LDiena.com

Straipsniai skaityti per paskutines...

Europos sąjunga ir JAV taip nuoširdžiai palaikiusios betvarkę Kijeve valdant Janukovičiui, šiandien choru smerkia spalio 14 dienos įvykius prie ukrainiečių parlamento. Kaip tas priimta Vakaruose, apie demokratiją prisimenama, kai naudingoms marionetėms atsiranda grėsmė prarasti valdžią. “Demokratinėje valstybėje parlamentas turi turėti galimybę apsvarstyti teisėkūros iniciatyvas be prievartos ir gąsdinimų“ – pareiškė ES pasiuntinys Ukrainoje Yang Tombinski.


Aptikęs žinutę, jog vienas didžiausių vokiškų infoportalų BILD.de nerodo Rusijos federacijos rezultatų bendroje medalių įskaitoje, patikėjau, tačiau nuėjau į Bildą pasitikrinti. Mažu ką, vakarofobai, šmeiždami vakarietišką žodžio laisvę gali prirašyti. Akurat. Milžiniško, superturtingo medijos koncerno valdomas šūdportalis, kuriam skandinavų samdinių - delfio durnalistų prieglauda net į padurkus netinka, šitaip primena vargšams nacibiurgeriams, kad jeigu negali nugalėti - tai bent jau apšik.
Skelbdamas kreipimąsi Federaliniam Susirinkimui, Rusijos prezidentas Putinas paragino vystyti Baltijoje Rusijos uostus. Putino kreipimasis į Baltijos regioną reiškia, kad Kremliuje priimtas politinis sprendimas galutinai atsisakyti Pabaltijo jūrų uostų ir užbaigti Rusijos tranzito perorientavimą į Rusijos šiaurės vakarų uostus. Šis sprendimas jau nebus atšauktas: nei sankcijų panaikinimas, nei Lietuvos, Latvijos ir Estijos antirusiškos retorikos švelninimas šiuo klausimu nieko nepakeis.
Analitikai ir atsargos generolai skelbia savo prognozes apie tai, ar Maskva ketina užgrobti visą Ukrainą, ar tik dalį jos, tuo pat metu koziriuoja geografiniais pavadinimais, pirmą kartą matytais žemėlapiuose. Na, o tada eina jau beveik šiokadieniai samprotavimai apie tai, ar ryšium su tuo prasidės trečiasis pasaulinis karas, ar ne, rašo RIA Novosti autorius Vladimiras Kornilovas.


IP Cam Shell is a command line script for testing and exploiting a wide range of IP cameras as demonstrated by Craig Heffner in Exploiting.Lapkričio 9 dieną JAV Valstybės departamentas patvirtino leidimą Lietuvai įsigyti didelio mobilumo raketines artilerijos sistemas M142 (HIMARS). Sutartis dėl sistemų įsigijimo planuojama pasirašyti…


Stebint policijos pranešimus, pasidaro keista, kad būtent Šiaulių apskrityje vos ne kasdien pranešama apie be smurto žymių rastus žmonių lavonus. Kas keisčiausia, miršta ir jauni žmonės. O dar keis…


Lietuvos žydai toliau sėkmingai organizuoja lietuvių padugnes. Lietuvos žydų mėšlą.


Nors nuo pirmojo koronavirusu užsikrėtimo Lietuvoje praėjo truputį mažiau negu trys metai, daug ką mes jau primiršome. Atmintyje liko tik blankūs prisiminimai apie nežinomybės ir baimės jausmą, apėmusį pirmaisiais pandemijos mėnesiais.
Štai, vis netylant kalboms apie K. Bartoševičiaus pedofilinę epopėją ir jos dangstymą TS-LKD ir Vyriausybės lygiu (pradedant R. Morkūnaitės-Mikulienienės skambučiu, baigiant dviprasmiška Seimo pirmininkės laikysena) - galų gale savo žodį tarė Patriarchas Vyt. Landsbergis.

Мы уже привыкли к тому, что любое упоминание с высоких трибун о том, что Россия – православная страна у прогрессивной российской общественности вызывает стойкое отторжение. Особое негодование традиционно вызывают слова об уникальности российской цивилизации, «русском мире» и внешнеполитических задачах России. Любая апелляция к Богу и напоминания о великом прошлом и больших задачах, стоящих перед страной, воспринимаются не иначе как проявление сектантства.
Į Švediją gyventi išvykęs lietuvis Linas Jurgutis save pristato kaip laivų restauratorių ir gamintoją. Taip, kažkada jis gamino valtis ir jomis prekiavo. Paskutiniu metu, kai Linas prasiskolino ir …


Prieš kelis mėnesius patyriau blogiausią savo gyvenime – mirė tėvas. Nuo vėžio. Tačiau mūsų visuomenėje nepriimta ilgai gedėti artimo žmogaus: reikia dirbti. O dar reikia surinkti krūvą popierių ir informuoti apie įvykį begalę įvairiausių instancijų. Kai visa tai užbaigiau, nutariau pašalinti iš tėvo buto jau niekam nebereikalingus daiktus. O tai – itin nedėkingas užsiėmimas. Rūšiuodama krūvas daiktų, jaučiau, tarytum dūstu. Beveik kiekvienas daiktas buvo susijęs su kokiais nors prisiminimais. Nusimatė daug darbo.


Norėjau trumpai aptarti 2023 m. kovo 5 d. Lietuvoje prasidėjusius rinkimus. Buvo renkami savivaldybių merai ir savivaldybių tarybų nariai. Į rinkimų apylinkes atėjo 48,93 proc. visų rinkimų teisę turinčių rinkėjų. Rinkimų komisijos duomenimis, pirmoje vietoje atsidūrė socialdemokratai, gavę 17,45 proc. visų rinkėjų balsų. Jie jau pirmajame ture išrinko 10 merų, o antrajame ture - 14 kandidatų.


| 1970-01-01 | Lietuva | |


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Vladimiro Putino kalba Volgograde, sisteminių baimė. Lietuvos mamos turi turėti planą kaip apsaugoti savo vaikus nuo karo mėsmalės.


Duokite jiems duonos ir cirko, ir jie niekada nesukils
Ar Lenkija ir Lietuva - suverenios šalys? Ar jos turi savarankišką politiką, ar tik vykdo kitų, didesnių, žaidėjų interesus? Štai į šiuos nepatogius klausimus tiesiai šviesiai atsako kaimyninės Baltarusijos lyderis, Aleksandras Lukašenka.Šį šeštadienį savo oficialiame pasisakyme, p-rezidentė D. Grybauskaitė išreiškė poziciją, kad, esą Rusija jau dabar faktiškai kariauja su Europa ir, neva, dėl šitos priežasties yra būtina imtis griežtų atsakomųjų veiksmų.

„FAINA KUKLIANSKI TURI ATSISTATYDINTI. Faina Kuklianski savo keistais pareiškimais ir neetišku politiniu spaudimu provokuoja tautinę neapykantą Lietuvoje. Po savo viešo pareiškimo "aš jums pasakysiu labai atvirai: žydai nekenčia lietuvių daugiau, negu lietuviai žydų", ji turėjo iš karto atsistatydinti iš žydų bendruomenės vadovės pareigų.Dabar ginčijamasi dėl prievartos prie Seimo per 2021 m. rugpjūčio 10 d. mitingą kilmės. Iš kur provokatoriai? Ar provokacija buvo inicijuota valdžios, ar ji natūraliai kilo iš mitingo dvasios, iš jo "kūno ir sielos"? Kas už tai atsakingas?Bet tai - antraeilės svarbos klausimas. Daug svarbesnis klausimas yra - kas išprovokavo patį mitingą? Kas išprovokavo "Šeimų maršą" ir mitingą Vingio parke gegužės 15 d.? Kas išprovokavo būsimą mitingą prie Seimo rugsėjo 10 d.
Prieš 32 metus, Lietuvos nacionalistai surengė kruviną provokaciją Vilniuje, siekdami ją įteigti kaip Tarybų Sąjungos išpuolį


which underlies the New World Order was again exposed in the last few months by another brave whistleblower. Australian woman Fiona Barrett showed a ton of courage in going public at a Sydney press conference in October 2015 and naming names. Fiona, a former victim of Satanic ritual abuse and part of an international VIP pedophile ring, not only exposed the existence of the Satanic pedophilia network and its international child trafficking ring, but actually named 3 former Australian Prime Ministers and 1 former US President as perpetrators. She reveals that this network, composed of famous actors, celebrities, judges, politicians and other h


Kit Kniggtly straipsnio, "40 faktų, kuriuos privalote žinoti: Tikroji "Covid" istorija", paskelbto kovo 24 d. portale Off-guardian.org. vertimas. https://off-guardian.org/2023/03/24/40-facts-you-need-to-know-the-real-story-of-covid/ I DALIS: SIMPTOMAI 1. "Covid19" ir gripo simptomai yra IDENTIŠKI. Nėra jokių simptomų ar simptomų rinkinių, unikalių arba specifinių tik "Covid" ir vien tik "Covid". Visi "Covido" simptomai yra bendri su daugeliui kitų ligų ir būklių, įskaitant visumą kvėpavimo takų infekcijų, liaudiškai vadinamų "gripu".
Palaikyk mus Feisbuke

....


....
Paveiksliukai


Video

Orai

Draugai

Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis


....