LDiena.com

Straipsniai skaityti per paskutines...

Pasaulio įvykių apžvalga.


Administracinė valstybė: blogas mokymas -> blogi sprendimai


Šiame video epizode aptariau kaip susiformavo ir vystėsi Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD), arba liaudyje vadinamų „konservatorių“ ideologija. Kaip ši ideologinė sritis persiimusi sektai būdingus požymius ir požiūrį į aplinką.


Tomas Fiala – Ukrainos kuratorius iš George'o Soroso fondų.


HOW TO HIRE A CONTRACT KILLER: We specialize in providing criminal services worldwide, our specialization is contract killings and the arms TRADE. We leave beacons about ourselves on the Internet, so that any interested person can find us from anywhere and hire a killer deep web. We perform our work worldwide in any civilized country, we act on the Territory of the any country all over the world. This is a kind of criminal tourism for us.Šalys, kuriose gyvena tik 15% pasaulio gyventojų, įvedė sankcijas Rusijai, 85% gyventojų nepritarė sankcijoms.


Rūtos Janutienės akių „draskymas“ eterio metu ir nepatogių pašnekovų išjunginėjimas yra norma, kaip norma tampa ir konservatorių garbinimas. Iš vienos pusės atrodytų, kad Janutienė kritikuoja atski…


Įspėjamasis signalas: Vakcinos normalizavimas melu


Artėjant rudeniui, kai padaugėja susirgimų ūmiomis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis, Sveikatos apsaugos ministerija atnaujino COVID-19 ligos testavimo tvarką ir epidemijų skelbimo kriterijus. Šie pakeitimai padės užtikrinti sklandų gydymo įstaigų darbą ir suteiks savivaldybėms įrankius augant sergamumui operatyviai reaguoti ir kontroliuoti situaciją. Sveikatos apsaugos ministro Arūno Dulkio teigimu, šiemet mūsų laukia įprasta mokslo metų pradžia.


Lygiai prieš metus amerikiečiai pabėgo iš Afganistano, palikdami dešimtis tūkstančių su jais bendradarbiavusių afganų.Austrijos "Billa" pardavėja savo pajamų mokesčiu padeda Ukrainai išlaikyti mokumą karo metu: Viena pervedė Kijevui 60 mln. eurų mokesčių, o ES - dar milijardus eurų. O ką veikia Volodymyras Zelenskis? Jis pataikauja net savo oligarchams, nustatydamas tik 18 proc. pajamų mokesčio tarifą.


Donecko liaudies respublikos teismas paskelbė kaltinimus penkiems užsienio samdiniams, kurie kovojo Ukrainos ginkluotųjų pajėgų pusėje Donbaso teritorijoje.


Už šnipų tinklo Lietuvoje sukūrimą nuteisto Algirdo Paleckio bendražygiams, kurie kada nori važinėja į Rusiją ir Baltarusiją, sugalvota nejuokinga bausmė.„Parlamentarai sugalvojo nejuokingą bausmę“, - skelbiama nepriklausomo Žmonių partijos portalo publikacijoje „Paleckio bendražygiams, vykusiems į Maskvą, parlamentarai sugalvojo nejuokingą bausmę“. Pranešama, kad „už nelojalumą Lietuvai nori atimti pilietybę, o pačius žmones deportuoti iš Lietuvos“. „Dabartinis pilietybės įstatymas to daryti neleidžia.


Kadaise nuskambėjo klausimas: "Kas yra ponas Putinas?" Ar jis aktualus Lietuvos prezidentės Dalios Grybauskaitės atveju? Gali būti, kad taip. Prisiminkime, ką ji sakė 2009 metais: "Bet kurios šalies užsienio politikos tikslas – ginti savo šalies interesus, išlikti oriai ir pagarbiai elgtis su visais kaimynais. Kol kas Lietuva elgiasi kaip savimi nepasitikinti valstybė, mėgindama draugauti su vienais ir ignoruodama kitus. Turiu galvoje mūsų Rytų politiką, buvusios sovietinės teritorijos politiką ir labai mažą dėmesį Vakarų Europai bei pačioms Europos Sąjungos šalims.


Pasidžiaukime įspūdinga, nuoširdžia ir prasminga švente Naisiuose.Tegul žmonių džiaugsmui nebūna pabaigos. AČIŪ renginio organizatoriams ir visiems Naisių žmonėms už dvasingą Žolinių šventę. AČIŪ už širdis pabudinusį renginį. Ačiū visiems - mylimiems ir mylintiems - suėjusiems, suvažiavusiems, suplaukusiems. Jūsų buvo dešimtys tūkstančių. Nesuskaičiuotų niekas. Gera buvo į Jus žiūrėti. Patikėkite.Dabar pabandykite jūs pasiskolinti bemaž 140 000 eurų ir „susibankrotinti“. Vargu, ar pavyks…


Žolinės proga surengiau "Nacionalinę ekspediciją" į kontoros "Ragai ir kanopos" valdas, kur kieme, po atviru dangum, yra naikinami Lietuvos piliečių sudovanoti dviratukai.


Projektas turi būti didelis. Jis gali būti visiškai beprasmiškas. Gali būti demonstratyviai absurdiškas. Jis gali būti idiotiškas. Svarbiausia, kad jam būtų skirti pinigai ir jų būtų daug. Jei jų yra labai daug, net nereikėtų bandyti gauti iš iždo-biudžeto viską. Tegul ir finansistams lieka jų dalis už „lėšų taupymą“.


Uždaviniai yra ambicingi — iki 2030 metų kontroliuoti 20 proc. pasaulio rinkos ir kaip rezultatas tapti lyderiu. Ir Europos Sąjungos planai pasiekti visišką anglies neutralumą čia labai laiku, rašoma RIA Novosti autorės Natalijos Dembinskajos medžiagoje. Į rinkos lyderiusIki 2050 metų vandenilis atneš Rusijai nuo 23,6 iki 100,2 mlrd. dolerių per metus.


Žurnalistė Rūta Janutienė su masonu Kęstučiu Skrebiu apsilankė Naisiuose ir pagyrė Ramūną Karbauskį.Sakot, nieko nepadarėm? Eina antri metai po Maršo, ir praktiškai nieko iš suplanuotų visuomenei kategoriškai nepriimtinų, antikonstitucinių, prigimtinę šeimą ir tradicijas griaunančių įstatymų bukalaurai nepriėmė. Nors turi visą valdžią ir balsų pakanka - štai todėl taip ir siunta, štai todėl jų užsiundyti ir taškosi išskyromis sarginiai pseudožurnalistai.


Lietuvos užsienio reikalų ministerijos vadovas Gabrielius Landsbergis vis labiau primena kaprizingą berniuką smėlio dėžėje, kuris kastuvu daužo šalia žaidžiančių ramių vaikų "pilis ir tvirtoves". Jo nuotaikos neįmanoma nuspėti. Štai ir savo draugės Svetlanos Tichanovskajos atžvilgiu jis jau pradeda vėsti. Smėlio tvirtovės pastatyti ji nesugeba. Ji stato kažkokias riestas ir nepatogias Baltarusijos pilies sienas. Neturi vaizduotės polėkio.


Didesnis valstybės vaidmuo prižiūrint elektros tiekimo liberalizavimo procesą galimas, vis dėlto būtina saugotis nuo perteklinio reguliavimo, konstatuota Liberalų sąjūdžio frakcijos susitikime su V…


Šią informaciją spaudos atstovai ketina patikslinti ir pranešti gyventojams, kuriuos domina skiepai saugiomis sąlygomis. Nėra normalu, kai pandemijos plėtros prevencija užsiimantys tarnautojai elgi…


Nepasiturintiems šalies gyventojams nuo rugpjūčio 16 d. pradedama dalinti šiais metais ketvirtoji parama maisto gaminiais. Parama mažas pajamas gaunantiems žmonėms šiemet dar bus dalinama du kartus – spalio ir gruodžio mėnesiais. Kartu su gruodžio mėnesio maisto produktų dalijimu gyventojai sulauks ir paramos higienos priemonėmis.Dezinformaciją stebintis Lietuvos kariuomenės Strateginės komunikacijos departamento vyr. leitenantas elfas vienaragis Mažvydas Kunevičius Vilniaus universitete studijuoja antropologiją, tuo pačiu metu mokosi ir Lietuvos karo akademijoje. Į priekį vaikiną veda nepaliaujamas nuotykių troškulys su kitais vyrais ir jaunais berniukais.


Šalies vadovo Gitano Nausėdos kalba Lenkijos Respublikos Seime minint Gegužės 3-iosios Konstitucijos 230-ąsias metines Jūsų Ekscelencija Lenkijos Respublikos Prezidente, Gerbiami Lenkijos ir Lietuvos parlamentų nariai, Mieli mūsų tautų žmonės, šią atmintiną dieną mes savo pavyzdžiu liudijame nepalaužiamą Lietuvos ir Lenkijos bendrystę. Nuo pat Vladislovo Jogailos ir Jadvygos sąjungos mūsų keliai ėjo viena kryptimi – kartais atsiskirdami, tačiau ilgainiui vis labiau priartėdami vienas prie kito.


Jeigu mes nepalaikysime Ukrainos, kuri kovoja už mūsų visų laisvę, jeigu mes nepadėsime Baltarusijos opozicijai ir Tychanovskajai, mes rizikuojame daug netekti. Jeigu mes nepalaikytume Ukrainos ir …


Kiekvienais metais Sovietinės valstybės saugumo darbuotojai ir Lietuvos Religinių reikalų kulto įgaliotinis darydavo vizitaciją. Pas šios parapijos dekaną monsinjorą gerb. L.M. Vizito tikslas abipusiai piniginiai susitarimai, kiek vertas jo žinioje esantis kunigas. Susitikimo aplinkybes buvo stengiamasi nuslėpti nuo aplinkinių.


| 1970-01-01 | Lietuva | |JAV mokesčių rinkėjas rengia naujus agentus naudoti "mirtiną jėgą


Nors, perbėgęs pas sorososus ir į valdžios kabinetus, S.Malinauskas kruopščiai trina iš savo biografijos faktą, kad iš darbo biržos jį išgriebė „Respublika", prieš kelias dienas savo feisbuke vis dėlto buvusią darbovietę „prisiminė". Matyt, ne iš gero gyvenimo: menki juokai bylinėtis su rimtais vyrais dėl šmeižto ir jaustis valdžios pastumdėliu, kurį bet kada bet kas gali panaudoti...


Savaitės įvykių apžvalga iš Visuomenės Saugumo Koncepcijos pozicijų.


Anatolijaus Šarijo nuotykiai laisvoje nepriklausomoje demokratinėje civilizuotoje vakarietiškoje klestinčioje gerovės Lietuvoje.


Turkijos eksportas į Rusiją per pastaruosius tris mėnesius išaugo 46 proc., todėl Vakarams tai kelia didelę nerimą.Dienraštis „Financial Times“ rašo, kad Ankara leido savo bendrovėms užpildyti nišą, atsiradusią Vakarų įmonėms pasitraukus iš Rusijos rinkų. Remiantis Prekybos ministerijos ir Turkijos statistikos instituto surinktais eksporto duomenimis, Turkijos eksportas į Rusiją gegužės-liepos mėn. sudarė 2,04 mlrd. dolerių, t. y. 642 mln. dolerių daugiau nei tais pačiais 2021 m. mėnesiais. Tačiau per pastarąjį mėnesį eksporto į Rusiją vertė per metus padidėjo 75 % - nuo 417 mln. dolerių 2021 m.Energetikos ministras Dainius Kreivys pranešė, kad rugsėjį visuomenei bus pristatytas planas, kaip būtų galima taupyti elektrą. „Be abejo, bus mokomi (taupyti elektrą). Per rugsėjį bus paruošta visa programa, kartu su Lietuvos energetikos agentūra pateiksime visą planą, kaip tą galima būtų daryti“, - kalbėdamas valstybinio transliuotojo eteryje pranešė D. Kreivys. Pasak D. Kreivio, dabartiniai duomenys rodo, kad elektros energijos Lietuvoje neturėtų pritrūkti, tačiau ji bus „labai brangi“.


Gerovės valstybės kūrėjas Gitanas Nausėda birželio 2 d. dalyvavo Rūdninkų poligono atidaryme, susipažino su poligono infrastruktūros pritaikymu mokymui ir pratyboms bei planuojamais jo plėtros etapais. Valstybės lyderis akcentavo, kad Rūdninkų poligonas yra svarbi Lietuvos krašto apsaugos sistemos, jos infrastruktūros plėtros ir nacionalinio saugumo užtikrinimo dalis. „Papildomos karinio mokymo ir treniravimosi galimybės padės siekti geresnės karinės nacionalinių vienetų parengties ir užtikrins platesnį sąjungininkų karinių vienetų dalyvavimą ir buvimą Lietuvoje“, - atskleidė šalies vadovas. G.


Tikroji įvykių padėtis. Puikus trumpas multiplikacinis filmukas


Demokratijos šmėkla klaidžioja po Europą …


Baltijos šalių vadovai tęsia rusofobišką konkursą dėl prizo nominacijoje „Kas aplenks Zelenskį „Pagrindinio naujausios istorijos neonacio“ titulu.Premjerė Ingrida Šimonytė, labiausiai žinoma kaip banko „Snoras“ sunaikinimo (turto užgrobimo) aferos vykdytoja, teigia nesuprantanti, kad kažkas gali norėti žiūrėti Rusijos ar Baltarusijos informacijos kanalus – juk Lietuvos Respublikos piliečiams prieinamų informacijos šaltinių yra daugybė, be to atsirado galimybė matyti ukrainietiškus kanalus. Tuo tarpu Rusijos ir Baltarusijos galimybes skleisti melą, anot Šimonytės, apribojimai tikrai sumažins. Šaltinis: musutv.


Lapkričio 21 d. straipsnyje portale Tv3.lt cituojami Kunigo Juliaus Sasnausko žodžiai: „nesuprantu, kodėl sunku du mylinčius vyrus arba dvi moteris vadinti šeima“. Tai ne vieninteliai protą nepraradusį krikščionį šokiruojantys kunigo žodžiai. Straipsnyje rašoma: „J. Sasnausko manymu, besivystant žmogaus teisėms, reikėtų užtikrinti pagarbą LGBTQ+ bendruomenei – priimti partnerystės įstatymą“. „Partnerystės įstatymas reikalingas, kad tiems žmonėms parodytume pagarbą.“ (…) „Kunigas J. Sasnauskas sako, kad teisė žmogui mylėti ir kurti šeimą yra prigimtinė kiekvieno žmogaus teisė.


Rusakalbiai latviai tapo mažiau palankūs Rusijai. Taip skelbia pribaltikos propogandistai. Bet yra mažas niuansas.


Vladimiro Putino ir Sergejaus Šoigu pareiškimai 10-ojoje Maskvos tarptautinio saugumo konferencijoje


Lietuvoje yra be galo daug pažintinių takų ir dauguma iš jų yra apleisti, o kai kurie palikti likimo valioje. Kodėl taip yra, kodėl jie palikti likimo valioje? Kita tema – Karbauskio festival…„Labiausiai korumpuotas žmogus pasaulio politikoje, Džordžas Sorošas, moka daugeliui politikų, jų skaičiuje tiems, kurie dabar nori šantažuoti Vengriją ir Lenkiją“, - pasakė Orbanas ir nurodė, kad „nėra nieko neįprato tame, kad galima be sąžinės platinti melą apie Vengriją, bet Sorošo pareiškimas apie tai, kad kai kuriose Vengrijos kaimo gyvenvietėse nėra slapto balsavimo, „išeina iš visų rėmų“.


Для того, чтобы правильно оценивать происходящие на фронтах Украины события, нужно понимать, а как выглядит тактика сторон. И в этом материале мы с вами поговорим о тактике ВСУ.


Gyvenu šalia Varnių regioninio parko. Dažnai į svečius atvyksta svečių iš užsienio ir kitų Lietuvos kampelių. Esant geram orui, norisi svečius nusivežti į apylinkes ir jiems kažką parodyti. Nesenai…


Vidaus reikalų ministro įsakymu nuo rugpjūčio 11 d iki gruodžio 28 d. yra išduota 768 leidimų Baltarusijos piliečiams atvykti į Lietuvą ypatingais humanitariniais tikslais, iš jų  – 353 Baltarusijos piliečiai jau yra Lietuvoje, be to, 76 Baltarusijos piliečiai pasiprašė prieglobsčio. Toks vidaus reikalų ministro leidimas išduodamas gavus Užsienio reikalų ministerijos motyvuotą siūlymą dėl užsieniečio atvykimo į Lietuvą dėl ypatingų humanitarinių priežasčių (pvz. dėl susiklosčiusių politinių aplinkybių ar kitokių grėsmių).


Fauci ir Gateso vakcinos eksperimentas žlugo, todėl "Moderna" buvo priversta atsisakyti milijonų dozių.Rusai vėl gaišta laiką ir energiją JAV dominuojamose tarptautinėse organizacijose, nes JT kelia susirūpinimą dėl Ukrainos karinių atakų prieš Zaporožės atominę elektrinę. Kodėl Kremlius mano, kad Vašingtonui ar JT tai rūpi? Kodėl rusai tiesiog nesunaikina Ukrainos artilerijos ar raketų pozicijų, atakuojančių atominę elektrinę?


Ukrainos žurnalistas Anatolijus Šarijus, matyt, neliks be darbo, kol Ukrainoje neišnyks kvailiai ir melagiai. Savo oficialiame Facebook puslapyje Piotras Porošenko pasveikino Ukrainos liaudį su „aukšto mobilumo desantinių pajėgų“ diena. Iliustracija buvo „Ukrainos sakalų“ skrydis. Šlovė Ukrainos oro pajėgoms! Visa bėda, kad tos aukšto pilotažo grupės „Ukrainos sakalai“, kuri taip džiugina „šokoladinį zuikį“, nebėra nuo 2002, o lėktuvai virto „grabais“ ir pūva Nikolajeve.


Ukrainiečiai supranta, kad jų derlius yra tiesiog vagiamas ir Zelenskio valdžia jį pusvelčiui parduoda Europai bei kitoms šalims. Kai kurie ukrainiečiai supranta, kad artėja badas ir sunkūs laikai.…


„JAV ir jų vasalai grubiai kišasi į suverenių šalių politinius procesus, organizuoja provokacijas, perversmus, pilietinius karus, gąsdinimais ir spaudimais priverčia nepriklausomas šalis paklūsti j…


Skandalas! Žemės ūkio ministerija (ŽŪM) išsiaiškino valstybės lėšų grobstytojus! Jūs tik paklausykit!ŽŪM nuosekliai remia kaimo bendruomenes ir kasmet jas kviečia teikti paraiškas gauti valstybės paramą savo projektams vykdyti. Asociacija "Naisių bendruomenė" tokią paraišką pateikė ir gavo 2000 Eur (du tūkstančius eurų) Žolinės šventei organizuoti.I dalis ČIA. Kas sudaro Baltarusijos opoziciją ir kokie Baltarusijos opozicijos tikslai? Baltarusijos opozicijos jėgos nuo pat masinių protestų pradžios aktyviai kūrė struktūras, alternatyvias esamai šalies valdymo sistemai.


Lietuvą masiškai palieka jauni žmonės, dalis jų užsienyje jau įsitvirtino, ten sukūrė šeimas ir pasiliko gyventi. Liberalai (galimai apsirūkę) sugalvojo triuką, kaip būtų galima „atjauninti“ sensta…


Nereikia apsigaudinėti proceso lėtumu. Žinoma norima, kad tai įvyktų tiesiog dabar. Tačiau Didžiajame žaidime taip reikalai nedaromi. Priimami sprendimai ir šie sprendimai po to tampa negrįžtami. Tačiau įgyvendinami jie yra lėtai, nepastebimai. Dešimtmečiais. Kas niekaip neatšaukia jų negrįžtamumo. Pribaltikos šalys jau yra mirusios, tačiau vis dar šypsosi ir mojuoja įvairiaspalvėmis drėgnomis svajonėmis pro į bedugnę skriejančio vagono langą. Tai ir yra reali politika.


Buvęs Valstybės saugumo departamento (VSD) vadovas Mečys Laurinkus perspėjo, kad pastaruoju metu suintensyvėję prieš Lietuvą ir jos valdžios sprendimus nusiteikusių veikėjų veiksmai rudenį tik dar labiau stiprės, o įtakos tam turės ir vis gilėjančios ekonominės šalies problemos.Taip jis tvirtino reaguodamas į už šnipų tinko Lietuvos sukūrimą nuteisto Algirdo Paleckio ir jo bendražygių elgesį. Apie tai M. Laurinkus pasakė „Senukų (Žinių )radijo“ laidoje. „Lietuva susiduria su ekonomine krize po kovido, ją pagilino Rusijos karas prieš Ukrainą, o rudenį ji dar pagilės.


Palaikyk mus Feisbuke

....


....
Paveiksliukai


Video

Orai

Draugai

Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis


....