LDiena.com

Straipsniai skaityti per paskutines...

Nusižudė dar vienas Klintono bendražygis


Laida, paskelbta youtube platformoje apie tai, kaip kolektyviniai Vakarai Ukrainoje išaugino nacistinę valstybę, kuri tiesiogiai pradėjo kelti grėsmę Rusijos nacionaliniam saugumui.


Kviečiame susipažinti su George Soroso mintimis, išsakytomis Davoso forume gegužės 24 dieną:Rusija įsiveržė į Ukrainą. Tai sukrėtė Europą iki širdies gelmių. Net kai baigsis kariniai veiksmai, situacija niekada nebebus tokia kaip anksčiau. Ši invazija galbūt yra Trečiojo pasaulinio karo pradžia - mūsų civilizacija gali jo neišgyventi.  Invazija į Ukrainą nebuvo netikėta.


Perspėjimas: silpnų nervų žiūrovams rekomenduojame šios laidos nežiūrėti, nes joje atskleidžiama kraupi informacija apie tai, ko kiti neskelbia! PressJazz TV laida 2K+ 2022 05 25


Freska, nutapyta Ukrainoje, Charkovo mieste.Delfi 2022 05 22 paskelbė žinutę, jog Vokietijos intelektualai laišku paragino Italijos, Prancūzijos ir Vokietijos politikus neteikti Ukrainai ginklų, nes tai esą pratęsia karą ir didina pavojų kilti branduoliniam karui, todėl Ukraina turinti siekti paliaubų su Rusija bet kuria kaina. Į tokį laišką, žinoma, galima nereaguoti, kaip situacijai neadekvatų. Bet taip mąstančių yra ne tik Vokietijoje. Todėl svarbu pabrėžti, į kokias vertybes ir  veiksmus šis laiškas iš tiesų orientuoja.


"Tegul kovoja iki išnykimo! .... Šį karą būtina tęsti kuo ilgiau, kad abu neapykantos kupini režimai išsektų ir žlugtų. Ir iš to visi turės naudos...".


Šioje serijoje nelaimingieji iš Ukrainos ginkluotųjų pajėgų 46-ojo šaulių bataliono 2-osios kuopos kariai. Buvo žadėta juos išsiųsti į Zaporožę, bet jie atsidūrė Donbase. Jų broliai iš pirmosios ku…


Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis kritikavo buvusį valstybės sekretorių ir JAV patarėją nacionalinio saugumo klausimais Henrį Kissingerį dėl jo pareiškimų dėl konflikto Ukrainoje sprendimo…


IKITEISMINIAI PERSEKIOJIMAI... PRAŠAU PAGALBOS Taip, esu sirgusi depresija (po didelių netekčių). Ir man dėl to visai NE GĖDA.Lithuanian police star patrol sadist killer Vitalijus Vaitkevičius


Gegužės 24 dieną pasirodė eilinė „LRT tyrimų“, kartu su „DebunkEU.org“, rašliava. Kurioje bandoma, eilinį kartą, painiojant faktus (tyčia?) suplakti skirtingus žmones į vientisą ir, neva tai, priešišką Lietuvai tinklą.


Vokietijoje draudžiama auginti, įsigyti, prekiauti, valdyti, gaminti medžiagas, kurioms taikomas Narkotinių vaistų įstatymas (BtMG)! Tai apima, be kita ko, visas THC turinčias kanapes (sėklos, žolė, hašišas), ekstazis, SPEED, kokainas, LSD, magiškieji grybai, heroinas ir kt. Iš grynai teisinio požiūrio, neteisėtų medžiagų vartojimas iš esmės yra nebaudžiamas, tačiau šiuo atveju paprastai laikoma kad suvartojimas susijęs su narkotikų laikymu ar įsigijimu.


Infliacija Baltijos šalyse pasiekė naujus rekordus


Мой комментарии по поводу отжима церквей Литовских православных на баланс переселенцев из Украины:Indrė Makaraitytė mano atsakymo į jos atsiųstus klausimus taip ir nepublikavo, o jis buvo toks: “Indre Makaraityte, jūs dalyvaujate sąmoksle prieš žmoniją, todėl nesiruošiu atsakinėti į jokius jūsų klausimus.”Kas manęs nepažįstate, bet skaitote apie mane tik G.Soroso propagandos šaltiniuose tokiuose, kaip LRT, 15min ir kt.


Slaptojo kankinimų kalėjimo įkūrėjas, prezidentas Valdas Adamkus neatsiliko nuo oficialios Rusijos Federacijos valstybės paslapties, prezidentės Dalios Grybauskaitės ir kviečia NATO, tame tarpe ir Lietuvą, kuo skubiau tiesiogiai įsikišti į karą Ukrainoje, siekiant kuo greičiau sutriuškinti Rusiją.Gegužės 23 d.


Mariupolio gynėjai paskelbė baigią vykdyti užduotį. Buvo susitarta dėl humanitarinio koridoriaus išgabenti sužeistuosius. Dar buvo likęs ir didokas būrelis vaikų. Atrodytų, kad baigėsi vienas šlovingas ukrainiečių kovos su rusiškaisiais okupantais tarpsnis. Galėtume sakyti, viena šlovinga istorinės sakmės dalis.


„Labiausiai korumpuotas žmogus pasaulio politikoje, Džordžas Sorošas, moka daugeliui politikų, jų skaičiuje tiems, kurie dabar nori šantažuoti Vengriją ir Lenkiją“, - pasakė Orbanas ir nurodė, kad „nėra nieko neįprato tame, kad galima be sąžinės platinti melą apie Vengriją, bet Sorošo pareiškimas apie tai, kad kai kuriose Vengrijos kaimo gyvenvietėse nėra slapto balsavimo, „išeina iš visų rėmų“.


Nusižudė dar vienas Klintono bendražygisĮsijungus Rusijos televiziją dažnam kyla klausimas: „O kur rusai, jei televizijoje, vyriausybėje, estradoje, kine, moksle dominuoja žydai?“ Izraelio Knesete, pavyzdžiui, yra tiek arabų, kokį procentą jie sudaro tarp šios šalies gyventojų. Labai logiškas sprendimas. Net JAV, kur žydai dominuoja valdžioje, juodaodžiams bent jau skiriamos kvotos universitetuose. Rusų intelektualai apie savo šalies sionistinę okupaciją prakalbo dar Boriso Jelcino prezidentavimo laikais.


Amerikiečių politikos veteranas Henris Kisindžeris (Henry Kissinger) paragino Vakarus nustoti bandyti sutriuškinti Rusijos pajėgas Ukrainoje, perspėdamas, kad tai būtų pražūtinga ilgalaikiam stabilumui Europoje, praneša britų „The Telegraph“. Pasaulio ekonomikos forume Davose buvęs JAV valstybės sekretorius ir Šaltojo karo laikų Amerikos suartėjimo su Kinija architektas pareiškė, kad Vakarams būtų lemtinga šio momento įkarštyje pamiršti deramą Rusijos vietą Europos jėgų išsidėstyme.


Atėjo laikas mesti iššūkį nusistovėjusiam požiūriui į karą Ukrainoje. Neteisėtam ir žiauriam Rusijos puolimui žengiant į ketvirtą mėnesį, poveikis Europai, globaliems Pietums ir visam pasauliui jau yra didžiulis. Esame naujos politinės ir karinės pasaulio tvarkos atsiradimo liudininkai.


Remiantis "Viminale" duomenimis, nuo sausio mėn. į Italiją atvyko 17 690 migrantų, t. y. 3 925 daugiau nei per tą patį 2021 m. laikotarpį. Gegužės mėn. buvo užfiksuotas didžiausias skaičius - 6929 atvykėlių, iš kurių 82,7 proc. atvyko 11-20 dienomis. Buvo 1552 nelydimi nepilnamečiai, duomenys atnaujinti iki gegužės 16 d. 2021 m. atvyko 10 053 asmenys, t. y. daugiau nei dvigubai daugiau nei ankstesniais metais (4 687 atvykėliai).


Besitęsiant Achemos darbininkų streikui verta pasidomėti kas valdo tą įmonę. Pagrindiniu smuiku groja Lidija Lubienė, tačiau po 11-12% akcijų turi ir dvi Lubio dukros. Viena jų (nuotraukoje matote) - Viktorija Lubytė. Jai dabar 24 metai.Yra trys scenarijai, kaip gali baigtis Rusijos karinė operacija Ukrainoje, ir kiekvienas iš jų lemtų milžiniškus geopolitinius padarinius. Jei Kremlius būtų akivaizdžiai nugalėtas šiame epiniame susirėmime, greičiausiai pamatytume „vienpolio momento“ atgimimą, nepaisant neabejotino Pekino pasipriešinimo tokiai raidai. Jeigu Ukraina gali būti „nebaigtas reikalas“ Vladimirui Putinui, tai ir Rusijos vieta pasaulio politikoje daugeliui Vakarų šalyse yra toks pat „nebaigtas reikalas“. Ukrainos triumfas leistų prisijaukinti Rusiją ir padaryti ją „namine“.


Artėjame prie 5 etapo 5 etapas: chaoso ir karo padėties įvedimas. (2021 m. lapkritis-2022 m. kovas) ir dauguma žmonių vis dar galvoja, kad grįžtame į normalią padėtį! Kelias į naująją pasaulio tvar…


Ukrainos kariuomenės 58-osios brigados 13-ojo bataliono Ukrainos kariškiai kreipėsi į valstybės vadovą Volodymyrą Zelenskį su kreipimusi, kad jie nenori būti patrankų mėsa. „Esame Ukrainos kariuome…


Nusižudė dar vienas Klintono bendražygis


Tyrėjas: "Padarėme didelę klaidą" dėl COVID-19 vakcinosBenzino kaina degalinėse JAV antrą kartą per savaitę atnaujino istorinį maksimumą ir pakilo iki 4,598 USD už galoną (3,785 litro). Tai liudija atnaujinti duomenys iš ne pelno siekiančios Amerikos a…


Lyties keitimo operacijos pastaruoju metu yra auganti tendencija – atsiranda vis daugiau reikalaujančių šias operacijos leisti atlikti ne tik suaugusiems, bet ir paaugliams ar vaikams. Nepaisant tokių vartojamų pavadinimų kaip lyties rekonstravimo operacija (angl. gender reconstruction surgery) ar lyties keitimo operacija (angl. sex change operation), ši procedūra iš tikrųjų nepakeičia lyties. Kad ir kiek kartų žmogus gultųsi po skalpeliu, jis netaps priešingos lyties, kadangi ją lemia genetika.


Po Indrės Makaraitytės LRT tyrimų ir bandymų visus Lietuvos patriotus suvienyti ir paversti „penktąja kolona“, nutarėme atlikti tyrimą ir mes, apsivieniję į LAISVOS, NEPRIKLAUSOMOS LIETUVOS (toliau…


"Kai pasensiu, išvažiuosiu prie jūros ir tapsiu švyturio sargu" Nuo senų laikų švyturiai jūrininkams, išsiruošusiems į tolimą kelią buvo geras ženklas. Ir nors šiandien jais mažai kas besinaudoja, švyturiai iki šiol išlieka stulbinančiais žmogaus išradingumo ir architektūros meno pavyzdžiais. Šiuose kadruose surinkti patys atspariausi jūros sargai, atlaikę ne vieną audrą ir išgelbėję ne vieną šimtą gyvybių.


„Jūs pažinsite juos iš vaisių“ Mt 7, 15–20 Turime neadekvačią valdžią, kurią gavome, manau, tobulindami švietimo ir mokslo sistemą pagal sorošinius lekalus. Pasekmė – valdžioje turime bandą bukolaurų, kurie net nesuvokia, kokie  bukapročiai jie yra iš tikrųjų, į kokią katastrofą jie atvedė Lietuvos valstybę.Džošua Brauderis (Joshua Browder) ėmėsi kurti sistemą pakeičiančią teisininkus, kai pradėjo gauti pernelyg daug baudų už neteisingą automobilio parkavimą. Dabar žmonės su jo nemokamos paslaugos pagalba laimi teismuose. O programuotojas turi naują tikslą – privesti prie bankroto kompanijas, kurios kaltos dėl asmeninių duomenų nutekėjimo. Britui Džošua Brauderiui šiuo metu 21-eri, jis mokosi Stenforde. Prieš trejus metus jis nusprendė sukurti sistemą, kuri be teisininkų pagalbos padėtų bet kuriam žmogui kovoti už savo teises.


which underlies the New World Order was again exposed in the last few months by another brave whistleblower. Australian woman Fiona Barrett showed a ton of courage in going public at a Sydney press conference in October 2015 and naming names. Fiona, a former victim of Satanic ritual abuse and part of an international VIP pedophile ring, not only exposed the existence of the Satanic pedophilia network and its international child trafficking ring, but actually named 3 former Australian Prime Ministers and 1 former US President as perpetrators. She reveals that this network, composed of famous actors, celebrities, judges, politicians and other h


Denacifikavimas man nėra jokia naujiena. Pirmą kartą mane denacifikuoti bandė mokykloje, kai aiškino, kaip atsilikusią lietuvių tautą ištempė didžioji sesė, kokia puiki rusų kalba, kokia baudžiauninkų kalba yra lietuvių, kaip neišvengiamai pereisime prie kitos kalbos. Bet koks savęs, kaip lietuvio, supratimas ir demonstravimas prilygo nacizmui, kurį esą įkvepia iš užsienio ateinantys nurodymai.


Izraelio valdžia atmetė Vašingtono prašymą leisti Berlynui tiekti Ukrainai prieštankines raketas, pagamintas Vokietijoje pagal Izraelio licencijas ir technologijas. Apie tai trečiadienį rašo Amerik…


Žydai vėl nužudė žmogųUSA ir Didžioji Britanija planavo surengti pavojingą karinę provokaciją prieš Rusijos Federaciją.


Seimas jau pritarė Transporto lengvatų įstatymo pataisoms, kuriomis siūloma nustatyti 50 proc. lengvatą vienkartiniam arba terminuotam vardiniam važiavimo tarpmiestiniais autobusais bei traukiniais bilietui visiems mokiniams, kurie mokosi mokyklose pagal bendrojo ugdymo programas. Šiuo metu įstatymo pataisa perduota svarstyti šalies Vyriausybei, kuri pateiks išvadas dėl lengvatos kompensavimo galimybių iš šalies biudžeto. Kaunietės Astos Kuktienės šeimoje auga trys vaikai. Ikimokyklinukui važiavimas tolimojo susisiekimo autobusais nekainuoja, negalią turinti dukra naudojasi 80 proc.


Kas kas tiesiog dabar vyksta prie Lenkijos sienos? Kaip Lenkijos vyriausybė bando užmaskuoti esamas problemas? Pabėgėlių sušaudymai Lenkijos teritorijoje: tiesa ar prasimanymas? Kiek žmonių užkasta miške?


Kodėl telšiškė Virginija Smilgytė tapo persona non grata? Kodėl jos  nepageidauja Telšių miesto valdžios atstovas Valentinas Bukauskas? Atseit, todėl, kad   apšmeižė Seimo narį V. Bukauską, jo sūnų Simą ir Telšių m. vyr. prokurorės sūnų Martyną Armalį. Kodėl atsisakė baudžiamosios bylos už šmeižtą ir perkvalifikavo į  nusikalbėjimą?  1-os kategorijos teismo psichiatrė ekspertė Nadežda Mačiūnienė Telšių apylinkės teisme nutarė antrinti tai, ko pageidavo įtakingi asmenys.


Aš dabar galvoju - o ką Lietuvoje daro VSD, jei visus valstybės priešus registruoja LRT, bet kažkaip be rezultato.- niekas nesėda, nieko net neapklausia, niekuo net nesidomi. Jau trečią kartą stengiasi - pripaišo begalę grafikų, gudriai supainiotų ryšių, ištraukia iš po matraco net 2015 metų VSD ataskaitas... ir viskas veltui.Man neteko nuotraukoje pavaizduotų valdžios ponų matyti su lietuviškais tautiniais rūbais, man neteko su lietuviškais tautinias rūbais matyti nei vieno Lietuvos atstovo Eurovizijos konkurse, šios delegacijos vadovo. Niekada!


Nuolatos mums kartojama, kad turime vispusiškai remti Ukrainą, nes ji mus gina. Ta proga prisiminiau poetę Salomėją Nėrį, jos eilėraštį, kurio dvi eilutes ir panaudojau savo straipsnelio pavadinimui. Salomėja Nėris, nešusi Lietuvai saulę iš Maskvos, tikėjo, kad mus gina milžinė TSRS. Tiesa, mus gindama TSRS stipriai laikė už gerklės. Kaip sakė poetas Maironis: „Rankà mus spaudžia geležinė, Krūtinę apkala ledais“ („Užtrauksme naują giesmę“, Maironis, 1927).


Holodomoras iki šioliai vakarų valstybėse nėra pripažintas genocidu . Akivaizdu, kad kapitalizmas ir komunizmas – tai dvi tos pačios žydiškos monetos pusės.Šiandienos Vakarų demokratija yra marksizmo pirmtakė, be kurios jis būtų neįsivaizduojamas. Ji pasaulio marui suteikia kultūrą, kurioje gali plisti jo bakterijos. Dėl komunistų partijos veiksmų vos per kelerius metus žuvo apie 14,5 mln. žmonių – daugiau nei jų neteko visos Pirmajame pasauliniame kare dalyvavusios šalys.


Didžiausias būdavo pagyrimas - būti šauniam, nesiklausyti jų muzikos, varomos per televizijos dėžes, turėti savo nepriklausomą pasaulį ir autoritetus, gitaras, pirktas Rygoj ir Liuksemburgo radiją naktimis prie nurimusio ežero, atskirą, jauną ir pogrindinį gyvenimą, roko kvadratus su savadarbe aparatūra ir seniams jau prarastas, paprastas ir tikras vertybes.


Mus pasiekia dar vienas didžiosios žiniasklaidos straipsnių ciklas, įtikinėjantis, kad tie, kuriems nerimą kelia LGBT judėjimo taikymasis į vaikus, yra pamišę, fanatiški arba tokie ir tokie. Nerimaujantys dėl LGBT vykdomos kolonizacijos beveik visose kultūros erdvėse, yra siaubingai sveiko proto.Šiomis dienomis Lietuvoje siekiama įteisinti homoseksualiais santykiais paremtas civilines sąjungas ar partnerystes. Dėl šių iniciatyvų susirūpinę kunigai Arnoldas Valkauskas, Algirdas Toliatas ir Gabrielius Satkauskas kviečia tikinčiuosius dalyvauti maldos devyndienyje nuo gegužės 20 d.Kviečiama kartu melstis už tai, kad įstatymų leidėjai įstatymuose išsaugotų tiesą apie šeimą.


VILNIAUS IR LIETUVOS METROPOLITO INOKENTIJAUS ATVIRAS LAIŠKAS LIETUVOS RESPUBLIKOS MINISTREI PIRMININKEI INGRIDAI ŠIMONYTEI Jos Ekscelencijai,Poniai Ingridai Šimonytei,Lietuvos Respublikos Ministrei Pirmininkei Gerbiamoji Ministre Pirmininke Ingrida Šimonyte! Labai sutrikę skaitėme oficialioje Konstantinopolio patriarchato svetainėje paskelbtą naujieną iš kurios seka, kad Lietuvos Respublikos ambasadorius Turkijoje Ričardas Degutis gegužės 18 dieną susitiko su patriarchu Baltramiejumi.


Monkeypox Was a Table-Top Simulation Only Last Year


Для того, чтобы правильно оценивать происходящие на фронтах Украины события, нужно понимать, а как выглядит тактика сторон. И в этом материале мы с вами поговорим о тактике ВСУ.


Donaldas Trumpas teigia, kad buvusio Hillary Clinton kampanijos vadovo parodymai, kuriais ji pati sutiko pasidalyti, nors informacija buvo neįrodyta, yra „vienas didžiausių politinių skandalų istorijoje“. Duotuose parodymuose advokatas kaltino buvusį prezidentą dėl slaptų ryšių su Rusijos banku.D. Trumpas tokius komentarus išsakė po to, kai Robby Mook'as davė parodymus gindamas buvusį H.„Paviešintas LRT tyrimas: "Lietuvos "penktoji kolona: Rusijos propagandą platina šeimos gynėjai, sektos ir knygų apie Staliną leidėjai".Kažkodėl tokia išvada padaryta partnerystės Įstatymo pateikimo išvakarėse, artėjant lemtingajam balsavimui Seime ketvirtadienį. Visi kas prieš partnerystę - Rusijos draugai, sektantai, valstybės priešai.


Vakcina nuo raupų gali sukelti pasaulinę raupų (vakcinos) epidemiją


Gėda, labai gėda stebėti Seimo darbą. Slapukauja kaip vagiliaujantys paaugliukai.Viktorija Čmilytė tikrai žino, kad Civilinės sąjungos klausimas yra vienas svarbiausių ir keliančių didžiausią susidomėjimą visuomenėje.


Jis su šeima kelis kartus buvo apsilankęs mūsų picerijoje. Pasirodė nuoširdus ir geras žmogus. Vis paskambindavo pasidomėti kaip laikomės, siūlėsi padėti, jei nebesugebėsime atsilaikyti. Ne visi turbūt žinote, bet sistema jo atžvilgiu padarė labai daug baisių dalykų, tad jam nebeliko nieko kito kaip kovoti už save ir savo šeimą.


Palaikyk mus FeisbukePaveiksliukai


Video

Orai

Draugai

Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis