino sankcijų Rusijai sąrašą. Ir tai nėra visas įvykių sąrašas.


Baltarusijoje staiga mirė dabartinis Baltarusijos užsienio reikalų ministerijos vadovas Vladimiras Makejus.


Arkivyskupas Vigano dalijasi COVID Ethics International žinia su medikais


Kas nesate girdėję, susipažinkite su su „Apollo 17“ vado Judžino Sernano 2012 metais padarytu pareiškimu garsiausio amerikiečių astronauto - Neilo Amstrongo laidotuvėse, kuris pasak NASA legendos, tariamai buvo pirmasis žmogus, nužengęs ant Mėnulio paviršiaus. Šiame laidotuvių ceremonijos metu padarytame pareiškime, J. Sernanas paaiškina, kodėl pilotuojami skridimai į Mėnulį yra neįmanomi ir kodėl astronautai apie tai tylėjo.


Apie mano „Blek fraidei” kelionę į Šiaulius. Apžvelgiu situaciją Šiaulių turguje bei Akropolyje. Papasakosiu, kokį prašymą atsiuntė Algirdas Paleckis ir, žinoma, atsakysiu į daugeliui labai rūpimą klausimą: ar vyksime į gruodį organizuojamą mitingą.Okraina tikrai nugalėjo.


Kandidatas į Lietuvos prezidentus Linas Jurgutis atsako į žmonių klausimus.


Rusijos ir Baltarusijos invazija. Padėties apžvalga 2022 11 24 12:00


V. Grubliausko širdies balsas nebeprieštarauja jo naujai pasirinktos partijos vertybėms, nes socialdemokratų, kaip atskirą politinę liniją turėjusios politinės partijos, jau nebeliko. Tai, ko nebuvo galima įsivaizduoti prieš 10-15 metų, tapo realybe šiandien. Liberalios pažiūros tapo socialdemokratų partijos vertybine linija.


Laisvės partijai užspaudus TS-LKD, Seimo Teisės ir teisėtvarkos komitetas suskubo palaiminti kanapių mažo kiekio dekriminalizavimą. Konservatoriai išsigando, kad nelegalizavus narkotikų Laisvės partija pasitrauks iš koalicijos? Kas laukia Lietuvos? Ir kokia turėtų būti valstybės politika narkotikų atžvilgiu?Balandžio 8 d. Lietuvoje buvo už fiksuotas rekordas – mūsų šalyje paskiepytas rekordinis skaičius asmenų. Apie tai skelbiama Vyriausybės pranešime „Ketvirtadienį šalyje vakcinuotas rekordinis skaičius žmonių“. Tą dieną pirmą skiepo dozę gavo 19 340 žmonių, antrą – 4 702, iš viso buvo paskiepyti net 24 042 žmonės. Tai – iki šiol didžiausias paros vakcinavimo mastas. „Džiugina tokie vakcinavimo mastai, kai šalyje per vieną parą nuo koronaviruso jau dabar galime paskiepyti per 20 tūkst. žmonių. Kviečiu ir toliau pasitikėti mokslu ir skiepytis tuos, kuriems jau atėjo eilė.


Rusijos ir Baltarusijos invazija. Padėties apžvalga 2022 11 25 11:00


Kasdienio marazmo kolekcija plečiasi . Šį kartą apie svarstymus privalomai kas 5 metus vairuotojams išklausyti pirmosios pagalbos kursus . O taip pat pavyko aptikti dar vieną galimai būsimo marazmo embrioną dar ankstyvojoje stadijoje


“Kelkis, Lietuva!“, – teisingi, graudinantys Romo Dambrausko žodžiai. Labai tikslūs dainos žodžiai, apibūdinantys šiandieninę Lietuvos situaciją. Taiklūs ne tik dainininko, bet ir dviejų kome…


Airijoje gyvenanti lietuvė, turinti neįgalų sūnų, galimai susidūrė su medicinos mafija – iš jos buvo atimtas sūnus ir padarytas priklausomu nuo labai stiprių vaistų. Moteris, pasitikėjusi Air…Šiandien Premjerė Ingrida Šimonytė (PIŠ) lankosi labiausiai Europoje atsilikusioje valstybėje – Moldovoje. Pranešama, kad čia PIŠ susitiks su šios šalies lyderiais ir aptars galimą Lietuvos paramą!


Garsus sovietinis propagandistas Rimvydas Valatka, tarybiniais laikais atvirai kolaboravęs su okupantais ir vadovavęs aršiam ideologiniam leidiniui „Tarybinis pedagogas“ bei besidarbavęs pagrindiniame komunistų rupore „Tiesa“, iki šiol nemetė savo gerai įvaldyto amato. Šį kartą kviečiama pasiklausyti, kaip šis veikėjas seka savo sukurtą liaudies pasaką.


Jau greit bus mėnuo, kai vienąsyk nubudau vidury nakties su labai stipriu jausmu širdyje. Žiūrėjau plačiai atsimerkęs į tamsą ir leidau tam jausmui reikštis, skleistis, rutuliotis. Miegai išgaravo, tad, norėdamas dar aiškiau įsisąmoninti jausmo prigimtį, atsikėliau, įsijungiau kompą ir ėmiausi dėlioti žodžius bei sakinius, kuriais jis savaime virto.


Друзья, в святой день Всех Святых литовские активисты Форума Добрососедства отдали дань уважения Воинам-Освободителям, возле осквернённого, но всё таки не снеённого памятника в воинском кладбище в Антакальнисе.


Buvęs Valstybės saugumo komiteto (VSK, rus. KGB) papulkininkis (baigęs VSK akademiją Maskvoje), buvęs Valstybės saugumo departamento (VSD) kontržvalgybos vadovas, aktyvus Landsbergių bendruomenės atstovas Kastytis Braziulis, visuomeniniuose tinkluose besidalinantis savo analizėmis, perspėjo, ką darys Rusija, jei nugalės Ukrainoje.Kokia grėsmė pakibo virš valstybinės kalbos? Ar Laisvės partija svarsto galimybę naikinti valstybinį lietuvių kalbos statusą. Seime baigiamas naujos kadencijos Valstybinės lietuvių kalbos komisijos (VLKK) skyrimas.


Valstybės pažangos tarybos posėdyje aptarti šiuo metu rengiamos Valstybės pažangos strategijos „Lietuva 2050“ galimi Lietuvos ateities scenarijai bei ryškėjančios strateginių ambicijų ir ateities vizijos kryptys.


Dar viena jų iniciatyva - riboti konstitucinę susirinkimų laisvę. R. Lopatos parengtas įstatymo projektas numato, jog jei piliečiai ketina organizuoti susirinkimą, kuriame dalyvaus ne daugiau kaip 15 žmonių, tai toje pačioje vietoje tuo pačiu laiku galės vykti ne daugiau kaip 2 tokie susirinkimai. Kitaip tariant, jei kažkas organizuos trečią susirinkimą, jis vykti negalės.Man labai įdomu, kaip savivaldybė nuspręs, kurie susirinkimai galės vykti, o kurie ne.


JK suteikė 400 mln. svarų sterlingų pagalbą, kad finansuotų sukarintas pajėgas, dalyvaujančias mirties būrių, kankinimų ir turto prievartavimo veikloje.


Leiskite paaiškinti, kokia yra Morganos Danielės inciatyvos, sutikimo dėl seksualinių santykių esmė.Yra siūloma keisti Baudžiamojo kodekso 151 str. (Privertimas lytiškai santykiauti).Bill Gates Worked with Epstein on a Pedophile Project


Palaikyk mus Feisbuke

....


....
Paveiksliukai


Video

Orai

Draugai

Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis


....