LDiena.com

Straipsniai skaityti per paskutines...

„FAINA KUKLIANSKI TURI ATSISTATYDINTI. Faina Kuklianski savo keistais pareiškimais ir neetišku politiniu spaudimu provokuoja tautinę neapykantą Lietuvoje. Po savo viešo pareiškimo "aš jums pasakysiu labai atvirai: žydai nekenčia lietuvių daugiau, negu lietuviai žydų", ji turėjo iš karto atsistatydinti iš žydų bendruomenės vadovės pareigų.Lenkija išdavė aplinkosaugos leidimą statyti pirmąją atominę elektrinę savo teritorijoje. Minėta atominė elektrinė bus pastatyta Baltijos jūros pakrantėje.


1. Seimo rinkimų įstatymo pakeitimas, kad jis neprieštarautų Konstitucijai – vienas rinkėjas – vienas balsas. 2. Rinkimų balsų skaičiavimo pertvarka. VRK centrinis balsų skaičiavimo kom…


Po pirmųjų dviejų laidų apie Bulgariją (I dalis spausti ČIA, II dalis spausti ČIA) didelė dalis žmonių buvo pasimetę – kas nutiko Vaidui ir Eglei, kad jie tapo tipiniais “zombiais”, televizoriaus praplautomis smegenimis? Atsakymas ir daugiau vaizdų iš Bulgarijos – kaip atrodo kaimai, kaip atrodo miesteliai – šiame vaizdo reportaže.Po viešnagės Niujorke, Svetlana Tichanovskaja, Lietuvos Seimo pripažinta Baltarusijos prezidente, rugsėjo 21 d. davė interviu "Amerikos balso" žurnalistei Viktorijai Kupčineckai. Pažymima, kad Tichanovskajos štabas dabar yra Lietuvoje, o Baltarusijoje neseniai baigėsi jos teismo procesas, kuriame ji už akių buvo nuteista 15 metų laisvės atėmimo bausme už "ekstremistinę veiklą". Interviu pilnas tekstas yra paskelbtas "Amerikos balso" portale ir pavadintas "Baltarusiai pasiryžę ryžtingiems žingsniams". Interviu Svetlana Tichanovskaja sako: ...


Lenkijos ekonomika išgyvena nuosmukį, rašo Gazeta Wiborcza. Tai patvirtina ir Pagrindinės šalies statistikos tarnybos duomenys. Rezultatas buvo prastesnis, nei tikėjosi analitikai.  Pramonės gamyba…


Kas bus po sienų ES sienų uždarymo nuo Baltarusijos ir Rusijos Federacijos? Kokia Pabaltijo ateitis?


Per raketų ataką prieš Juodosios jūros laivyno būstinę Sevastopolyje žuvo vienas kariškis.


Šį kartą pakalbėkime apie Lietuvą gelbėti bandančią Eriką Švenčionienę ir ją supančius vyrus. Daugelis jau, turbūt, žinote Kazimierą Juraitį ir jo buvimą “viskuo”: nuo karaliaus, induisto, krikščionio iki pagonio, bei jo vis dar didelį norą tapti politiku.https://www.youtube.com/watch?v=WVsgT-Dwrug G. Nausėda ir pilietybės atėmimas iš M. Drobiazko: kaip šioje istorijoje atrodo prezidentas? Kas rašo scenarijus Lietuvai? „Giluminė valstybė“ - abstrakcija ar vis dėlto žmonės su pavardėmis ir banko sąskaitomis? Lietuva besikeičiančiame geopolitiniame pasaulyje? Be užsienio agentų įstatymo suverenitetas neįmanomas?  Apie tai Komentaras TV laidoje kalbasi žurnalistė Giedrė Gorienė ir teisininkas Erikas Pavlovičius. 2-as video.


Ką galėtų pakeisti nesisteminis prezidentas ar partija seime, kad ir turėdama visas vietas, bet neturėdama viso to užnugario apie kurį rašiau auksčiau?


Разведчики ВС РФ уничтожили переданный Украине танк Leopard с полностью немецким экипажем из военнослужащих Бундесвера, сообщил РИА Новости командир разведгруппы.


Slovėnijoje įvesta amnestija už Kovid pažeidimus, kurie vėliau buvo pripažinti prieštaraujančiais Konstitucijai. Liublianos parlamentas trečiadienį priėmė įstatymą, kuriuo panaikinamos pandemijos metu už apribojimų pažeidimus taikytos nuobaudos. Jau sumokėtos baudos bus grąžintos kartu su proceso išlaidomis. Kairiųjų liberalų vyriausybė nori atkurti piliečių pasitikėjimą teisine valstybe. Įstatymą parlamentui pavasarį pateikė liberalų premjero Roberto Golobo vyriausybė. Pagal įstatymą visiems, kuriems buvo skirtos baudos, bus grąžintos visos sumokėtos ar konfiskuotos baudos.


Britanija grįžta prie prigimtinės lyties sampratos 2023, 23 rugsėjo, 20:59 | kategorija Ideologija | atsiliepimų (3) | peržiūrų 73 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai Didžioji Britanija grįžta prie prigimtinės lyties – berniukai nebegalės užsimanę tapti mergaitėmis, o mergaitės berniukais. Mokyklose nebebus pripažįstami jų įvardžiai ir vardai neatitinkantys tikrosios lyties. O juk visai neseniai buvo privaloma mokinį vadinti tuo, kuo jis nėra, bet nori būti. Tie laikai eina į praeiti, apie ką rašo britų „The Times” leidinys.Geopolitinė padėtisVakar Jungtinės Tautos Generalinėje Asamblėjoje klausėsi vyriausiojo užsienio terorizmo ministerijos atstovo iš karo nusikaltėlių valdomos Rusijos kalbos. Sergejus Lavrovas kaltino JAV ir Vakarus dėl karų ir kitų pasaulio negandų, tačiau vengė kalbėti apie Rusijos vykdomą plataus masto agresiją ir genocidą Ukrainoje. Šį kartą FSB pasakų departamentas, ruošdamas Lavrovui kalbą, per daug vargo neturėjo: surašė esminius dalykus, kuriuos daro Rusija ir vietoje jos pavadinimo įrašė „JAV ir Vakarai“.


Lietuvių Vaido ir Eglės (pavardės redakcijai žinomos) pora, nusprendusi praleisti savaitę poilsio Bulgarijoje net neįsivaizdavo, kokius spąstus jiems paruošė ši Europos Sąjungos valstybė!Grupė kongresmenų ryžtingai atsisakė suteikti pagalbą Ukrainai, apie tai praneša naujienų portalas „Breitbart“. Šią iniciatyvą pasirašė beveik trys dešimtys JAV Senato ir Atstovų rūmų narių.  Bevei…


Ką manote apie faktą, kad 63% jaunų vyrų Amerikoje yra vieniši? Ar įmanoma, kad globali ekonominė krizė sustatys viską ''į vietas''?Nors Lietuvoje ir dalyje Europos dominuoja save antirusiškomis įsivardinančios politinė jėgos, tačiau jų politika duoda priešingą rezultatą negu jie deklaruoja siekiantys.


Информационный листок о полевых почтовых расходных материалах за применение сил ДЭУ "расширенное прямое присутствие" (eFP LTU) на месте дислокации РУКЛА (Литва ) и в ВИЛЬНЮСЕ временно развернуты силы усиления ДЭУ Полевой пост обычно используют военнослужащие Германии, находящиеся на службе или в рамках учений за рубежом.


Jungtinės Tautos (JT) Lietuvai vis primena Lietuvai dėl Landsbergių bendruomenės lyderių sugalvotos ir gražiai pavadintos „migrantų apgręžimo politikos“.„Šita kritika tęsiasi nuolatos, čia nėra kažkokie nauji dalykai“, – apie dar vieną kritikos iš JT bangą teigė vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė, skelbiama nepriklausomo Žmonių partijos portalo, kuris cituoja nepriklauosomo Kurlianskio žiniakslaidos tinklo televiziją LNK, publikacijoje „Lietuva purtosi nuo griežtos JT kritikos: tegul tariasi su Lukašenka“.


HOW TO HIRE A CONTRACT KILLER: We specialize in providing criminal services worldwide, our specialization is contract killings and the arms TRADE. We leave beacons about ourselves on the Internet, so that any interested person can find us from anywhere and hire a killer deep web. We perform our work worldwide in any civilized country, we act on the Territory of the any country all over the world. This is a kind of criminal tourism for us.


Варшава планирует построить свою первую атомную электростанцию на побережье Балтийского моря к 2033 году. Строительство начнется в 2026 году.Tamsusis internetas nupirkti mirtį pas killerius seimo nariams valdininkams ir jų vaikams


Nors Lietuvoje ir dalyje Europos dominuoja save antirusiškomis įsivardinančios politinė jėgos, tačiau jų politika duoda priešingą rezultatą negu jie deklaruoja siekiantys.


Gerovės valstybės kūrėjas Gitanas Nausėda, iki šiol neatsimenantis, ar išstojo iš TSRS komunistų partijos, ar neišstojo, susitiko su Los Andželo lietuvių bendruomene ir diskutavo apie Lietuvos aktualijas, lietuvybės puoselėjimą ir pilietybės išsaugojimą. Valstybės lyderis pabrėžė, kad Lietuvai yra svarbus kiekvienas lietuvis, kad ir kur pasaulyje gyventų. „Lietuva yra ten, kur yra bent vienas ją mylintis lietuvis. Tad Lietuva yra visas pasaulis, ji yra milžiniška, kol mūsų širdyse dega meilė jai, kol ją branginame, kol su ja siejame savo ateitį, kol jos pasiilgstame“, - atskleidė G. Nausėda.


Dyzelino kainos Europoje išaugo 5 proc., Rusijai įvedus laikiną benzino ir dyzelino eksporto apribojimą, siekdama stabilizuoti vidaus rinką. Apie tai ketvirtadienį pranešė britų laikraštis The Guar…


Rugsėjo 13 d.Baltarusijos Prezidentė Svetlana Tichanovskaja, pripažinta Lietuvos Seimo ir Lietuvos valstybės išlaikoma, viešėjo Europos Parlamente, kur buvo priimta aaS. Tichanovskaja EP paskelbė, kad kitais metais Baltarusijos demokratinės jėgos turėtų pradėti išduoti savo pasus, kurie taptų tremtyje gyvenančių baltarusių kelionės dokumentu. Ji pridūrė, kad netrukus kreipsis į ES vyriausybes, kad jos pripažintų šį naują kelionės dokumentą.Vakar Italijos visuomenę sukrėtė žinia, kad afrikiečių antplūdį į Italiją finansuoja Vokietijos vyriausybė.  Vokietijos užsienio reikalų ministerija finansuos du projektus, skirtus padėti migrantams sausumoje ir jūroje Italijoje.  Italijos vyriausybė išreiškia "didelę nuostabą" dėl to, kad Vokietija yra pasirengusi skirti finansavimą projektui, kuriuo siekiama padėti migrantams sausumoje Italijoje, o kitą finansavimą - nevyriausybinei organizacijai, kuri gelbėja jūroje. Italijos vyriausybė, žada nedelsdama kreipsis į Vokietijos valdžios institucijas dėl paaiškinimų.


Nėra skirtumo, kokių pažiūrų masė laikosi, o kokių ne. Masei gali būti suteikta intelektinė laisvė, nes ji neturi intelekto.


Geopolitinė padėtisLenkijos ministras pirmininkas Mateušas Moravieckis penktadienį Ukrainos prezidentui Volodymyrui Zelenskiui liepė „neįžeidinėti“ lenkų ir taip pratęsė kietą retoriką, kilusią nesutariant dėl grūdų ir kitų žemės ūkio gaminių iš Ukrainos eksporto. Praėjusią savaitę Lenkija nusprendė pratęsti draudimą importuoti ukrainietiškus grūdus, o V. Zelenskis Jungtinių Tautų Generalinėje Asamblėjoje Niujorke pareiškė, kad tuo metu, kai Kijevas stengiasi išsaugoti sausumos kelius grūdų eksportui, kelių valstybių „politinis teatras“ dėl grūdų importo tik padeda Maskvai.


Stebint pretendentų į politinį, kultūrinį ir socialinį elitą retoriką kyla klausimas: kada? Kada Lietuvos viešajame gyvenime tapo norma kuo šlykščiau ir įžūliau kalbėti ir elgtis, kada tai imta laikyti šaunumu? Gatvės ir kalėjimo subkultūrose, ko gero, taip buvo visada. Klausimas kitas – kada ši norma prasismelkė į bendrąjį viešąjį diskursą, o ypač – į sluoksnį, pristatomą kaip aukštuomenė? Tik apčiuopę reiškinio šaknis galėsime atsakyti, iš kurios pusės pradėti spręsti problemą.


"Gana yra gana" atėmė pilietybę iš čiuožėjos. Kas už jo stovi? A. Jį išrinkę Lietuvos žmonės B. Komisijos, nustačiusios, kad pilietybę galima atimti dėl čiuožimo, nariai C. GlobalistaiZelionka vakar, stovėdamas prieš JAV’ų senatorius pareiškė, kad jei Okraina negaus ginklų iš JAV’ų, ji pralaimės karą.


Autorius yra istorijos mokytojas, Nacionalinio susivienijimo valdybos narysEsu senas istorijos mokytojas. Kadangi esu senas, mano gyvenimiškoji patirtis leidžia atpažinti dalykų pasikartojimus. O kartojasi jie, nes ir vėl siekiama dar sykį prievarta pakeisti natūralią žmogaus prigimtį. Toks eksperimentas jau buvo sovietmečiu. Jis nepavyko, bet kaina jo buvo tokia, kad dar iki šiol ne viskas sumokėta... Vis dar mokame, prisiimdami dar vieną įsiskolinimą ateičiai.


JAV senatorius-veteranas Bobas Menendesas laikinai atsistatydino iš įtakingo rūmų užsienio santykių komiteto vadovo pareigų, nes kaltinamas kyšininkavimu. Teisingumo departamento prokurorai teigia, kad R. Menendesas ir jo žmona priėmė šimtus tūkstančių dolerių, mainais už pagalbą Egipto vyriausybei. Pora kaltinimus neigia. Senatorius atmetė kolegų demokratų iš jo gimtosios Naujojo Džersio valstijos raginimus atsistatydinti. Ekspertai.eu primena, kad Seimo Užsienio reikalų komiteto pirmininkas Žygimantas Pavilionis anksčiau ne kartą yra skelbęs, kad R.


www.laikmetis.ltVienas mano mėgstamiausių ir, mano galva, geriausiai iliustruojančių šiandieninę mūsų valstybės situaciją anekdotų yra apie daržinę ir komunizmą. Gilus sovietmetis. Kolūkio susirinkimo darbotvarkė: pirmasis klausimas – daržinės statyba, antrasis – komunizmo statyba. Kadangi daržinei nėra lentų, iš karto pereita prie antrojo klausimo.  Ginčai dėl gyvenimo įgūdžių programos verda ir kunkuliuoja.


Для многих станет сюрпризом тот факт, что значительное количество поляков одобряет политику Кремля. Тем не менее, было бы странно, если бы поляки продолжали дружно оставаться на стороне США — после всего того, что американцы сделали с Польшей за последние десятилетия. Давайте задумаемся, что выиграла Польша от распада СССР? Население страны постоянно сокращается из-за того, что поляки уезжают работать в страны Западной Европы и США. С политической точки зрения гордая некогда Польша превратиласьapygardos teismasTeisėjas išteisinamąjį nuosprendį motyvavo proporcingumo stoka atsižvelgiant į mažėjantį užsikrėtimo atvejų skaičių ir per tą laiką paaiškėjusį šalutinį poveikį. Bad Kissingeno apygardos teismo atstovas spaudai antradienį sakė, kad raštiško motyvų pareiškimo dar nėra. Kaltinamajame akte teigiama, kad 33 metų karys 2022 m. sausio mėn. dalyvavo mokymuose pėstininkų mokykloje Hammelburge, Žemutinėje Frankonijoje.


Internete plinta švietimo ministro pasisakymas, kad jis nežino, kiek yra lyčių ir kaip į šį klausimą turėtų atsakyti vaikams mokytojai. Nežino, nes ne ekspertas. Žmonės pagrįstai juokiasi, kad čia tas pats, kaip nežinoti, kiek yra 2×2, nes nesi matematikas. Visgi juoktis vėlu ir maža. Reikia susirūpinti. Nes lyčių yra dvi ir tik dvi – vyrai ir moterys. Visa kita, kas vadinama lytimis, yra būklės ir diagnozės, reikalaujančios pagalbos.


pranešėRugsėjo 18 d. Lenkijos ambasadorius prie Europos Sąjungos Andrzejus Sadosas paskelbė, kad ES žemės ūkio politikos klausimai bus aptariami tarp 27 valstybių narių. Lenkija kartu su Vengrija ir Slovakija nebedalyvaus Europos Komisijos koordinacinės platformos dėl Ukrainos grūdų darbe. Prieš kelis mėnesius sukurta platforma buvo skirta pernelyg didelio grūdų importo iš Ukrainos problemai spręsti.


Visi nuo vaikystės žino, kad gerti ir rūkyti kenksminga. Bet į klausimą: «Kodėl?» atsako ne visi. Mes atsakysime. Alkoholis yra galingas žmonių pavergimo ginklas. Šio ginklo jėgą akivaizdžiai rodo Amerikos užkariavimas, kai atvykę užkariautojai kovojo su vietiniais gyventojais indėnais. Sveika psichika ir kartu su ja einanti nuojauta indėnus darė nenugalimus. Europiečiai atsivežė per amžius patikrintą ir gerai veikiantį «ugninį vandenį». Iš pradžių indėnus pripratino girtauti, o po to jiems įte


Pasipylė grasinimai litukrijos (anksčiau žinomos kaip Lietuva) seimo, kurio nariai patys demokratiškiausi ir protingiausi visoje Žemės planetoje, nariams.Konferencijos vaizdo įrašo kadras „X” socialiniame tinkle (buvęs „Twitter”) paskelbtas šokiruojantis Japonijos profesoriaus Fukušimos (Masanori Fukushima) pranešimas spaudos konferencijoje, susijęs su žala, patiriama po vakcinacijos. Pati konferencija paskelbta pilna apimtimi, oficialiame tyrimo grupės JSVRC puslapyje japonų kalba (puslapyje skelbiami duomenys nesunkiai išsiverčia su google vertėju) Pranešimo teksto, paskelbto infa.lt puslapyje (toliau) originalą rasite žemiau, kuris yra kalbos vaizdo pranešimo transkripcija, išversta į anglų kalbą. Prof.


Susitikome su Vaidu Žemaičiu Lekstučiu pasižvalgyti po Lietuvos klestėjimą ir didybę menantį Verkių dvarą...


Pastaruoju metu prieš “Didįjį šeimos gynimo maršą 2021“ prasidėjo ir stiprėja puolimas socialiniuose tinkluose ir sisteminėje žiniasklaidoje. Nors į daugelį klausimų jau esame ne kartą atsakę savo tekstuose ir laidose, siekdami išvengti žmonių sąmoningo klaidinimo dar kartą paaiškiname savo tikslus ir siekius.


Šalies konservatorių ir liberalų hibridai nestabdo. Vos per trejus metus šalies ekonomikai pakenkti pavyko, energetikos sektorių privatizuoti ir pelnytis iš Lietuvos žmonių pavyko, pasityčioti iš lietuvių kalbos pavyko, išsityčioti iš J. Marcinkevičiaus irgi pavyko, niekinti šeimą taip pat dedama daug pastangų. Tuoj bus vaikai paversti narkomanais, jų tėvai apkrauti mokesčiais… Tačiau tai, dar ne viskas. Ši valdžia puikiai suvokia, kad nukirsti medžio nepakanka, jį reikia išrauti su šaknimis, todėl ėmėsi mokytojų.


propagandinė technika, kuria naudojosi sąjungininkai - tai absoliuti priešo demonizacija. Vat taip išgalvodavo tariamus žvėriškumus, kad išprovokuotų visuomenės pasipiktinimą vokiečiais. Tai nepaprastai efektyvi vokiečių demonizavimo strategija . Dar viena puiki taisyklė sukurstyti neapykantą, jei tik iš pat pradžių ji nevirsta įniršiu, yra piktadarybių aprašymai. Šis metodas yra sėkmingai naudojamas per kiekvieną žmonijai žinomą konfliktą"Geopolitinė padėtisUkrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis Jungtinėse Tautose pareiškė, jog organizacija nepajėgi sustabdyti Rusijos agresijos ir ją reikia reformuoti. „Turime pripažinti: Organizacija yra aklavietėje dėl agresijos. Žmonija nebededa vilčių į JT, kai reikia ginti suverenias tautų sienas… Tačiau tai ne tik Rusijos agresija prieš Ukrainą. Teroristinė valstybė savo agresija siekia pakenkti visoms tarptautinių normų, turinčių apsaugoti pasaulį nuo karo, užtvankoms.


Gal aš ir klystu, bet žeminti ir melžti europiečius Amerikoje sugalvota kita priemonė: „Holokausto industrijos“ mutantas, jos pakaitalas – juodųjų rasizmas.Vargšas Kėdainių berniukas! Šakalienės ir šakalai iš jo tragiškos žūties pasidarė biznelį ir stumia Bernevarneto modelį į mūsų įstatymus Neturėjau galimybių pasisakyti dėl pastarosiomis dienomis mūsų viešąją erdvę apėmusios neeilinės isterikos, kurios pretekstas – nežinia kodėl laisvėje esančio kriminalinio elemento užmuštas mažametis sugyventinės sūnelis.


Daugeliui jau žinoma istorija, kaip Algirdas Švanys su savo dukrele (Aleksandra Švanyte) pabėgo į Rusiją (Kaliningrado sritį) ir dauguma jau žino, kad jis yra labai blogas, nes taip parodė žiniaskl…Dr. J.Bart Classen moksliniame žurnale Microbiology & Infection Diseases 2021, 5(1): 1-3 paskelbė straipsnį „COVID-19 RNA Based Vaccines and the Risk of Prion Disease“ (COVID-19 Vakcinos, kurių pagrindą sudaro RNR, ir prioninės ligos rizika). Straipsnio autorius medicinos daktaras J.Bart Classen dirba Classen Immunotherapies, Inc., 3637 Rockdale Road, Manchester, MD 21102. https://www.scivisionpub.com/pdfs/covid19-rna-based-vaccines-and-the-risk-of-prion-disease-1503.pdf?fbclid=IwAR1i1tjGybIhyOcLJLR1i-RbTmnxy_42_P5i9P1ZQcHH-anYiGNFsQoAwAc Apie šio straipsnio rezultatus FB puslapyje parašė G.Furmanavičius.


Trumpai apie tai, kas nutiko, naudokime Rusijos prezidento Vladimiro Putino žodžius, kuris palygino šiuolaikinį politinių keistuolių šou su gyvūnų pasauliu. Lietuvos Tabakis dar kartą, sparčiai iššokęs iš Vašingtono Šerchano nugaros, bandė patampyti kinų drakono uodegą. Maniakiškai atkakliai oficialus Vilnius bando sunaikinti diplomatinius ir dėl to ekonominius santykius su galinga Kinija, viena didžiausių ekonomikų pasaulyje.


Pats didžiausias globalios valdymo struktūros pasiekimas tai sėkmingas technologijų sukūrimas, išvystymas ir pritaikymas manipuliuoti žmogaus sąmone. Šis megaprojektas buvo kuriamas kelių amžių eigoje, plačiu mastu, apimant milijardus žmonių, kas leido valdyti istorinius procesus valdančiųjų labui. Informacinio terorizmo tikslas – priversti žmogų veikti prieš savo interesus, teroristo naudos labui. Šiandieninės MIP – pagrindinis masių valdymo įrankis, o informacinis terorizmas nužudo kur kas da


VILNIUS, balandžio 29 — Sputnik. "Nemirtingojo pulko" akcija šių metų gegužės 9 dieną Lietuvoje vyks internetiniu formatu, praneša TASS su nuoroda į Rusijos ambasadą. Pažymima, kad sprendimas buvo priimtas dėl koronaviruso pandemijos. Planuojama, kad Pergalės dieną Rusijos ambasadorius Lietuvoje Aleksejus Isakovas ir diplomatai nuvyks į Antakalnio kapines vainikų prie sovietų karių memorialo padėti.


Viešojoje erdvėje jau anksčiau buvo skelbta, kad nuo šių mokslo metų įvedama gyvenimo įgūdžių pamoka.Susivienijus leidiniams „Laisvas Laikraštis“, „Ekspertai.eu“, „Būkime vieningi“, „LDiena.lt“ ir kitiems, buvo nuspręsta kurti savaitės aktualijų apžvaginę video laidą „Sekmadienį septintą“.


Dr. Jürgen Otto Kirchner laboratorijoje ištyrė kelias "BioNTech" vakcinų partijas dėl DNR užterštumo. Rezultatai įrodo, kad ši mRNA vakcina niekada neturėjo būti parduodama Vokietijoje. "Kiekvienas skiepijimas šia vakcina buvo neteisėtas", - sako jis. Dr. Jürgenas O. Kirchneris yra biologas, knygos "Die mRNA-Maschine" ("RNR mašina"), išleistos Davido O. Fischerio slapyvardžiu, autorius. Joje jis praneša apie užteršimo DNR aptikimą "BioNTech" vakcinos COVID-19 "Comirnaty" mRNA partijose, kuriomis buvo prekiaujama Vokietijoje. Kartu jis nušviečia DNR užterštumo keliamą pavojų.


Ar čia negali būti asmeninis JAV kerštas popiežiui už netinkamas kalbas? Nes savaime suprantama, kad krikščionybė ir NSO niekaip nesiderina.


Kas sieja kankorėžinę liauką ir kvantinį kompiuterį? Tik iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad tarp jų nėra nieko bendro. Daugelis tikriausiai yra girdėję, kad smegenyse yra nedidelė dalis vadinama epifize arba kankorėžine liauka. Liaudyje ji neretai vadinama trečiąja akimi.


Gerovės valstybės kūrėjas Gitanas Nausėda dalyvaudamas tarptautinėje konferencijoje „Centrinės bankininkystės ateitis“ pasveikino Lietuvos banką su garbingu veiklos 100 metų jubiliejumi ir pabrėžė šios institucijos svarbą šalies ekonomikai bei finansų sektoriui. „Infliacinio spaudimo valdymas, verslo patiriamų iššūkių švelninimas ir piliečių gerovės skatinimas šiandien yra pamatiniai viešosios lyderystės tikslai. Tai reiškia, kad centriniai bankai ir artimiausioje ateityje išlaikys kertinį vaidmenį“, - pasakė valstybės lyderis. G.“Lenkija nebetiekia ginklų Ukrainai, nes jai pačiai jų reikia”, – Bloomberg cituoja šalies ministro pirmininko Mateuszo Morawieckio pareiškimą. Jis taip pat atkreipė dėmesį į Varš…


Nuotraukose galite pamatyti litukrijoje už aukas nupirktos ir į Okrainą perkeltos technikos gyvenimo kelio etapus.


Armėnijos pabėgėliai Stepanakerto oro uoste. Jie laukia, kol išsispręs jų likimas. Akivaizdu, kad nemaža dalis armėnų paliks Karabachą.


Net jeigu ir esate vakcinų šalininkas, paklauskite savo šeimos daktarų kodėl vakcinų sudėtyje yra formaldehidas, gyvsidabris ( nėra nepavojingos gyvsidabrio dozės ), mononatrio glutamatas E621 ir aliuminis, kuris gali sukelti smegenų pažeidimą arba autizmą? Kodėl sunku surinkti autizmo duomenis Lietuvoje? Lietuvoje nėra jokios patikimos autizmo statistikos. Vedama skirtinga statistika. Viena autizmui, kita nepatikslintam įvairiapusiam raidos sutrikimui, nors tai viena ir ta pati liga. Kodėl taip


Informacija apie sėkmingus naujos raketos ZRK "S-400" "Triumf" bandymų užbaigimus yra labai gera žinia Rusijos kariuomenei. Pasak informacijos, išplatintos žiniasklaidoje, remiantis šaltiniu iš gynybinio - pramoninio komplekso , S-400 "ilgąją ranką" raketą - 40H6 , kariuomenė gali gauti jau šią vasarą. Kokie yra šios raketos ypatumai ir kaip ji keičia Rusijos oro gynybos sistemos galimybes ?Seniai akivaizdu, kad Vakarams įprasta maniera žvelgti į Rusiją iš aukšto nepriklauso nuo kokių nors konkrečių politinių momentų. Pranašumo idėja slypi Vakarų civilizacijos atstovų pasąmonės gelmėse, taip pat kaip ir patologišką siaubą vakariečiams kelianti "rusų grėsme". Vienas iš vakarietiškos pasaulėžiūros ypatumų yra tai, kad viską stengiamasi unifikuoti. Europiečio ir amerikiečio supratimu, visas aplinkinis pasaulis (mokslas, religija, ekonomika, menas ir t.t.) turi būti protingai sudėliot


Мы уже привыкли к тому, что любое упоминание с высоких трибун о том, что Россия – православная страна у прогрессивной российской общественности вызывает стойкое отторжение. Особое негодование традиционно вызывают слова об уникальности российской цивилизации, «русском мире» и внешнеполитических задачах России. Любая апелляция к Богу и напоминания о великом прошлом и больших задачах, стоящих перед страной, воспринимаются не иначе как проявление сектантства.


LUCIFERIN Bill Gates Foundation’s COVID-19 Vaccine is a Satanic Plot


Odontologijos paslaugos privačiose klinikose teikiamos visiems. Užtenka užpildyti anketą, kad nesergi, negrįžai iš užsienio ir neturėjai kontaktų. Aišku, niekas duomenų netikrina, o tik pamatuoja riešo temperatūrą ir sodina į kėdę, kurioje du daktarai kapanojasi pačioje virusų ir bakterijų irštvoje - burnoje.


Premjerė Ingrida Šimonytė po sausio 13 dienos minėjimo renginio visiems dalyvavusiems priminė, kad laisvė buvo iškovota ir tam, kad susirinkusieji galėtų švilpti prieš juos netenkinančius valdžios sprendimus: „…tai, kad jūs šiandien galite man švilpti, yra taip pat tos iškovotos laisvės dalis“.Vytautas Landsbergis susirinkusius priskyręs „jedinstvo“ ir fašistams, pavadinęs juos pamišėliais ir nežmonėmis, viešai vakar jų atsiprašė: „…man išsprūdo netinkami žodžiai apie kai kuriuos dalyvavusius“.Nežinau, kaip kituose miestuose, o Vilnių užtvindė leftistų reklamos raginančios legalizuoti narkotikus. Plakatai autobusų ir troleibusų stotelėse tikina, kad narkomanams reikia padėti, o ne dar labiau juos murkdyti. Plakatai vaizduoja mamą graudžiu veidu, kurios sūnus neva nusižudė nubaustas už narkotikų laikymą. Šita iniciatyva yra didelė velniava ir mes pasitelksime talmudinę išmintį kad nuo savęs nugintume itin tamsius debesis.


Iš pradžių pažiūrėkime į faktus. Čekijos valdžia aiškina, kad Rusijos specialiųjų tarnybų atstovai 2014 metais susprogdino ginkluotės sandėlį šalies teritorijoje. Už tai Prahai išsiuntė daug Rusijos diplomatų. Žinoma, gavo atsaką, bet tęsia konfrontaciją. Tuo pat metu į procesą jau aktyviai įsijungė Lietuva.


Šioje vietoje galima tik priminti ir didžiuotis, kad prie Ukrainos naikinimo aktyviai prisideda ir Lietuva. Šiame video kalba Julija Tymošenko buvusi Ukrainos premjerė, verslininkė, didžiausios šalies opozicinės partijos „Tėvynė“ vadovė. Primename, kad dėl šios moters išlaisvinimo iš kalėjimo, dar prieš Orumo revoliuciją Maidane kovojo visa Lietuvos valdžia, asmeniškai su Lietuvos prezidente Dalia Grybauskaite priešalyje. Ekspertai.


Lietuvos(?) valdžiagyvių karas prieš Lietuvos visuomenę tęsiasi jau beveik 30 metų. Ir šis epizodas - tik vienas iš eilinių puolimų, pajutus grėsmę savo "elitarinei" VIENOS nuomonės, VIENOS tiesos ir VIENO fiurerio viešpatystei. Juk tai viso labo trečias kartas per visą taip vadinamos "laisvos ir nepriklausomos" Lietuvos istoriją, kai valdančią sistemą aptarnaujančios masinės žiniasklaidos priemonės NESUGEBĖJO užgniaužti kardinaliai priešingos VISUOMENĖS NUOMONĖS.


Išimtis-praėję Prezidento rinkimai: rinkausi iš dviejų labai blogų. Rinkau tą, kuris būtų nors kiek geresnis. Pagaliau pataikiau. Balsavau už nulį, kuris net himną sugebėjo pagal save adaptuoti: „tegu dirba savo naudai...“ Gavau nulinį rezultatą, bet nieko daugiau ir nesitikėjau iš Valenbergų statytinio  (žiūr.pakeitus VPN).  https://lebionka.blogspot.com/2021/07/puckoriai-vilniuje-geriausia-vieta.html https://lebionka.blogspot.com/2019/02/nauseda-pavojus-valstybei.html https://lebionka.blogspot.com/2019/05/seb-banko-savininkai-valenbergai.VILNIUS, gegužės 3 — Sputnik. Lenkijos prezidentas Andžejus Duda per savo kalbą šalies Konstitucijos dienos proga negalėjo prisiminti antirusiškos retorikos, primindamas 1792 metų įvykius. Apie tai rašo RIA Novosti. Pirmadienį Lenkija švenčia pirmosios konstitucijos 230-metį. Į Varšuvą į šventę atvyko Ukrainos, Lietuvos, Latvijos ir Estijos prezidentai. "Gegužės mėnesio Konstitucijoje buvo užfiksuotas šūkis: visa žmonių visuomenės galia kyla iš žmonių valios.


Druskininkų meras Ričardas Malinauskas paskelbė ekrano kopiją su Europos parlamentaro iš Lietuvos Broniaus Ropės atsakymu į Druskininkuose esančios sanatorijos "Belorus", kuriai taikomos ES sankcijos, darbuotojų klausimus. Apie tai jis rašė savo Facebook paskyroje.


Siekdama greitai įstoti į Europos Sąjungą, Kijevo valdžia nusprendė įteisinti marihuaną ir tos pačios lyties asmenų santuokas. Aukščiausioji Rada per pirmąjį svarstymą patvirtino įstatymo projektą …


Jaunesnysis Kimas, atvykęs į Rusiją, šiandien susitiko su Putinu. Susitikimas vyksta Vostočnyj kosmodrome, kuris buvo aprodytas Kim Jong-unui prieš derybas.


Daugelis turbūt susidūrėte su „Facebook“ ir „Youtubės“ cenzūra, kai trinami komentarai, blokuojamos ar visiškai panaikinamos paskyros, nors Tapino ar kitų Sorošo pakalikų kuo puikiausiai veikia ir niekas jų necenzūruoja.Pirmą kartą išgirdau šią dainą visiškai atsitiktinai. Pietavome AB Lietuvos paštas Kauno logistikos centro valgykloje. „Kelkis, Lietuva!“ skambėjo iš kolegės skirstytojos išmaniojo telefono. „Kokia keista daina“, - pamaniau. Tarytum aidas iš Sąjūdžio laikų. Iš laikų, kai buvo dainuojamos „Pabudome ir kelkimės“, „Šaukiu aš tautą“, „Laisvė“...„Man apskritai Dambrauskas patinka“, - pasakė kolegė. O man ši daina yra svarbi pirmiausia dėl to, kad ji yra pirmoji rimta politinė daina nuo Sąjūdžio laikų.


Esu ne kartą skelbęs medžiagą apie nacistinę ir pseudomokslinę litvinizmo ideologiją, kuri Baltarusijos opozicijos buvo importuota į Lietuvą ir čia nokina savo nuodingus ir dvokiančius vaisius, mirtinai pavojingus Lietuvos valstybei, jos teritoriniam vientisumui. https://viesulas22.blogspot.com/2023/09/baltarusijos-prezidente-reziduojanti.html https://viesulas22.blogspot.com/2023/08/rusu-portalas-vzgliad-apie-litvinizma.html https://viesulas22.blogspot.com/2023/08/litvinizmo-serpentariumas-vilniuje.html https://viesulas22.blogspot.com/2023/08/baltarusius-reikia-klausti.


Vilniaus apylinkės teismo pirmininko pavaduotojas Jan Maciejevki raštu informavo, kad „apgailestauja“, kad nuo „Laisvą laikraštį“ leidžiančios įmonės „Patikimas verslas“ sąskaitų banke areštas buvo…


Pirmosios specializuotos Rusijos gamyklos, skirtos serijinei didelių gabaritų orlaivių ir sraigtasparnių tipo bepiločių orlaivių gamybai. Daugiau informacijos — nuotraukų galerijoje


Portale „Vakarinė Maskva“ rašoma, kad vyresni nei 60 metų Rusijos sostinės gyventojai gali gauti premiją, jei yra paskiepyti nuo koronaviruso. Balandžio 27 d. mieste pradėta įgyvendinti programa "Milijonas prizų #Įveiksime COVID kartu“. Pagal ją maskviečiai gali gauti dovanų kortelę arba 1000 prizinių taškų (tūkstantį rublių – vertės. Apie 90 eurų), jei sutinka pasiskiepyti nuo kovido.Did you know that Bill Gates' real name is William Henry Gates III? Nowadays, he is known as Bill Gates (III) where III means the order of third. So what's so eerie about this name?


„Baltijos šalims šiuo metu yra itin svarbu stiprinti savo visuomenės psichologinį atsparumą ir skatinti norą dalyvauti krašto gynyboje“, – teigė krašto apsaugos ministras Arvydas Anušauskas, duodam…


Pirmąjį šių metų ketvirtį naftos ir suskystintų gamtinių dujų (SGD) terminalo operatorius "Klaipėdos nafta" patyrė 9,1 mln. eurų konsoliduotų grynųjų nuostolių. Apie tai pranešė bendrovės spaudos tarnyba. Šių metų sausio–kovo mėnesiais "Klaipėdos naftos" pardavimo pajamos siekė 15 milijonų eurų, arba 24,2 procento mažiau nei tuo pačiu laikotarpiu pernai.


“Kelkis, Lietuva!“, – teisingi, graudinantys Romo Dambrausko žodžiai. Labai tikslūs dainos žodžiai, apibūdinantys šiandieninę Lietuvos situaciją. Taiklūs ne tik dainininko, bet ir dviejų kome…


Nusikaltimas ir bausmė-tai vienas iš žymiausių rusų rašytojo Fiodoro Dostojevskio romanų.Supažindiname Jus su fašistinės Europos diktatūra ir priverstinio Jūsų vaikų skiepijimo pradžia. Pasirodo, kad mūsų vaikai yra ir farmamafijos, kuri kraunasi sau turtus, įrankiai.  Europos Žmogaus …


Kas ji – Asta Dykovienė – iš didelio rašto išėjo iš krašto, ar tiesiog Kremliaus provokatorė? Nuotr. Vytauto Liaudanskio UAB „Diena Media News“ skelbia, kad „Prezidentės išvykimas į JAV perša išvadą, kad tema dėl Rusijos grėsmės labiau buvo naudinga asmeniniam politiniam įvaizdžiui kurti“. Apie tai rašoma tūlos Astos Dykovienės Kremliui naudingame straipsnyje provokuojančiu pavadinimu „Nuo „Zapad“ politikai bėga į užsienį“.


Advokatas Arvydas Balčius perdavė generalinei prokuratūrai dar 1991 m. tuomečių VRM vadovų slaptus rašytinius įsakymas stumti žmones po atakuojančių sovietų tankų vikšrais.


Profesorius hematologas Eduardas Vaitkus pakomentavo valstybės lyderio valstybės lyderio Gitano Nausėdos kreipimąsi į naciją, kuriame jis papasakojo apie savo vakcinavimosi patirtį. Tačiai jei šalies vadovo išstojimas buvo daugiau humoristinis, tai Vyriausybės skleidžiama propaganda vaikams, jokio juoko nekelia. Tai irgi pakomentavo E. Vaitkus. Jūsų dėmesiui balandžio 9 d. „PressJazz TV“ laidos „2K+“ fragmentas (visą laidą galima žiūrėti ČIA): Visus „PressJazz TV“ laidos „2K+“ įrašus rasite ČIA.


Galimybių pasas kiršina ir skaldo Lietuvos visuomenę, žemina žmonių orumą, skatina nelygybę, kursto neapykantą, todėl Darbo partijos taryba kategoriškai nepritaria šiai idėjai. Darbo partijos pirmininko Viktoro Uspaskich teigimu, Galimybių pasas yra diskriminacinis sprendimas, suteikiantis privilegijas vieniems ir menkinantis žmones, propaguojančius sveiką gyvenseną.Palaikyk mus Feisbuke

....


....
Paveiksliukai


Video

Orai

Draugai

Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis


....