LDiena.com

Straipsniai skaityti per paskutines...Įsimylėjau Eduardą lygiai taip pat kaip jūs. O meilė akla… Įsimylėjęs tu pradedi ignoruoti visus žmogaus trūkumus ir matai tik gėrį. Matai tik tai, ką nori matyti. Pateisini kiekvieną to žmogaus ve…

Gegužės 23 d. pirmą kartą Lietuvoje vyko Šiaurės grupės (angl. Northern Group) gynybos ministrų susitikimas. Apie tai skelbiama Krašto apsaugos ministerijos pranešime visuomenei „L. Kasčiūnas po Šiaurės grupės gynybos ministrų susitikimo: „Mus vienija bendra grėsmė – Rusija“.Jame dvylikos Europos šalių ministrai ir jų atstovai aptarė saugumo situaciją Baltijos jūros ir Šiaurės Atlanto regionuose, paramą Ukrainai, taip pat NATO viršūnių susitikimo Washington darbotvarkę. Susitikime ministrai pasveikino Švediją, kuri jame pirmą kartą dalyvavo kaip NATO narė.
Vasario pradžioje Lietuvos energetikos ministras Dainius Kreivys įtikinamai įrodė, kad ne tik nesąžiningos žiniasklaidos priemonės, bet ir atskirų šalių vyriausybės nariai gali profesionaliai kurti netikras naujienas. Psask ministro, maždaug pusė elektros energijos, tiekiamos Lietuvai iš trečiųjų šalių, gaminama Baltarusijos atominėje elektrinėje. Remiantis duomenimis, Lietuva jau sumokėjo beveik keturis milijonus eurų už elektrą, pagamintą Astravo AE.
Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis kalbas apie jo prezidentavimo legitimumą pavadino nuobodžiomis ir teigė, kad tai jo labai netrikdo. Vladimiras Putinas dieną anksčiau pareiškė, kad V. Zelenskio legitimumas „baigėsi”. „Ukrainiečiai žino savo Konstituciją, išmano įstatymus. Mes suprantame, kad šie nelegitimaus Rusijos Federacijos prezidento pareiškimai apie Ukrainos prezidento legitimumą, atvirai kalbant, yra nuobodūs, neįdomūs…. manęs tai visiškai nejaudina”, – pakomentavo Volodymyras Zelenskis interviu Kazachstano, Kirgizijos ir Uzbekistano žiniasklaidos atstovams.


Lietuvos ministrė pirmininkė Ingrida Šimonytė pareiškė, kad yra pasirengusi siųsti savo karius į Ukrainą mokymo misijai. Tai ji sakė interviu laikraščiui „Financial Times.“Ingrida Šimonytė sakė FT, kad „ji turi parlamento leidimą siųsti karius į Ukrainą mokymo tikslais - kaip anksčiau pranešė jos vyriausybė - tačiau Kijevas kol kas to neprašė“.I. Šimonytė pripažino, kad Rusija tai laikys provokacija, tačiau pridūrė: „Jei mes galvojome tik apie atsaką Rusijai, negalėjome nieko siųsti. Kas antrą savaitę girdime, kad kas nors bus bombarduojamas“.Šią savaitę Rusija, atsakydama į E.


Melagingomis žiniomis garsėjantis ir "Facebook" socialiniam tinklui skundžiantis straipsnius 15min žurnalistas Vilius Petkauskas ir vėl apsimelavo


Migracija kapitalistui - pigios darbo jėgos šaltinis. Kam vairuotojai lietuviai, reikalaujantys adekvačių atlyginimų, kai galima privežti juodaodžių vergų iš Afrikos. Kapitalistui neskauda galvą dėl to, ką valstybei reikės daryti su įkandin tų vairuotojų atvažiuosiančiais bemoksliais giminėmis, atvykstantiems iš vėlyvojo akmens amžiaus. Priminsiu, kad "baisioje"sovietinėje valstybėje vairuotojus autobusais galėjo vežioti tik aukščiausią kvalifikacijos kategoriją turintys vairuotojai. Dabar tai daro vairuotojai iš labiausiai atsilikusios visuomenės, neturintys jokios ES vairuotojo kvalifikacijos.
Suaugusįjį galima be teismo sulaikyti 48 valandoms. Vaikus atims be jokio teismo, pagal “trojkių“ nutarimus. Pagal kokio nors naudingo idioto anoniminį skundą, kokių net prie ruso nenagrinėdavo – į “anonimkes“ reaguodavo KGB ir GRU tik politiniais klausimais. Klykiantį vaiką laikys nežmoniškose sąlygose pusmetį ir viskas bus pagal nepriklausomos mano Tėvynės įstatymusPasibaigus Rusijos ir Baltarusijos deryboms, Vladimiras Putinas ir Aleksandras Lukašenka padarė pareiškimus žiniasklaidai ir atsakė į žurnalistų klausimus. Žemiau - stenograma iš spaudos konferencijos taikos derybų klausimu (22:30).  V. Matvejevas: Sveiki, Aleksandrai Grigorjevičiau, Vladimirai Vladimirovičiau! Turiu klausimą apie Ukrainą.


Мы уже привыкли к тому, что любое упоминание с высоких трибун о том, что Россия – православная страна у прогрессивной российской общественности вызывает стойкое отторжение. Особое негодование традиционно вызывают слова об уникальности российской цивилизации, «русском мире» и внешнеполитических задачах России. Любая апелляция к Богу и напоминания о великом прошлом и больших задачах, стоящих перед страной, воспринимаются не иначе как проявление сектантства.


Už sukčiavimų priežiūra ir įgyvendinimą rinkimų metu atsakinga Linos Petronienės vadovaujama Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) nutarė pradėti tyrimą dėl signataro Zigmo Vaišvilos Seime rengtų spaudos konferencijų.Kaip žinoma, į visas minėtas spaudos konferencijas buvo kviečiami visi kandidatai į prezidentus, tačiau į kvietimą atsiliepdavo tik valstybės vadovo pareigų siekęs Eduardas Vaitkus. „Sprendimas pradėti tyrimą dėl galimos politinės reklamos priimtas peržiūrėjus ir įvertintus nuo praėjusių metų gruodžio 29 d. Z. Vaišvilos rengtas spaudos konferencijas.Už plėtrą atsakingas Europos Komisijos narys Oliveris Varhelis (Oliver Varhelyi) patvirtino, kad pokalbyje telefonu su Gruzijos ministru pirmininku Iraklijum Kobachidze paminėjo pasikėsinimą į Slovakijos ministrą pirmininką Robertą Fitzo. Komisaras tikina, kad jo žodžiai nebuvo grasinimas. I. Kobachidzė juos laiko šantažu bendro spaudimo fone. Varhelis savo tekste apgailestauja, kad „dalis pokalbio buvo ištraukta iš konteksto“.Šių naujųjų laikų ugningas komjaunuolis komunistas Andrius Tapinas.Beje, o ką čia splėpti? KGB kaip tarnyba buvo visiškai pavaldi komunistų partijai. KGB — tai partijos įrankis, ir jeigu vertinti objektyviai, tai komunistų partijos atsakomybė yra didesnė nei KGB atsakomybė. O juk į tą partiją tada stojo daugybė dabartinio Lietuvos elito atstovų, nuo Dalios Grybauskaitės iki Tapino tėvo.Vaidas Lekstutis savame stiliuje - pradžioje prisiplaka kaip draugas, o po to apšmeižia. Jau dešimtys skirtingų visuomenininkų galėtų tą paliudyti. Naujausias jo taikinys - Eduardas Vaitkus. Žmogus kurį reklamuoti taip veržėsi bei kuris atitiko net 100 000 Lietuvos piliečių požiūrį tapo Lekstučio šmeižtų auka.


Seniai akivaizdu, kad Vakarams įprasta maniera žvelgti į Rusiją iš aukšto nepriklauso nuo kokių nors konkrečių politinių momentų. Pranašumo idėja slypi Vakarų civilizacijos atstovų pasąmonės gelmėse, taip pat kaip ir patologišką siaubą vakariečiams kelianti "rusų grėsme". Vienas iš vakarietiškos pasaulėžiūros ypatumų yra tai, kad viską stengiamasi unifikuoti. Europiečio ir amerikiečio supratimu, visas aplinkinis pasaulis (mokslas, religija, ekonomika, menas ir t.t.) turi būti protingai sudėliot


Gegužės 21 d., antradienį, leidinys „The Moscow Times“ paskelbė, kad Rusijos valdžia ketina pakeisti šalies jūrų sienas su Lietuva ir Suomija Baltijos jūroje. Paskelbta, kad pasienyje su Suomija Rusijos vyriausybė ketina patikslinti koordinates prie Jagrų, Somerso, Hoglando, Rodšero, Malyj Tiuters ir Vigrundo salų, bei prie šiaurinės įplaukos į Narvos upę. Pasienyje su Lietuva Rusija žada peržiūrėti teritorijas palei Kuršių neriją, Tarano kyšulį ir Baltijos neriją. Po šio pranešimo Lietuvos užsienio reikalų ministeriją (URM) gegužės 22 d.


rašomaviršijaMarcusas Lu iš "Visual Capitalist" diagrama (žiūr.žemiau) vaizduoja labiausiai užterštas pasaulio šalis pagal "IQAir" duomenis, suskirstytas pagal vidutinę metinę KD2,5 koncentraciją (μg/m³) 2023 m. Vienetas μg/m³ reiškia mikrogramus kubiniame metre. Kas yra KD2,5?KD2,5 - tai smulkios kietosios dalelės, kurių skersmuo ne didesnis kaip 2,5 mikrometro ir kurios gali patekti giliai į plaučius ir sukelti sveikatos problemų. 2021 m. Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) atnaujino oro kokybės gaires dėl KD2,5.


Daugelis tų, katrie kalba, kad kažkiek supranta Kabalą, pasakytų, kad Pasaulis sukurtas netobulu ir kiekvieno užduotis yra jo tobulinimas. Būtent dėl to jie stengiasi patobulinti viską ir visus, priveisiant visokių laisvųjų mūrininkų ir kitokių markės „Babilonas“ Pasaulio „tobulintojų“. Ar apskritai teisinga yra tokia nuostata? Suprantu jų minčių eigą: „Tobulumui nėra ribų“. Pasaulis juda ir vystosi, ir šis judėjimas neva ir yra tobulėjimo procesas. Na ir būtent Pasaulio netobulumas ir sukuriaRusijos invazijos į Ukrainą pradžioje pasirodė pranešimas, kad Izraelio premjeras Naftali Benetas patarė Ukrainos prezidentui Volodimirui Zelenskiui sutikti su Rusijos ultimatumu ir kapituliuoti, kad išvengti milžiniškų žmonių nuostolių. Vėliau Izraelio premjeras, po kritikos bangos, savo pozicijos išsiginė.


Lenkijos užsienio reikalų ministras Radoslavas Sikorskis (Radosław Sikorski) teigia, kad visos Europos Sąjungos šalys turėtų įvesti pašalpų apribojimus ukrainiečiams, vengiantiems atlikti savo pareigą kare Ukrainoje. Pasak R. Sikorskio, to nepadarius, ukrainiečiai, vengdami vykdyti savo pareigas, ims keliauti iš vienos ES šalies į kitą. „Netikiu, kad žmogus turi teisę gauti pašalpas už vengimą atlikti savo karinę prievolę. Tie, kurie kovoja fronte, taip pat turi žmogaus teises“, - pasakė R. Sikorskis. Ekspertai.


Kelnės pilnos, kvapas bjaurus, bet amerikoniškos marionetės nausėdos ir linkevičiai mėgina nutaisyti optimistiškas minas ir vaidinti laimėtojus.

Kovo 14 d. Rusijos Federacijos ginkluotosios pajėgos, kartu su Rusijos FSB pasienio padaliniais, sužlugdė dar vieną Ukrainos ginkluotųjų pajėgų bandymą prasiveržti į Rusijos Federacijos Belgorodo srities teritoriją, šį kartą Kozinkos pasienio gyvenvietės teritorijoje.


Igoris Kolomoyskis – šiuo metu, matomai, turtingiausias Ukrainos oligarchas, Ukrainos ir Europos žydų bandruomenių ir Žydų Europarlamento pirmininkas, Maidano ir „Pravyj sektor“ įkvėpėjas ir sponsorius, gabus, linksmas ir sąmojingas vaikinas iš Dnepropetrovsko, viešai pasirodydavęs apsivilkęs marškinėlius su užrašu „žydobandera“ ir Menoros atvaizdu.


Guaido, Navalnas, Tichanovskaja ... Saakašvilis klaidžioja po buvusias sovietines respublikas. Šios pavardės jau tapo bendriniais daiktavardžiais. Nepavykę valstybės perversmai pagal senuosius Šarpo (Gene Sharp, Amerikos visuomenės veikėjas, pagarsėjęs knygomis apie nesmurtinės kovos su autoritariniais režimais metodus) modelius provokuoja jų lyderius reikalauti "puotos pratęsimo" naujose realijose. Kol kas nesėkmingai, tačiau priešo gynybos silpnybių ieškoma toliau.


Члены правящей политической партии консерваторов "Союз Отечества - Христианские демократы Литвы" (СО-ХДЛ) считают премьер-министра Ингриду Шимоните наилучшим кандидатом на пост президента страны на выборах в 2024 году. 70 отделений партии завершили выдвижение кандидатур на участие в выборах главы государства.


Prieš 100 metų, 2020-aisiais, lapkričio 17-21 dienomis Musninkų-Širvintų-Giedraičių-Dubingių fronto ruože vyko atkaklios Lietuvos ir Lenkijos kariuomenių kovos, kuriose Lietuva sustabdė lenkų okupantų veržimąsi ir apgynė Lietuvą. Lemiamas buvo Giedraičių mūšis, po kurio kariaujančios šalys, tarpininkaujant Tautų Sąjungai, pasirašė paliaubų protokolą.Internete plinta vaizdo įrašas kuriame matosi, kad galimai Lietuvoje, kaukėti asmenys yra apmokomi žudyti. Mokymų organizatorius - Švedijos pilietis (jau kalbantis Lietuviškai) Jonas Ohmanas teigia, kad vaizdo medžiagoje yra apmokomi Ukrainos kariai iš įvairių dalinių. Neatmetama galimybė, kad yra apmokomos ir prieštaringai vertinamos tokios nacistinės grupuotės kaip "AZOV", "Pravyj Sektor" ar dar kitos fašistinę simboliką ir įdeologiją dievinančios banditų organizacijos.


Politologas Sergejus Kurginianas toliau nagrinėja su koronaviruso sukelta krize susijusias peripetijas. Šįsyk jis aiškinasi, ar saviizoliacija bei karantinas gelbėja, ar žudo, kodėl pandemijos metu slepiama tiesa, ką kalba kovotojai su koronavirusu, kaip ir kodėl politikai pateisinta karantiną, kiek karantinas sumažino mirtingumą nuo koronaviruso. Taip pat laidoje kalbinamas biologinio ginklo specialistas Igoris Nikulinas, pristatoma Nobelio premijos laureato Maiklo Levito biografija (jis pasakoja apie tai, kaip karantinas pražudė žmones). S.


Kad suprasti ką reiškia žodis chamas, mes turėtume žinoti iš ko jis kilo, kur chamai gyveno ir kokia chamų gyvenimo filosofija.


Balandžio 28-29 dienomis, šalia Molėtų observatorijos Labanoro regioniniame parke įsikūrusioje Molėtų krašto muziejaus Etnografinėje sodyboje ir senojoje dangaus šviesulių stebykloje, jau 22-ąjį kartą vyks pirmosios pavasario žalumos šventė Jorė. Atbundanti pavasarinė gamta vėl sukvies gausų būrį šventėjų į didžiausią pavasario šventę, mūsų protėviams buvusią tikraisiais Naujaisiais metais. Jorė prasidės šventine talka: bus atnaujinti ir pirmąja pavasario žaluma papuošti Jorės šventės vartai, Senovinės dangaus šviesulių stebyklos stulpai, Perkūno šventovė. Po talkos visi norintys galės išsikaitinti ir išsiperti apeiginėje kaimo pirtyje.Etnogr
MES VISI ŽINOME nuotraukas ir filmuotą medžiagą, kurioje užfiksuotos krūvos mirusių „žydų“, aptiktų Antrojo pasaulinio karo pabaigoje išlaisvintose „mirties stovyklose“ Dachau ir Buchenwalde, tačiau mums niekada nebuvo pasakyta, kad dauguma tų lavonų iš tikrųjų buvo. žuvusių vokiečių kareivių, kuriuos ten išmetė kaip sudėtingą britų žvalgybos operaciją, o daugelį tų baisių vaizdų nufilmavo ne kas kitas, o siaubo filmų meistras Alfredas Hitchcockas.


Dauguma Vokietijos veiksmų, kurių ji ėmėsi siekdama pažaboti karūną, buvo ne tik beprasmiški, bet netgi žalingi, rašoma portale „Junge Freiheit“. https://jungefreiheit.de/politik/deutschland/2022/regierungs-experte-maskenpflicht-hat-nichts-gebracht/ Tokią išvadą pateikė nauji tyrimai, įskaitant Vokietijos vyriausybės ekspertų tarybos nario atliktą tyrimą. Reinhardas Berneris atliko vadinamąjį meta-tyrimą, kuriame palygino Vokietijoje taikomus apribojimus su ne tokiomis griežtomis priemonėmis kitose šalyse. Medicinos ekspertas daugiausia dėmesio skiria poveikiui vaikams.


Kviečiu paskaityti žiūrovų atsiliepimus. Apsoliuti dauguma labai kritiškai vertininą žOP "šedevrą". https://www.youtube.


ES vadovai iš ketvirtadienio į penktadienį dirbo visą naktį! Žinant EK pirmininko Žano-Klodo Junkerio ligą (chronišką alkoholizmą), galima buvo įtarti, kad gėrė!?  Bet, pasirodo, kad bent iki pusės penkių nakties, jie stengėsi Vyšegrado valstybėms primesti tuos, taip globalistams sorošininkams reikalingus pabėgėlius, nepavyko, V4 atsilaikė. Visa kita bla-bla-bla: sienų apsauga -bla-bla-bla, ir „inkarinės stovyklos – bla-bla-bla ir visa kita taip pat. Visam tam reikalingi pinigai, labai dideli pinigai, naujas biudžetas.


Pribaltikos „valstybėse“, o tiksliau anglosaksų administruojamose teritorijose, yra vienas didžiausių okrainiečių pabėgėlių ir vietos gyventojų santykis.Менеджеры по клинингу? Менеджеры кассового аппарата? Инженеры санитарной обработки? Работники ландшафтного дизайна? Или вы любите жаловаться, что очень устали в офисе? Все профессии нужны. Все профессии важны. Как то так.Subyrėjus Tarybų Sąjungai NATO vadovybė, atstovaujama generalinio sekretoriaus Manfredo Viornerio (Manfred Wörner) užtikrino Ruslaną Chasbulatovą, tuo metu ėjusį Rusijos Federacijos Aukščiausiosios Tarybos pirmininko pareigas, kad Aljansas nesikiš į Rusijos ir NVS vidaus reikalus.Atitinkamas pokalbių stenogramas paviešino Amerikos Nacionalinio saugumo archyvas. Apie tai pranešė leidinys respublika.lt publikacijoje „JAV paviešino 1992 m. NATO pažadą nesikišti į Rusijos reikalus“.


Lietuvos Baudžiamasis Kodeksas neapykantos nusikaltimams prieš katalikus netaikomas? Panašu, jog katalikų bendruomenė mūsų šalyje galutinai perėjo į neginamųjų parijų, iš kurių tikėjimo simbolių ir šventinių apeigų bet koks idiotas ar šiaip niekšas gali nebaudžiamai tyčiotis bei niekinti, padėtį. Su visais archihierarchais ir eiliniais parapijonimis.


Vis labiau aiškėja 2024 m. Lietuvoje vyksiančių Prezidento rinkimų favoritai. Komunistas Nausėda, oficiali Rusijos Federacijos valstybės paslaptis Grybauskaitė, pedofilijos šleifo atsikračiusios Žmonių partijos narė Šimonytė ar nepriklausomas kandidatas Vėgėlė? Toks klausimas vis labiau kankina šalies gyventojus. Nepriklausomas Žmonių partijos portalas paskelbė naujausios apklausos rezultatus. Lyderių lentelėje du aiškus favoritai – tai Gerovės valstybės kūrėjas Gitanas Nausėda ir teisininkas Ignas Vėgėlė. Ekspertai.Priešingai populiariam mitui, moralinio pobūdžio samprotavimai tautų elgesiui tarptautinėje arenoje didelės įtakos nedaro – sprendimus labiau įtakoja išoriškai nematomas pinigų ir geopolitinės įtakos kokteilis. Tad, kai tik pamatote valdančios klasės atstovus pradedant demonizuoti kažkurią šalį, pirmas sau užduotas klausimas turėtų būti „kas gi čia yra pastatyta ant kortos?“ Tuo pačiu laiku Rusija, Kinija, Iranas ir Sirija tapo pažymėtomis šalimis. Kai tik suprasite kodėl – tai įvykiams, dabar v


Šių metų liepos pradžioje Šveicarijos bendrovė „EuroChem Group AG“, kuriai priklauso AB „Lifosa“, inicijavo Lietuvoje veikiančios „Lifosos“ gamyklos laikino konservavimo procesą.„Teigiama, kad sprendimą lėmė Lietuvos sankcijų Rusijai poveikis, dėl kurio tapo neįmanoma vykdyti įprastos ir pelningos veiklos“, - buvo skelbiama publikacijoje „1000 kėdainiškių aktyviai prisijungė prie sankcijų Rusijai – konservuojama „Lifosa“.Vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė Latvijoje susitiko su regiono šalių vidaus reikalų ministrais. Šalys aptarė saugumo padėtį regione ir bendradarbiavimo stiprinimą civilinės saugos ir išorės sienų apsaugos srityse. „Matome nuolatines Rusijos ir Baltarusijos režimų pastangas destabilizuoti mūsų šalių vidaus saugumą ir viešąją tvarką, kelti paniką ir nepasitikėjimą institucijomis.


Iškoduokime mums žiniasklaidos siunčiamas žinutes. Ką mums rodo žiniasklaida ir kas iš tikro slepiasi po šia informacija? Viską jie mums rodo, bet ne visi moka žiniasklaidos informaciją “iškoduoti”. Apie tai ir dar daugiau – vaizdo įraše.Dviejuose ilgalaikiuose tyrimuose nustatyta fibrozės požymių pacientams, kurie patyrė širdies uždegimą po COVID-19 skiepo, rašoma portale The Epoch Times (Epoch Health). Mokslininkai pranešė, kad kai kuriems žmonėms, kurie po vakcinacijos COVID-19 sirgo miokarditu, praėjus daugiau nei metams po skiepo, buvo nustatyti randai širdyje.


Latvijoje toliau sėkmingai šalinama NATO įranga.


Nacionalinis didvyris ar karo nusikaltėlis, teroristas? Iš nuosprendžio Ramanausko Adolfo-Vanago baudžamojoje byloje: Baudž. Byl. Nr. 63-a 1957 m. N U O S P R E N D I S LIETUVOS TARYBŲ SOCIALISTINĖS RESPUBLIKOS VARDU 1957 m. rugsėjo mėn. 24-25 d. LIETUVOS TSR AUKŠČIAUSIOJO TEISMO BAUDŽIAMŲJŲ BYLŲ TEISMINĖ KOLEGIJA Pirmininkaujant Deksniui, Dalyv. L. tarėjams: Olševskiui ir Vaškeliui, Prokurorui Galinaičiui, Advokatui Zaleckiui, Sekretoriaujant Mačiulaitytei, uždarame teismo posėdyje, Vilniuje, išžiūrėjo baudžiamąją bylą RAMANAUSKO Adolfo, Liudviko s., gimusio 1918 m.


Koalicijoje su Latvija Jungtinė Karalystė siųs Ukrainai tūkstančius bepiločių orlaivių. Dronų siuntos bus finansuojamos iš Didžiosios Britanijos karinės pagalbos paketo, apie kurį buvo paskelbta dar sausio mėnesį. Apie tai pranešama Didžiosios Britanijos vyriausybės interneto svetainėje. „Jungtinė Karalystė ir toliau daro viską, kad suteiktų Ukrainai tai, ko jai reikia: šiais metais padidiname savo pagalbą iki 2,5 mlrd. svarų sterlingų ir skiriame 200 mln.


Akivaizdu, jog mūsų ketinimai sutvarkyti alkoholio kontrolės sistemą, skaidrinti farmacijos sektorių, noras mažinti valstybės valdymo aparatą, pažaboti korupciją ir t.t. yra tikrosios priežastys, dėl kurių siekiama sugriauti mano reputaciją ir atitraukti nuo neatidėliotinų darbų. Paliesti milžiniški interesai. Esu išrinktas tarnauti žmonėms ir tai darysiu, nežiūrint į visus bandymus tam trukdyti.Sirijos naujienų agentūra SANA praneša, kad nusiginklavę teroristai ir taikūs gyventojai ėmė trauktis iš Alepo pro specialiai tam nustatytus „koridorius“. „Kovotojai be ginklų, o taip pat grupė sužeistųjų, ligonių, senelių išėjo rytinių Alepo kvartalų šiaurinių priemiesčių kryptimi specialiais koridoriais, kurie buvo atidaryti Sirijos armijos koordinuojant veiksmus su rusų puse“, — pranešė korespondentas iš įvykių vietos.Gerovės valstybės kūrėjas Gitanas Nausėda susitiko su Lietuvoje investuojančios tarptautinės „Citco“ bendrovės vadovų komanda, kuriems pranešė apie neįtikėtinai geras sąlygas investuotojams Lietuvoje. Šiemet bendrovė mini kompetencijų centro Lietuvoje įkūrimo penkioliktąsias metines. Per šį laikotarpį „Citco Lietuva“ tapo vienu didžiausių įmonės padalinių pasaulyje.


Svarbu tai, kad sionistų organizacijos ir Yishuv demonstratyviai nedalyvavo jokiuose protestuose prieš vokiečius, kad nesukurtų kliūčių pasiektiems susitarimams. Šios sąjungos garbei Gebelso potvarkiu buvo nukaldintas atminimo medalis, kurio vienoje pusėje buvo pavaizduota Dovydo žvaigždė, o kitoje - svastika.


Protingai patylėti yra įžvalgu. Ir saugu. Jeigu vadovaujiesi savo protu. Ne nurodymais ir instrukcijomis. Na, ir, žinoma, jeigu užsienio politikos nepaverti manipuliacijų įrankiu vidaus politikoje. Dar svarbi savarankiškumo, savigarbos...Na, tai reiškiasi, Santa Barbara serialas tęsiasi. Paskutinė serija susijusi su nauja Covid atmaina. Šioje situacijoje turiu dvi žinias - vieną gerą, kitą blogą. Pradėsiu nuo blogosios.1. Bloga žinia: naujosios viruso atmainos pavadinimas labai ilgas ir sunkus. Štai jau eina trečia para, bet nekaip nesugebu jo įsiminti. Ir, kas kvailiausia, kad pagal graikų abėcėlės eiliškumą ši atmaina turėjo būti pavadinta labai paprastai – tiesiog „Xi‘.


Skaitau šitą Delfyje ir negaliu savo akimis patikėti: „…Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius ragina institucijas nedelsiant nukabinti karininko Jono Noreikos – Generolo Vėtros atminimo lentą Vilniaus centre, įvertinus jo kolaboravimą su nacių okupantais. Turime principingai reaguoti, iškilus nenuginčijamiems faktams apie atskirų žmonių nederamą elgesį ar kolaboravimą su naciais“, – BNS trečiadienį sakė ministras. „J. Noreikos pavyzdys kaip tik toks ir yra. Jo gyvenimas buvo įvairus, tiesa, kad jis kalėjo


Išankstinio balsavimo metu (antrad, trečiad, ketvirtad) galima balsuoti bet kurioje savivaldybėje.


Kas tokie yra Igno Vėgėlės piarintojai? Vienas iš jų visuomenėje gerai žinomas ,,vilkas" Gintaras Furmonavičius, teistas už korupciją. Kas toks Gintaras Furm...


Prigimtinės teisės, kurios tėra tik dvi, kilę iš įgimto doros suvokimo kurį kiekviena nauja gyvybė jau turi ateidama į šį pasaulį. Visos kitos "teisės" išsivystė savaime, žmonėms gyvenant ir sąveikaujant tarpusavyje. Mano nuomone, mes jau turime įgimtą doros suvokimą ateidami į šį pasaulį, o teises teturime tik dvi-teisę į save ir teisę į savigyną (turiu minty fizinį kūną). Jokių kitų teisių tiesiog nėra; visos kitos žmonių sugalvotos "teisės" kyla iš tų dviejų aukščiau paminėtų, o šios dvi-iš įgimtos doros. Galite tą vadinti aukštesniąja sąmone, begaliniu sąmoningumu arba dievu ar dar kaip nors, tas nėra taip svarbu.| 1970-01-01 | Lietuva | |


Prezidentė yra informavusi visuomenę, kad Lietuvos žmonės kiekvieną dieną susiduria su priešiškos valstybės – teroristinės Rusijos – informacinėmis atakomis, kuriomis, mažai išprususiai ir pažeidžiamai Lietuvos visuomenei, brukamas nepasitikėjimas savo valstybe, istorija ir kariuomene, naryste Europos Sąjungoje, NATO ir t.t. Apie šias atakas kiekvieną dieną kalba ir visa atsakinga įvairių rūšių žiniakslaida. Tačiau, žinia, niekas Lietuvoje, net pati prezidentė, negalėjo pateikti tokių informacTrečiadienį apie 18.30 val. 25 metų marokietis Yasine Kanjaa įsiveržė į San Isidro bažnyčią Ispanijos pietinio Alchesiraso miesto centre. Liudininkų teigimu, jis šaukė islamo kovos šūkį "Allahu Akbar". Jis pareikalavo, kad susirinkę krikščionys atsiverstų į islamą, ir pradėjo ginčytis su kunigu. Tada jis išėjo iš bažnyčios, bet maždaug po valandos sugrįžo, apsiginklavęs mačete, užpuolė dvasininką ir sunkiai sužeidė jį į kaklą. Tolimesnis jo kelias vedė į La Palmos bažnyčią, esančią vos už 200 metrų, kur taip pat vyko pamaldos.


Lietuvos gi seneliai nesikandžioja, kaip anie atsibastę žvėreliai, kur už pusantro tūkstančio ant mūsų sprando sėdi. Gal ir kąstų seneliai, iš tokio šuniško gyvenimo, bet, valdžios ponų laimei, dantų neturi. Penki šimtai eurų, kuriuos valstybė skiria, dabar nepakanka net vienam dančiui protezuoti. Na, o tie keli nuo vaistų likę centai - kruopoms ir makaronams. Dar LRT...rastai ant ausų kelis makaronus kasdien užmeta. Taip ir gyvena išpederastintoje Marijos žemelėje seneliai. Apie pramogasJokių pramogų seneliams nebeliko, kokios pramogos ubagams.Yra edukuotų pas mane komentaruose besididžiuojančių, kad gyvena demokratiškoje, kapitalistinėje, klestinčioje šalyje.


Laisvėje ne tik ,,Azovo" pulko vadai. Laisvėje ir užsienio samdiniai, kurie buvo nuteisti mirties bausme. RF pralaimi informacinį karą ir tai yra FAKTAS!


Tai yra pirmasis konkretus ES sankcijų Baltarusijos valdžios institucijoms ir su jomis susijusiems juridiniams asmenims paketo įgyvendinimo pavyzdys. Akivaizdu, kad po sanatorijos "blokados" Lietuvos konservatoriai bandys įgyvendinti kur kas ambicingesnį tikslą — išvaryti iš Klaipėdos uosto įmonę "Belaruskalij", turinčią dalį kapitalo birių krovinių terminale. Apie tai rašo portalo "Rubaltic.Ru" autorius Aleksejus Iljaševičius.


Tuo tarpu Lietuva labai laukia šių lėšų. Be to, dalis Lenkijos protestuoja prieš abortų draudimą, ir, kaip pažymėjo nauja Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė, Lietuva kaip partnerė ir artima draugė negali užmerkti akių prieš tai, kas vyksta kaimyninėje šalyje.  Tuo tarpu kol kas dar premjeras Saulius Skvernelis pasiūlė susilaikyti nuo kritikos Varšuvos atžvilgiu: "Baigiame susipykti su latviais.
Video, kuriame aš reaguoju į mano draugų susirūpinimą manimi https://youtu.be/RYKhuqSbHqQ?si=B8ReO8IgG5e6VsaJ su žiūrovų klausimais.


Žinoma, kad istoriniai prasimanymai ir falsifikacija yra mėgstamiausias būdas sunaikinti valstybę iš vidaus.


Strateginės aplinkybėsJAV ir Europos šaltiniai skelbia apie Vakarų šalių atstovų pokalbius su Kijevu dėl taikos derybų. Esą vyksta tylūs pasitarimai, stengiantis palenkti Ukrainos vadovybę derėtis su Rusija. Reiškiamas susirūpinimas, jog karas atsidūrė aklavietėje ir nerimaujama dėl Ukrainos galimybių laimėti. Pabrėžiama, jog Rusija turi neribotus gyvosios jėgos ir amunicijos išteklius, tuo tarpu Ukrainoje neva pastebimas visuomenės pasipriešinimas „dėl kai kurių prezidento Volodymyro Zelenskio neterminuotų šaukimo reikalavimų“.


Liberalų sąjūdis nuteistas, o nuteistas už kyšio davimą-ėmimą, pinigų gryninimą, bei darymą poveikį partiečiams !


"Pfizer" COVID-19 vakcinose aptinkamos DNR sekos gali paskatinti naujus teisininkų ieškinius. Advokato teigimu, vienas iš galimų atsakovų yra "Pfizer."  "Pfizer" ir jos partnerei "BioNTech" gali būti iškelta byla dėl to, kad į savo vakciną COVID-19 įjungė DNR seką. Apie tai rašoma JAV portale "The Epoch Times". Visuomenės parengties ir pasirengimo ekstremalioms situacijoms įstatymas, vadinamas PREP įstatymu, iš esmės apsaugo COVID-19 vakcinos gamintojus nuo ieškinių, tačiau bendrovės gali būti teisiamos už "tyčinį nusižengimą", kuris apima veiksmus, atliktus "sąmoningai siekiant neteisėto tikslo".Lietuvos lenkų mitingas prie Amerikos ambasados | V. Morkevičiaus nuotr. Lietuvoje 2013 metais gyveno 154 tautybių gyventojai. Greičiausiai tiek pat tautybių esti ir dabar. 2017 m. iš pagrindinių tautybių lietuvių priskaičiuota 2476,2 tūkst., rusų – 131,0 tūkst., lenkų – 159,5 tūkst. 2017 m. rugsėjo pradžioje Lietuvoje veikė 1056 mokyklos lietuvių mokomaja kalba, 56 – rusų, 76 – lenkų. Dar yra mokykla baltarusių mokomaja kalba, dalis dalykų čia mokoma lietuvių kalba, o žydų Šolomo Aleichemo gimnazijoje viskas vyksta lietuvių kalba.


Вероятность встречи президента США Дональда Трампа и лидера КНДР Ким Чен Ына не так уж и высока, ведь мировому гегемону может быть выгоднее найти предлог отказаться от переговоров, считает эксперт РИСИ Илья Кравченко. «Если эта встреча состоится, выйдет ли Трамп из неё победителем? Отказ КНДР от ядерного оружия, который можно было бы расценивать как успех американцев, маловероятен, ведь Вашингтон не готов идти на уступки, к выводу войск из Южной Кореи. И Пхеньян будет очень сложно убедить в том, что, если он откажется от ядерного оружия, американские войска не попытаются влиять на судьбу режима и элиты Северной Кореи», – полагает политолог.


USA, buvusi Didžioji Britanija, o taip pat JevroSojūzo šalys, greičiausiai, jau artimiausiu metu atsisakys nuo karinės ir ekonominės paramos Okrainai.


Gruodžio viduryje Lenkijos karys Emilis Čečko paliko postą ir, kirtęs valstybinę sieną, pasiprašė politinio prieglobsčio Baltarusijoje. Vasario 10 d. jis, kartu su baltarusių visuomeninės teisėsaugos organizacijos atstovais, surengė spaudos konferenciją. Jos metu lenkų karys pareiškė, kad, gavęs vadovybės nurodymus, kartu su kitais kariais dalyvavo masinėse beginklių pabėgelių žudynėse.
PRISIDĖK prie Liaudies Žurnalistikos!

Pramogos Tiktoke

@ragelskis.laurynas

Mūsų bendruomenė Feisbuke

....


....
Paveiksliukai


Video

Orai

Draugai

Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis


....